artikel banner

FALCO A WINT NU OOK OP ANDERLECHT EN EINDIGT ONGESLAGEN IN POULE E VAN DE BEKER VAN BELGIË ! OP 25 SEPTEMBER 16.00 UUR : VOOR 1/16e FINALES : FALCO A – CIRCUS BRUSSELS

FALCO A WINT NU OOK OP ANDERLECHT EN EINDIGT ONGESLAGEN IN POULE E VAN DE BEKER VAN BELGIË ! OP 25 SEPTEMBER 16.00 UUR : VOOR 1/16e FINALES : FALCO A – CIRCUS BRUSSELS

Gisteren stond voor Falco A de vierde en laatste opdracht in poule E van de Beker van België op het programma, een verplaatsing naar Anderlecht, een reeksgenoot van onze ploeg in de TDM2 afdeling voor komend seizoen. Deze verplaatsing kondigde zich moeilijk aan vooral door het grote aantal afwezigen wegens kwetsuur of ziekte  bij onze fanionploeg .  Zo ontbraken gisteren Adhémar Tanghe, Jorre De Wilde, Thomas Meireman, Milan De Clercq en Kristof Ongenaet…

Onze enthousiaste jonge groep startte deze wedstrijd uitstekend en kon zowel de eerste als de tweede kwarter afgetekend winnen met hoopgevende 25-44 rustcijfers tot gevolg. De tweede helft verliep wat moeilijker maar de zege kwam nooit in gevaar. Zo eindigen de poule-E-wedstrijden op een vierde opeenvolgende Falco-zege wat ons, zoals vorig jaar trouwens,  in de 1/16e Finales brengt van de Beker van België !

Kwarterstanden : 14-21.-    11-23(25-44),-    26-20(51-64).-    22-21(73-85),-

Falcopunten : Dries Lioen 6.- Sam Caron 8.- Lucas Cleymaet 2.- Jasper Unal 13.- Leander De Maesschalck 9.- Matthew Depondt.- Thibeau Platteeuw 9.- Thibeau Deloddere 9.- Robbe Van den Bossche 24.- Arne De Winne 5.-

Gisteren werd geloot voor deze 1/16e Finale en de beloning voor het prachtige parcours in poule E wordt beloond met , opnieuw, de komst van BNXTploeg Circus Brussels (1e nationale). Uitzonderlijk zal deze wedstrijd op een zondag gespeeld worden in de sporthal van het Sint Janscollege : zondag 25 september om 16.00 uur. Een dag om nu reeds snel met een rode stift in Uw agenda te noteren !  Het moet zoals vorig jaar opnieuw een hoogdag worden voor onze club . We rekenen op een massale belangstelling en steun voor onze jonge fanionploeg die alles zal geven om , spijts de moeilijke opdracht, er een aantrekkelijk kijkstuk van te maken.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Falco A heeft opnieuw een eersteklasser beet! Falco A komt in de 1/16e finales voor de beker van België uit tegen een Belgisch getint @brusselsbasket met o.a. Belgian Lion Kevin Tumba! 🦁🇧🇪

Na ons fantastisch bekeravontuur hopen we opnieuw op jullie massale steun! Laten we er samen nog eens gekkenhuis van maken! Kom in het blauw en wit, breng je toeters mee, mobiliseer vrienden en vriendinnen. 🔥🔥🔥

Meer info volgt nog de komende dagen!

FALCO ALL IN!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------