FALCO-MUTATIES 2017-2018

9 juni 2017

De mutatieperiode 2017 werd afgesloten op 31 mei jl. Hieronder kan je een samenvatting zien van de transferdossiers van BBC Falco Gent, zowel IN als OUT. We heten alle nieuwkomers van harte welkom in onze Falcofamilie en wensen hen nu reeds heel veel succes ! We danken de leden die onze club hebben verlaten voor hun inzet en medewerking en wensen ook hen alle succes toe in hun nieuwe club ! 

(luk)

      OUDE CLUB NIEUWE CLUB
De Saegher Wout 8/17/2001 B.B.C. Zele BBC Falco Gent
Van Hille Stefan 12/26/1971 B.B.C. Zele BBC Falco Gent
Van Hille Simon 7/13/2004 B.B.C. Zele BBC Falco Gent
Unal Jasper 7/03/2003 Crelan Okapi Aalstar BBC Falco Gent
Verscheure Zeno 3/17/2000 BBC Spie Izegem BBC Falco Gent
Van Den Bossche Pieter 2/19/2001 Koninklijke Sint-Niklase Condors BBC Falco Gent
Waterschoot Owen 10/09/2000 Koninklijke Sint-Niklase Condors BBC Falco Gent
Foucart Thomas 7/05/1984 Bent Schoenen Waregem BBC Falco Gent
Cleymaet Lucas 9/10/1999 BBC Deinze-Nazareth BBC Falco Gent
Baertsoen Louis 1/06/2004 KBBC Upkot Sparta Laarne BBC Falco Gent
De Wilde Jorre 7/28/2003 KBBC Upkot Sparta Laarne BBC Falco Gent
El Mabrouk Yarne 4/16/2003 KBBC Upkot Sparta Laarne BBC Falco Gent
T'Joncke Vince 10/31/2007 KBBC Upkot Sparta Laarne BBC Falco Gent
De Coninck Natan 1/06/2004 KBBC Bavi Gent BBC Falco Gent
Wauters Kyan 2/09/2010 Wasocub Waasmunster BBC Falco Gent
Bah Idris 3/23/1998 BBC Alsemberg BBC Falco Gent
Dietens Wout 11/11/2001 Gent-Oost Eagles BBC Falco Gent
Sahin Yunus Emre 3/08/2001 Gent-Oost Eagles BBC Falco Gent
Van Hyfte Antoine 10/23/2001 BBC Assenede BBC Falco Gent
De Clippel Alain 10/17/1981 Basket Tielt BBC Falco Gent
Van Den Bossche Robbe 6/16/1998 Kangoeroes Basket Willebroek BBC Falco Gent
Willems Kjell 9/22/1986 Bbv Oedelem BBC Falco Gent
      OUDE CLUB NIEUWE CLUB  
De Decker Christoph 1/30/1996 BBC Falco Gent Sint Niklase
De Decker Johan 5/23/1964 BBC Falco Gent Sint Niklase
De Keyser Jan 2/13/1990 BBC Falco Gent Oudenaarde
Colpaert Gauthier 2/21/1995 BBC Falco Gent Zottegem
Wauman Robin 2/10/1996 BBC Falco Gent BBC Deinze-Nazareth
D'Haeseleer Ilias 6/18/2006 BBC Falco Gent Leuven  
De Pauw Eva 10/26/2003 BBC Falco Gent Laarne  
De Pauw Matthias 7/09/2001 BBC Falco Gent Laarne  
Gaublomme Lena 1/10/2005 BBC Falco Gent Laarne  
De Vos Apollo 7/10/2001 BBC Falco Gent BBC Latem - De Pinte
Vlamynck Glenn 5/24/1993 BBC Falco Gent Racing Brugge
De Schuyter Inge 1/17/1965 BBC Falco Gent Gent-Oost Eagles
Saccasyn Arno 5/01/1994 BBC Falco Gent Gent-Oost Eagles