(10/5) : update 55, nr 528) Transfer- en varianieuws : 2017 - 2018

SEIZOEN 2017-2018

Datum

Naam speler, coach of variabericht

van

naar

bemerkingen

16/12/2016 Olivier Foucart (ex.Falco) (coach) B.S. Waregem blijft twee jaar langer als coach bij Waregem  
17/12/2016 David Denoulet Waregem B Zwevegem-Deerlijk  
03/01/2017 Tom Roels (coach) Holstra Wevelgem stopt als coach bij Wevelgem op het einde van dit seizoen  
05/01/2016 Holstra Wevelgem stopt na dit seizoen in 3e Nationale.. herstart in 1e Provinciale  
09/01/2017 Haris Bratanovic BBC Falco Gent blijft  
09/01/2017 Stefan Sappenberghs (coach) Leuven Bears ontslag  
09/01/2017 Gregory Tamsin Oedelem Knesselare  
11/01/2017 Bram Verborgt Holstra Wevelgem Hansbeke  
12/01/2017 Cedric Benoot Melco Ieper Duva Gistel Oostende  
17/01/2017 Robin Casier Sgolba Aalter Blankenberge  
17/01/2017 Kjell Willems (coach) Oedelem stopt contract  
17/01/2017 Arne Steinbach Waregem verlengd contract met twee seizoenen  
17/01/2017 Bert Wyseur (coach) ass.coach Wevelgem head-coach KBT Kortrijk  
17/01/2017 Stefaan De Vreese (coach) Deinze Nazareth stopt contract  
17/01/2017 Ingnace Serruys ass.coach Deinze Nazareth head-coach Deinze Nazareth  
17/01/2017 Jeroen Sercu Oostkamp Racing Brugge  
17/01/2017 Wim Meiresonne (coach) Baasrode Oostkamp  
17/01/2017 Justin Couturon KBT Kortrijk Wikings Kortrijk  
17/01/2017 Bruce Minne (coach) Oostkamp Melco Ieper  
18/01/2017 Nicolas Hanssens Wevelgem ZwevegemDeerlijk  
18/01/2017 Johan Noppe (coach) Melco Ieper B stopt overeenkomst  
19/01/2017 Jan Plasman Sgolba Aalter stopt met basketten..  
19/01/2017 Jean Pierre Ruyssen (coach) Wevelgem B stopt overeenkomst  
21/01/2017 Nathan De Meulemeester (ex.Falco) Oostkamp Hansbeke  
23/01/2017 Frederic Claessens (coach) Melco Ieper stopt overeenkomst  
23/01/2017 Pieter Maelegheer Oostkamp Racing Brugge  
23/01/2017 Mathias Wittevrongel (coach) Jeugd Gentson stopt overeenkomst vanaf deze week  
2301/2017 Ewald Schepens (coach) Tigers Evergem Jeugd Gentson vanaf deze week  
24/01/2017 Kris De Pauw (coach) (ex.Falco) Sijsele blijft 2017-2018 én 2018-2019  
24/01/2017 Jasper Velghe Holstra Wevelgem KBT Kortrijk  
24/01/2017 Ringo Decaestecker (coach) Melco Ieper A seizoen 2016-2017  
24/01/2017 Ringo Decaestecker (coach) Melco Ieper B seizoen 2017-2018  
24/01/2017 David Vinck Sijsele Gistel Oostende B  
24/01/2017 Amaury Tandt Holstra Wevelgem KBT Kortrijk  
24/01/2017 Jerome Vandenberghe Holstra Wevelgem KBT Kortrijk  
24/01/2017 Bert Wyseur (coach) Wevelgem KBT Kortrijk  
25/01/2017 Cedric Berquin Oostkamp blijft twee extra jaren  
25/01/2017 Ruben Luyten Melco Ieper Oostkamp  
25/01/2017 Gillian Schouteet (ex.Falco) Sijsele Sgolba Aalter  
25/01/2017 Wim Dobbelaere Oostkamp verlaat deze club  
25/01/2017 Marc Mc Gowan (coach)   Zedelgem  
26/01/2017 Lars De Lepeleire Waregem blijft twee extra jaren  
26/01/2016 Stijn De Clercq (ex.Falco) Waregem verlaat de club  
26/01/2017 Aaron Van Vooren (ex.Falco) Waregem blijft twee extra jaren  
26/01/2017 Patrick Malfait (coach) W.Geraardsbergen blijft  
26/01/2017 Mathias Vanneste (coach) Wikings Kortrijk stopt overeenkomst  
30/01/2017 Alexander Peldic (coach) Basics Melsele blijft  
30/01/2017 Raf Paessens Basket Willebroek Asse Ternat  
30/01/2017 Roeland Sercu Spie Izegem stopt met basketten  
30/01/2017 Jenko Verdure KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Jochen Gekiere KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Marnick Kestemont KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Hans Folens KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Ed Deceuninck KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Joost Rappé KBT Kortrijk verlaat de club  
30/01/2017 Sam Verstraete Hansbeke verlaat de club  
30/01/2017 Tibo T'Jonck (speler-coach) Sijsele (speler) Sgolba Aalter (coach)  
30/01/2017 Maarten Van Iseghem Oedelem Avanti Brugge  
30/01/2017 Nils Vanhassel Racing Brugge stopt met basketten  
30/01/2017 Nikolaas Van Doninck Racing Brugge stopt met basketten  
30/01/2017 Jan Callewaert (coach) DBC Waregem blijft  
30/01/2017 Jelle Van Geert Gent Oost Eagles verlaat de club  
30/01/2017 Floris Dewaele (ex.Falco) Gent Oost Eagles verlaat de club  
30/01/2017 Broes Tanghe Sgolba Aalter Knesselare  
30/01/2017 Laura Van Vlaenderen Tigers Evergem Knesselare  
30/01/2017 Rani Eyckelberg Tigers Evergem Knesselare  
30/01/2017 Aurelie De Baerdemaeker Tigers Evergem Knesselare  
30/01/2017 Tessa Perdaens Bazel Knesselare  
30/01/2017 Dirk Vanhove (coach)   Knesselare B  
30/01/2017 Jens Swimberghe (coach) Knesselare B stopt overeenkomst  
30/01/2017 Pieter Eyckelbergh (coach)   Knesselare Dames  
30/01/2017 Alain Declippel (coach) Knesselare Dames stopt overeenkomst  
31/01/2017 Thierry Schelstraete (coach) Meetjesland stopt overeenkomst  
31/01/2017 Gilles Colpaert Hansbeke Zottegem  
31/01/2017 Tom Van De Keere Wevelgem stopt met basketten  
31/01/2017 Joren Vermoesen Gent Hawks blijft twee extra jaren  
31/01/2017 Joeri Vermoesen Gent Hawks blijft twee extra jaren  
31/01/2017 Renzi Berquin Oostkamp blijft  
31/01/2017 Niels Hofmans Oostkamp blijft  
31/01/2017 Linskens Oostkamp blijft twee extra jaren 80
1/2/2017 Nico Dhooghe Melsele blijft  
1/2/2017 Sam Caron (ex.Falco) Melsele blijft  
1/2/2017 Ivan Perez Melsele blijft  
1/2/2017 Ward Leten Melsele blijft  
1/2/2017 Thomas Lamoot Melsele blijft  
1/2/2017 Herbert Desmet Ronse Kluisbergen Sgolba Aalter  
1/2/2017 Olivier Maes Melco Ieper Oostkamp 87
1/2/2017 Bart Balbaert Oedelem Ruddervoorde  
1/2/2017 Arnor Messelier Oedelem Ruddervoorde 89
1/2/2017 Stan Naudts Waregem blijft 90
4/2/2017 Kris Wuyts (coach) Oostende-Bredene stopt overeenkomst  
4/2/2017 Giebe Debo Waregem B Gent Oost Eagles  
4/2/2017 Hans De Wispelaere (coach)   Waregem B  
4/20/2017 Dieter Dillen (coach) Turnhout stopt overeenkomst 94
4/2/2017 Stijn De Clercq (ex.Falco) Waregem Sgolba Aalter 95
6/2/2017 Ed Deceuninck KBT Kortrijk Melco Ieper B  
6/2/2017 Gilles Cordenier Melco Ieper B Spie Izeggem  
6/2/2017 Robin Spaens Gent Hawks A Melco Ieper A  
6/2/2017 Wim Dobbelaere Oostkamp Melco Ieper A  
6/2/2017 Floris Dewaele (ex.Falco) Gent Oost Eagles stopt met basketten  
6/2/2017 Miker Sercu Melco Ieper C Rapid Langemark 101
7/2/2017 Robbe Naudts Waregem Oostkamp (2 jaar)  
7/2/2017 Tim Bruyneel Waregem blijft  
7/2/2017 Philippe Verspeeten (general manager) Gent Hawks verlaat deze functie  
7/2/2017 Laurent L'Hote Gent Hawks blijft (+ 2 jaar ) 105
8/2/2017 Junior Miguel (coach) Sgolba B stopt overeenkomst vanaf nu  
8/2/2017 Johan Boone (coach) Sgolba B vanaf nu  
8/2/2017 Noel Doubels (coach) Houtem stopt overeenkomst  
8/2/2017 Sven Feyers Waregem B Zwevegem-Deerlijk  
8/2/2017 Tim Dewispelaere Oedelem Racing Brugge  
8/2/2017 Niels Zutterman Oedelem stopt met basketten  
8/2/2017 Ruben De Bock Oedelem stopt met basketen  
8/2/2017 Joost Demeyer (coach)   Oedelem  
8/2/2017 Dimitri Vintevogel (coach)   Melco Ieper C  
8/2/2017 Steven De Cock (coach)   St Niklase Condors B 115
9/2/2017 Stijn Zutterman Racing Brugge Oostkamp  
9/2/2017 Sven Feyers Waregem B Zwevegem-Deerlijk B  
9/2/2017 Mando Kabeye   Basics Melsele  
9/2/2017 Andreas Vanwalleghem Wevelgem KBT Kortrijk  
9/2/2017 Frederik Gillis (coach) Asse Ternat B Opwijk  
9/2/2017 ThomasVan Roy Vilvoorde B Opwijk 121
10/2/2017 Jules Robijns Sijsele blijft  
10/2/2017 Gino Defraeye (coach) Spie Izegem A blijft  
10/2/2017 ¨Pieter Legein (coach) Spie Izegem B blijft  
10/2/2017 Keanu Depreytere Gistel Oostende Spie Izegem  
10/2/2017 Niels De Boysere Oostkamp Avanti Brugge  
10/2/2017 Gregory Pressa (coach)   Opwijk B  
10/2/2017 Bram Ommeslag Oedelem Ruddervoorde 128

14/2/2017

Peter Vanheule (coach)

BBC Falco Gent B

stopt overeenkomst wegens familiale redenen

 
14/2/2017 Jeffrey Brown (coach BBC Falco Gent C BBC Falco Gent B  
14/2/2017 Kjell Willems (coach) Oedelen/Sijsele/Oostende BBC Falco Gent C / U21  

14/2/2017

Tibo T'Joncke (coach)

BBC Falco Gent U18

Sgolba Aalter

 
14/2/2017 Alain De Clippel (coach) Tielt, Knesselare BBC Falco Gent U18  
14/2/2017 Dimitri Ongenaet (coach) BBC Falco Gent A blijft  

14/2/2017

Gauthier Colpaert

BBC Falco Gent

Zottegem

 

14/2/2017

Jan De Keyser

BBC Falco Gent

Haantjes Oudenaarde

 

14/2/2017

Arno Saccasyn

BBC Falco Gent

Gent Oost Eagles

 

14/2/2017

Bert De Clercq

BBC Falco Gent

stopt om professionele redenen met basketten

 

14/2/2017

Glenn Vlamynck

BBC Falco Gent

Racing Brugge

 
14/2/2017 Thomas Foucart Waregem BBC Falco Gent  
14/2/2017 Haris Bratanovic BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Maxime Lievens BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Dries Lioen BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Benoit Gevaert BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Anton Huyghe BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Vincent Fransen BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Benjamin Bogaert BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Stijn Dhondt BBC Falco Gent blijft  
14/2/2017 Anthony Vervisch (ex.Falco) Zottegem verlaat de club  
14/2/2017 Gent Hawks B stopt in 2e Landelijke   150
17/2/2017 Andras Van Vooren BBC Falco Gent blijft  
24/2/2017 Jules Robijns Sijsele blijft  
24/2/2017 Stijn Noppe Melco Ieper Langemark  
24/2/2017 Laurens Verbauwhede Wevemgem Izegem  
24/2/2017 Charis Hens Antwerp Giants Nijlen  
24/2/2017 Jarit Fermaut Wevelgem KBT Kortrijk  
24/2/2017 Jordy Lefevre Wevelgem Kortrijk Sport  
24/2/2017 Hans Folens KBT Kortrijk Wevelgem  
24/2/2017 Tom Van de Keere   Wevelgem : sportief directeur  
24/2/2017 Ole Vanhauwaert Wevelgem blijft  
24/2/2017 Arthur Pauwels Wevelgem blijft  
24/2/2017 Joren Mathieu Wevelgem blijft  
24/2/2017 Tibo De Coessemaeker Sijsele blijft extra 2 seizoenen  
24/2/2017 Kiristof Ongenaet (ex.Falco) Sijsele idem  
24/2/2017 Ruben De Pourcq Sijsele idem  
24/2/2017 Wout Verborgt Sijsele idem  
24/2/2017 Arno Vandewalle Oostkamp Sijsele  
24/2/2017 Anthony Van Cayseele Meetjesland stopt met basketten  
24/2/2017 Arjon Spittael Meetjesland stopt met basketten  
24/2/2017 Hannes Crul Bavi Gent Meetjesland  
24/2/2017 Sander Cocquyt Silaba Zelzate Meetjesland  
24/2/2017 Junior Miquel (coach) Sgolba Aalter B Meetjesland  
24/2/2017 Dirk Brouns (coach)   De Panne  
24/2/2017 Sander Baert   Wevelgem  
24/2/2017 Mathias Van den Bogaert Guco Lier blijft  
24/2/2017 Jeff Nolmans (coach) Sparta Laarne Sgolba Aalter B en ass.coach Sgolba A  
24/2/2017 Cedric Walrop Wevelgem Izegem  
24/2/2017 Robin Marreel Izegem Waregem B  
24/2/2017 Jochen Ghekiere KBT Kortrijk Wevelgem  
24/2/2017 Kevin Verhofstadt (coach) Baasrode B blijft  
24/2/2017 Michelle Defraigne (coach Laarne Dames B blijft  
24/2/2017 Jakob Lootens Houtem Sgolba Aalter  
24/2/2017 Arne Persijn Wevelgem blijft  
24/2/2017 Antoine Agubian Jaala Club Syrie Deinze Nazareth  
24/2/2017 Jeroen Couckuyt Tielt Deinze Nazareth  
24/2/2017 Avelgem   stopt in 1e Provinciale West Vlaanderen...  
24/2/2017 Tim Van Den Driessche Wez.Geraardsbergen blijft  
24/2/2017 Maarten Van Der sijpt Wez.Geraardsbergen blijft  
24/2/2017 Anthony Kets Schoten stopt met basketten  
24/2/2017 Laurens Renders (coach)   Asse Ternat  
24/2/2017 Christophe Maes   Wez.Geraardsbergen  
24/2/2017 Thibault De Rijcke Latem De Pinte verlaat de club  
24/2/2017 Jens Bourgeois Avelgem Wikings Kortrijk  
24/2/2017 Jurgen Hallewaert Izegem stopt met basketten  
24/2/2017 Jarno Boone Izegem stopt met basketten  
24/2/2017 Anael Ahande Wez.Geraardsbergen blijft  
24/2/2017 Jensen Bekaert KBT Kortrijk Crelan Kortrijk  
24/2/2017 Tom Van De Keere Wevelgem Blankenberge  
24/2/2017 Jorn De Brock Sgolba Aalter Melco Ieper  
24/2/2017 Sam Verstraeten Hansbeke O.Denderleeuw  
24/2/2017 Hans De Wispelaere (coach) Waregem B Koekelare  
24/2/2017 Jasper Pauwels Bertem Wilrijk  
24/2/2017 Dennis Bovoy Bornem stopt met basketten  
24/2/2017 Arne Volckaert KBT Kortrijk Izegem B  
24/2/2017 Robbrecht Vanwijnsberghe Wevelgem Kortrijk Sport  
24/2/2017 Evi Heyse Jeugd Gentson blijft  
24/2/2017 Stephanie Maes Jeugd Gentson blijft  
24/2/2017 Vincent Bouffioux (coach) Namen stopt overeenkomst  
24/2/2017 Rienert Torreele Gent Hawks B Meetjesland  
24/2/2017 Kim Van Eeno Zottegem Koekelare  
24/2/2017 Marlies Vercamer Sparta Laarne Meetjesland  
24/2/2017 Len Lego (coach)   Sparta Laarne  
24/2/2017 Philip Beeckmans (ex.Falco) Wez.Geraardsbergen blijft  
24/2/2017 Arnaud Dimbala Wez.Geraardsbergen blijft  
24/2/2017 Ben Vandenbrandt (ex.Falco) Baasrode blijft  
24/2/2017 Jonas De Mol Baasrode blijft  
24/2/2017 Kevin Baeyens Baasrode blijft  
24/2/2017 Alec Van Impe Baasrode blijft  
24/2/2017 Mathias Van Hoyweghen Baasrode B Baasrode A  
24/2/2017 Jules Robyns Sijsele blijft 220
27/2/2017 Ewald Schepens (coach)  

Jeugd Gentson Heren én

Tigers Evergem Dames

 
27/2/2017 John Debrpck Sgolba Aalter Melco Ieper  
27/2/2017 NathalieIngelbrecht (coach) Sparta Laarne verlaat de club  
27/2/2017 Maxim Aldenkamp Gent Hawks B Gent Hawks A + dubbele licentie LatemDePinte Nat.Juniores  
27/2/2017 Jeremy Delobbe Gent Hawks A Vilvoorde  
27/2/2017 Dieter Dillen Turnhout Willebroek  
27/2/2017 Frederic Permentier Asse Ternat stopt met basketten  
27/2/2017 Rigo Gielen Asse Ternat stopt met basketten  
27/2/2017 Etienne Louvrier (coach) Loyers verlaat de club  
27/2/2017 Sam Allemeersch Racing Brugge verlaat de club  
27/2/2017 Kenny Verhaeghe Middelkerke De Panne  
27/2/2017 Ewoud Tandt Desselgem Izegem  
27/2/2017 Stijn Mathysen Schoten stopt met basketten  
27/2/2017 Tom Poppe (coach) (ex.Falco) Fleurus Sparta Laarne  
27/2/2017 Simon Gesquière Latem De Pinte Okapi Aalstar + dubbele licentie Gent Hawks A 235
27/2/2017 Yves Defraigne (coach) Bergen geeft met onmiddellijke ingang ontslag als Head-Coach  
27/2/2017 Franky De Meulemeester (coach) ass.coach Bergen head-coach tot eind dit seizoen.  
7/3/2017 Isaac Bonsenge Royam IV Brussels stopt spelerscontract  
7/3/2017 Manu De Vleeshouwer Middelkerke RHK Oostende  
7/3/2017 Marijn Tiersoene Langemark Poperinge  
7/3/2017 Jean Pierre Ruyssen (coach)   ZwevegemDeerlijk  
7/3/2017 Thibault De Ryck Latem-De-Pinte H.Oudenaarde  
7/3/2017 Hendrik Dejonghe Koekelare Mibac Middelkerke  
7/3/2017 Ismael Aberkan Erpe Mere Opwijk  
7/3/2017 Mathys De Leersnijder Izegem Wielsbeke  
7/3/2017 Jeroen Gerlo Bornem Latem De Pinte  
7/3/2017 Emily Lecompte Waregem Jeugd Gentson  
7/3/2017 Frederik Spenninck Crelan Kortrijk ass.coach Kortrijk Sport  
7/3/2017 Dirk Dewaelle (coach) (ex Falco) Kortrijk Sport blijft  
7/3/2017 Tom Delmulle Kortrijk Sport stopt met basketten  
7/3/2017 Jean Marie Vanhulle (coach)   ACJ Brugge  
7/3/2017 Dries Noppe Poperinge Mibac Middelkerke  
7/3/2017 Thierry Marien Melsele Waregem  
7/3/2017 Jenk Verdure KBT Kortrijk Langemark  
7/3/2017 Yannick Corthals Baasrode Wilrijk  
7/3/2017 Dieter Kenens Turnhout Herentals  
7/3/2017 Ella Haeck Osiris Deerlijk  
7/3/2017 Chrisopther De Medina Royal IV Brussels stopt spelersovereenkomst  
7/3/2017 Lionel Loris Royal IV Brussels stopt spelersovereenkomst  
7/3/2017 Jeremy Delobbe Gent Hawks Vilvoorde  
7/3/2017 Dieter Vlamynck Knesselare Roeselare  
7/3/2017 Federic Claessen (coach) Melco Ieper Wytewa Roeselare Dames  
7/3/2017 Cedric Bouttelgier Koekelare Middelkerke  
7/3/2017 Jonas Boudry Langemark Melco Ieper C  
7/3/2017 Gaella Bouzin Gistel Oostende verlaat deze club  
7/3/2017 Brecht Heirman Wez.Geraardsbergen Houtem  
7/3/2017 Tom Tordeur Nijvel Wez.Geraardsbergen  
7/3/2017 Nathalie Ingelbrecht (coach) Sparta Laarne stopt overeenkomst  
7/3/2017 Koen De Wilde (coach) Sparta Laarne (ass) Sparta Laarne Head Coach  
7/3/2017 Peter Junior Bonnarens Latem De Pinte Knesselare  
14/03/2017 Manu Denoulet Waregem Desselgem  
14/03/2017 David Lecompte Hombeek Edegem  
14/03/2017 TomVan Breusseghem Berchem Edegem  
14/03/2017 Frank De Brucker (coach) (ex Falco   Turnhout  
14/03/2017 Ly Hamadi (coach) ass.coach Brussels headcoach Baasrode  
14/03/2017 Robin Verhas (ex Falco) Antwerp Giants B St Niklase Condors  
14/03/2017 Broes Tanghe Sgolba Aalter Knesselare  
14/03/2017 Yannick De Leeuw Houthalen Willebroek  
14/03/2017 Lieve Rombouts Nijlen Boom  
14/03/2017 Celien Illiaens Jeugd Gentson Boom  
14/03/2017 Steffi De Meyer Sparta Laarne Port of Antwerp Giants  
14/03/2017 Ritchie Gabriel Ekeren stopt met basketten  
14/03/2017 Kyle Robinson (ex.Falco) Gent Hawks B St Niklase Condors  
14/03/2017 Dave Van Den Brande Ekeren Melsele  
14/03/2017 Tom Roels (coach) Wevelgem Oostende Bredene  
14/03/2017 Carolien Verbandt Dessel Willebroek  

14/03/2017

Christophe De Decker

BBC Falco Gent

St Niklase Condors

 
14/03/2017 Dynamo Bertem Tweede Landelijke B stopt in 2e Landelijke ..  
14/03/2017 Sam Allemeersch Racing Brugge Sgolba Aalter 289
17/03/2017 Tom Van Breusseghem Berchem Edegem  
17/03/2017 David Lecompte Hombeek Edegem  
17/03/2017 Manu Denoulet Waregem Desselgem  
17/03/2017 Niels Maris Willebroek Kontich  
17/03/2017 Philip Mestdagh (coach)   Belfius Namur Dames  
17/03/2017 Jens Swimberghe Knesselare ACJ Brugge  
17/03/2017 Jean Luc Staelens Avanti Brugge blijft  
17/03/2017 Jochen Delvinquière Avanti Brugge blijft  
17/03/2017 Kristof Callebaut Haantjes Oudenaarde Ol.Denderleeuw  
17/03/2017 Simon Van den Bogaert Guco Lier blijft  
17/03/2017 Sam De Wit Guco Lier blijft  
17/03/2017 Simon Van Den Bogaert Guco Lier blijft  
17/03/2017 Nicolas Neskens Anderlecht Pepinster  
17/03/2017 Christophe Debommarez inactief Wevelgem  
20/03/2017 Dylan Hofkens Schilde Willebroek D  
20/03/2017 Rik Coninckx Bornem Wilrijk  
20/03/2017 Philippe Peeters POAGiants B Gembo Borgerhout  
20/03/2017 Bart Van De Broeck POAGiants B Oxaco  
20/03/2017 Arnaud De Clercq (ex.Falco) Bavi Gent Gent Oost Eagles  
20/03/2017 Hobbie Cottenier Wevelgem KBT Kortrijk  
20/03/2017 Bart Spinnoy Mere Opwijk  
20/03/2017 Dries Baeyens Essen Schoten  
20/03/2017 Vinnie Haerbos Willebroek Gent Hawks  
20/03/2017 Steven Vlasschaert Okapi Aalstar Houtem  
20/03/2017 Arno Boulpaep Okapi Aalstar Houtem  
20/03/2017 Victor Smets Wilrijk POAGiants  
20/03/2017 Maxim Bille Holstra Wevelgem Avanti Brugge  
20/03/2017 Jonathan Delaere Turnhout Aarschot  
20/03/2017 Alexander Beerten Hasselt Turnhout  
20/03/2017 Yuri Sluiter Rosmalen (Ned) Turnhout  
20/03/2017 Stijn Verhulst Avanti Brugge stopt > wordt jeugdcoördinator  
20/03/2017 Nick Van Den Brandt (ex.Falco) Geranimo Bornem blijft  
20/03/2017 Sam Tielens Geranimo Bornem blijft  
20/03/2017 Anton Van Roey Geranimo Bornem blijft  
20/03/2017 Sam De Bock Geranimo Bornem blijft  
20/03/2017 Anthony Marien Guco Lier blijft  
20/03/2017 Jos Casteels speler Turnhout ass.coach Turnhout A  
20/03/2017 Tony Van Den Bosch Oxaco verlaat de club  
20/03/2017 Tom Van Den Bosch speler Ekeren B coach Ekeren A  
20/03/2017 Ward De Coster (coach)   Ekeren B  
20/03/2017 Dorian Marchant ¨POAGiants verlaat de club 330
21/03/2017 Glenn Colier Kontich blijft  
21/03/2017 Timothy Wuyts Kontich blijft  
21/03/2017 Jason Mommaerts Kontich blijft  
21/03/2017 Gunnar De Lepeleire Kontich blijft  
21/03/2017 Andreas Rojas Palma Ekeren blijft  
21/03/2017 Maarten Rademaekers Ekeren blijft  
21/03/2017 Pieter De Cock Ekeren blijft  
21/03/2017 Tom Delens The Tower Aalst blijft  
21/03/2017 Tom Brackx Kortemark Zwevezele B  
21/03/2017 Sam Bonny Kortemark Zwevezele B  
21/03/2017 Christiaan Omega Blankenberge Zwevezele B  
21/03/2017 Hussein El Masri Tielt Zwevezele B  
21/03/2017 Elise Ramette Jeugd Gentson Sint Katelijne Waver  
21/03/2017 Anne Sophie De Bondt Sparta Laarne Jeugd Gentson  
21/03/2017 Anne Sophie Strubbe Sparta Laarne Jeugd Gentson  
22/03/2017 Jonathan Huwé Sijsele Gent Hawks  
22/03/2017 Stijn Stevens Gent Hawks verlaat de club  
22/03/2017 Siemon Claeys Sgolba Aalter Jeugd Gentson  
22/03/2017 Bjorn De Beukelier Guco Lier blijft  
22/03/2017 Vincent Benoy Guco Lier blijft 350
27/03/2017 Niels De Mulder Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Koen Van Weyenbergh Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Glenn Van Nieuwenhove Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Pieter Peirsman Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 August Van Daele Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Dave De Pauw Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Dries Van Deuneghem Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Michiel Van Haver Scheldejeugd Temse blijft  
27/03/2017 Wout De Graeve Gistel Oostende Hansbeke  
27/03/2017 José Antonio New Brabo Antwerpen Stabroek  
27/03/2017 Cis Casteleyn Avelgem Sijsele  
27/03/2017 Ferre Rigolle Zedelgem Langemark  
27/03/2017 Bart Van Lommel Wilrijk Bornem  
27/03/2017 Axel Ibens Soba Bornem  
27/03/2017 Jean Marie De Clercq (coach) (ex.Falco)   Deinze-Nazareth  
27/03/2017 Raf Vervoort (coach) Ekeren Oxaco  
27/03/2017 Francois L'Hoest Ninane Luik 367
30/03/2017 Hannes Crul Bavi Gent Meetjesland  
30/03/2017 Arnaud De Clercq (ex.Falco) Bavi Gent Gent Oost Eagles  
31/03/2017 Yiri Devillé Soba Kontich  
31/03/2017 Amaury Marion Soba Royal IV  
31/03/2017 Jonathan Huwé Sijsele Gent Hawks  
31/03/2017 Emiel De Smet Waregem B ZwevegemDeerlijk B  
31/03/2017 Frank Jansen (coach) Oxaco B Melsele B  
31/03/2017 Keanu Deman Oostkamp ZwevegemDeerlijk B  
31/03/2017 Axel Dejond Spa Turnhout 376
12/04/2017 Tom Van Regenmortel Schelle Herentals  
12/04/2017 Arno De Decker Willebroek Ekeren  
12/04/2017 Glenn Somers Stabroek Ekeren B  
12/04/2017 Olivier Gouwy Gisel Oostende Middelkerke  
12/04/2017 Robin De Bruyn Mercurius Niel  
12/04/2017 Marnick Kestemont KBT Kortrijk Oudenaarde  
12/04/2017 Hans Van Langehove Okapi Aalstar B Baasrode  
12/04/2017 Inge Meylemans Willebroek blijft  
12/04/2017 VBL (Vlaamse Basketballiga wordt) Basketbal Vlaanderen    
12/04/2017 Cuva Houthalen en BC Helchteren fuseren    
12/04/2017 Rik Crockaerts Zuiderkempen Wilrijk  
12/04/2017 Jonas Foerts Zuiderkempen Wilrijk  
12/04/2017 Stephen Cuypers Koekelare Sijsele B  
12/04/2017 Maarten Verborght Gent Hawks B Latem-De-ïnte B  
12/04/2017 Gregory Crucifix Kontich Bornem  
12/04/2017 Kenzo Blieck Sijsele Okapi Aalstar B  
12/04/2017 Atalay Bardock Wilrijk Baasrode  
12/04/2017 Seppe Vernaeve (ex.Falco) Hansbeke Baasrode  
12/04/2017 Onur Yasar Baasrode verlaat de club  
12/04/2017 Christophe Mampaey Baarode verlaat de club  
12/04/2017 Yannick De Decker Baasrode Boom  
12/04/2017 Jasper Verbeeck Zuiderkempen Leuven B  
12/04/2017 Jan Hermans Zuiderkempen Scherpenheuvel  
12/04/2017 Sanspeur Mirka Ronse Kluisbergen Gent Oost Eagles  
12/04/2017 Ronse Suzan Ronse Kluisbergen Gent Oost Eagles  
12/04/2017 Van Beneden Lotte Ronse Kluisbergen Gent Oost Eagles  
12/04/2017 Thomas Van Zeveren (ex.Falco) Bavi Gent Houtem  
12/04/2017 Kenneth Cardoen Erpe Mere Houtem  
12/04/2017 Tom Van den Abeele Okapi Aalstar Houtem  
12/04/2017 Yorick Bouderez (ex. Falco) Houtem Laarne  
12/04/2017 Bastiaen Van den Eynde Guco Lier Antwerp Giant B  
12/04/2017 Ziggy Hendrickx Gent Oost Eagles B Laarne  
12/04/2017 Wout De Graeve Gistel Oostende Hansbeke  
12/04/2017 Matthias Vanderschraege Oostkamp ACJ Brugge  
12/04/2017 Menno Snauwaert Latem De Pinte C Knesselare  
12/04/2017 Robbe Deweerdt ACJ Brugge Knesselare  
12/04/2017 Dries Vingerhoets Willebroek stopt  
12/04/2017 Jordi Gillis Okapi Aalstar B Scheldejeugd Temse  
12/04/2017 Bram Rosiers Guco Lier 30 plus Lier  
12/04/2017 Koen Paessens Cobras Stabroek  
12/04/2017 Dennis Borms Cobras Stabroek  
12/04/2017 Kevin Paulissen Cobras Stabroek  
12/04/2017 Zuiderkempen A kampioen weigert promotie 2e Landelijke herstart in 2e Provinciale  
12/04/2017 Maxim Aldenkamp Gent Hawks + Latem De Pinte via dubbele licentie  
12/04/2017 Jordy Van den Broeck Willebroek blijft  
12/04/2017 Dries Robaeys Oostkamp Blankenberge  
12/04/2017 Noel Doubels (coach) Houtem Zulte  
12/04/2017 Maarten Verschueren Wevelgem Racing Brugge  
12/04/2017 Jorik Van Der Borght Erembodegem Lede  
12/04/2017 Drie Posse Erpe Mere Lede  
12/04/2017 Niels Van den Eynde Guco Lier blijft  
12/04/2017 Vic Van Oosterwyck Guco Lier blijft 428

19/04/2017

Robin Wauman

BBC Falco Gent

Deinze

 

19/04/2017 Sebastian Apers Zuiderkempen Duffel  
19/04/2017 An-Katrien Nauwelaers Waregem Kangoeroes Willebroek  
19/04/2017 Glen Allary Racing Brugge Hansbeke  
19/04/2017 Jurgen Van den Ende Schelle Aartselaar  
19/04/2017 Mats Jouret Sgolba Aalter Zulte  
19/04/2017 Froni Vanoverbeke Ronse-Kluisbergen Meetjesland  
19/04/2017 Alex Tuluka Fleurus Royal IV Brussels 436
28/04/2017 Michiel Vanginderachter Houtem Feniks Gent  
28/04/2017 Koen Govaerts Baasrode Pitzembug Mechelen  
28/04/2017 Chrisian Muhitu Wezenvrienden Baasrode  
28/04/2017 Paul Tessier Vilvoorde B Baasrode  
28/04/2017 Bert Wouters Grimbergen Wikings Kortrijk  
28/04/2017 Artoer Galimov Kortrijk Sport Wikings Kortrijk  
28/04/2017 Jan Vervenne Deinze Knesselare  
28/04/2017 Dennis Van De Mosselaer (coach)   Black Boys Erpe Mere  
28/04/2017 Sidny Van Elsacker Oxaco Aartselaar  
28/04/2017 Wouter Crhistiaens Bertem Baasrode B  
28/04/2017 Laura Mestdagh KBT Kortrijk Ieper  
28/04/2017 Mikail Caliskan Bavi Gent U21 Evergem  
28/04/2017 Guillian Fontaine Bavi Gent B Evergem  
28/04/2017 Kwinten Verniers Laarne B Evergem  
28/04/2017 Niels Verniers Gent Oost Eagles Evergem  
28/04/2017 Frederic De Ly Zwevegem Deerlijk Iebac Ieper  
28/04/2017 Eriend Dingenen Essen Wuustwezel  
28/04/2017 Maarten Vanhout Essen Wuustwezel  
28/04/2017 Bryan De Valck Antwerp Giants B Gembo Borgerhout  
28/04/2017 Didier De Vlaminck Wuustwezel Stabroek  
28/04/2017 Hans De Wispelaere (coach) Waregem B Zwevezele  
28/04/2017 Simon Christiaan Racing Brugge Eernegem  
28/04/2017 Scottie Lageirse (ex. Falco) Ekeren St Niklase Condors  
28/04/2017 Niels Xhaet Australië Melsele  
28/04/2017 Wouter Schokkaert Basket Willebroek Kangoeroes Willebroek 461
09/05/2017 David De Villaer Expo Denderleeuw Black Boys Erpe Mere B  
09/05/2017 Sven Veldeman Okapi Aalstar B Black Boys Erpe Mere  
09/05/2017 Aline Verelst Waregem Jeugd Gentson  
09/05/2017 Hans Vancompernolle Bavi Gent B Latem De Pinte C  
09/05/2017 Dirk Claeys(coach)   Sgolba C  
09/05/2017 Ian Willems (coach) Zedelgem Zwevegem  
09/05/2017 Yannis Carton(coach) Gent Oost Eagles B Houtem B  
09/05/2017 Cedric Helleman Bavi Vilvoorde Okapi Aalstar  
09/05/2017 Matz Buytaert Okapi Aalstar Olympia Denderleeuw  
09/05/2017 Anthony Mellego Erpe Mere Okapi Aalstar B  
09/05/2017 Loic Scwartz Spirou Charleroi Telenet Oostende  
09/05/2017 Dennis Doncker Kangoeroes Willebroek Port of Antwerp Giants  
09/05/2017 Hans Vanwijn Limburg United Port of Antwerp Giants  
09/05/2017 Ismael Bako Leuven Port of Antwerp Giants  
09/05/2017 Jean Marc Jaumin(coach)   Okapi Aalstar  
09/05/2017 Brain Lynch (coach) Limburg United Spirou Charleroi  
09/05/2017 Giel Vanthournout Leuven Kangoeroes Willebroek  
09/05/2017 Ronnie Mc Collum (coach) Houthalen Limburg United  
09/05/2017 Jonas Delalieux Leuven Limburg United  
09/05/2017 Abel Baptista Gistel Oostende Limburg United  
09/05/2017 Elise Ramette Jeugd Gentson Sint Katelijne Waver  
09/05/2017 Lisa Mukeba Kangoeroes Willebroek Deerlijk  
09/05/2017 Louis Vanderhaegen Okapi Aalstar B Kortrijk Sport B  
09/05/2017 Delphine De Cock Oostende-Bredene Spirou Charleroi 485
09/05/2017 Frans Robbe Latem De Pinte Port of Antwerp Giants  
09/05/2017 Mario Thysebaert Lions Gent St Niklase Condors  
09/05/2017 Jonas Geerinckx Leuven Tienen  
09/05/2017 Matthias De Lepeleer Erembodegem Wezenvrienden  
09/05/2017 Wim De Lepeleer Erembodegem Wezenvrienden  
09/05/2017 Atalay Bardakci Wilrijk Baasrode  
09/05/2017 Steven Vanraepenbusch (ex Falco) Hotshots Melle Black Boys Erpe Mere  
09/05/2017 Zjef De Sadeleer Expo Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
09/05/2017 Daan Aernoudt Ronse Kluisbergen Bavi Gent  
09/05/2017 Liam Aernoudt Ronse Kluisbergen Bavi Gent  
09/05/2017 Anthony Vervisch (ex.Falco) Zottgem Bavi Gent  
09/05/2017 Pieterjan Vervust Laarne Bavi Gent  
09/05/2017 Milan Willems Asse Ternat Bavi Gent  
09/05/2017 Michel Caboot Evergem Bavi Gent  
09/05/2017 Maxime Honoré Evergem Bavi Gent  
09/05/2017 Cedric Vanden Bulcke Evrgem Bavi Gent  
09/05/2017 Lander Beeckman, Assenede Bavi Gent  
09/05/2017 Vikor Beeckman Assenede Bavi Gent  
09/05/2017 Mathias Castelein Gavere Bavi Gent  
09/05/2017 Resul Kayim Jeugd Gentson Bavi Gent  
09/05/2017 Senne Teerlinck Erembodegem Bavi Gent  
09/05/2017 Gillian Schouteet (ex.Falco) Sijsele Sgolba Aalter  
09/05/2017 Sam Allemeerch Racing Brugge Sgolba Aalter  
09/05/2017 Teis Delrue Racing Brugge Sgolba Aalter  
09/05/2017 Jakob Lootens Houtem Sgolba Aalter  
09/05/2017 Dries Posse Black Boys Erpe Mere Lede  
09/05/2017 Els Meeussen Osiris Aalst Lede  
09/05/2017 Shana Roggeman Osiris Aalst Lede  
09/05/2017 Amaury Moens Erembodegem Lede  
09/05/2017 Jorik Van Der Borght Erembodegem Lede  
09/05/2017 Giebe Debo Waregem Gent Oost Eagles  
09/05/2017 Mirka Sanspeur Ronse Kluisbergen Gent Oost Eagles  
09/05/2017 Lotte Van Beneden Ronse Kluisbergen Gent Oost Eagles  
09/05/2017 Arno Boulpaep Okapi Aalstar Houtem  
09/05/2017 Tom Van Den Abbeele Okapi Aalstar Houtem  
09/05/2017 Steven Vlasschaert Okapi Aalstar Houtem  
09/05/2017 Brecht Heirman Wezenvrienden Houtem  
09/05/2017 Jonas Luyten Black Boys Erpe Mere Houtem  
09/05/2017 Pieter Jan Luypaert Latem De Pinte Houtem  
09/05/2017 Kris Van Der Biest Latem De Pinte Houtem  
09/05/2017 Kenneth Cardon Mape eMere Houtem  
09/05/2017 Emmanuel Van Zeveren (ex.Falco) Bavi Gent Houtem  
09/05/2017 Colin Goessens Houtem Ninove 528
         

 

 

SEIZOEN 2016-2017

            

            

D/atum

Naam speler, coach of variabericht

van

naar

bemerkingen

PERIODE

1/1-11/02

Jan Guns (coach) BBC Falco Gent B Waregem (ass.coach) + coach to coach jongste leeftijden Falco Gent totaal bezoekers pagina transfernieuws  voor seizoen 2016-2017 : 114316-91228 = 23088 (971 transferberichten via 96 updates)..
  Peter Vanheule (coach) Sint Lievens Houtem BBC Falco Gent B  
 

Start van Falco Gent Basket College powered by Builthings & Basic-Fit

     
  Jeffrey Brown(coach) BBC Falco Gent

Blijft ass.coach Falco A.

Wordt coach Falco C

 
  Dimitri Ongenaet (coach) BBC Falco Gent Blijft headcoach Falco A  
  Nick Braet BBC Falco Gent Blijft scouter Falco A  
  Olivier Foucart (coach) (ex.Falco) Waregem Blijft headcoach A  
  Lars De Lepeleire Waregem blijft  
  Arne Steinbach Waregem blijft  
  Aaron Van Vooren (ex.Falco) Waregem blijft  
  Stan Naudts Waregem blijft  
  Brecht Guillemyn Waregem blijft  
  Thomas Foucart (ex.Falco) Waregem blijft  
  Robbe Naudts Melco Ieper Waregem  
  Hans De Wispelaere (coach) Waregem Waregem B en U21  
  Chris Lannoo Waregem blijft jeugdcoördinator en video-analist  
  Stijn Dhondt (ex.Falco) verlaat Waregem ?  
  Bram Van Hulle verlaat Waregem ?  
  Herbert Desmet Zwevegem-Deerlijk Ronse-Kluisbergen  
  Jorn Debrock Gent Hawks Sgolba Aalter  
  Thibault Devreese, Maxim De Clercq (ex.Falco) , Sam Verbauwhede, Jan Plasman, Lars Vroman, Robin Casier, Ewout Callant, Sgolba Aalter blijven  
  Karim Kaddour (coach) Sgolba Aalter A blijft  
  Dirk Baete (coach) (ex.Falco) Sgolba Aalter Sgolba Aalter B + Dames  
  Peter Blancke, Van den Berghe Lennert, Kasper Leroy, Robin Sanders, Broes Tanghe, Hannes Tanghe Sgolba Aalter B blijven  
  Sam Verstraete Wezenvrienden Geraardsbergen Hansbeke  
  Jo Cruyt Meetjesland Hansbeke  
 

Sander Cokelaere

BBC Falco Gent

verhuist naar London...

 
  Langemark stopt in 1e Landelijke Herstart in 2e Provinciale  
  Sint Niklase Condors stopt in 2e Nationale Herstart in 1e Provinciale  
  Iebac Ieper stopt in 1e Landelijke Herstart in 3e Provinciale  
  Jonas Dupont Kluisbergen Haantjes Oudenaarde  
  Gillis Mestdag Gent Hawks A Oudenaarde  
  Bernd Desmet Waregem Zwevegem-Deerlijk  
  Luc Van Vooren (coach) , (ex.Falco) Gent Hawks Blijft headcoach Gent Hawks B plus nu bijkomend : assistant-coach Gent Hawks A  
  Dieter Vlamynck Blankenberge Gembas Knesselare 45
15/02/2016 Kenneth Desloovere (coach)(ex.Falco) Latem De Pinte B Latem De Pinte A  
15/02/2016 Koen Eerdekens (coach) Latem De Pinte A Latem De Pinte : Coördinator Senioresploegen A,B,C,D en Landelijke Jeugd  
15/02/2016 Freddy Van Thournout(coach) (ex.Falco) Jeugdcoördinator Latem De Pinte blijft  
15/02/2016 Piet Vanneste Sportief manager Latem De Pinte blijft  
15/02/2016 Matthias Franchoo Duva Gistel Oostende Spie Izegem  
15/02/2016 Brian Lambert Sijsele Blankenberge  
15/02/2016 Gil Vandaele Oedelem Racing Brugge  
15/02/2016 Mike Sercu Langemark Melco Ieper  
15/02/2016 Jens Vandermeersch Langemark Melco Ieper  
15/02/2016 Avanti Brugge start opnieuw 4e Provinciale West-Vl  
15/02/2016 Anthony Denoyel Izegem Racing Brugge  
15/02/2016 Steven Vandekerkhove Meetjesland Avanti Brugge  
15/02/2016 Yannick Lambreghts Basket Willebroek stopt als speler, wordt ass.coach bij Willebroek  
15/02/2016 Daan Mampaey Baasrode Basket Willebroek  
15/02/2016 Joris Vanhaverbeke Iebac Ieper Gistel Oostende  
15/02/2016 Jonas Berquin Iebac Ieper Gistel Oostende  
15/02/2016 Alexander Albrecht Racing Brugge Avanti Brugge  
15/02/2016 Stefan Sappenberghs (coach) Leuven Bears blijft  
15/02/2016 Eric Walter (coach) Meetjesland coach Avanti Brugge  
15/02/2016 Ed Deceuninck, Arne Bloes en Marijn Tiersoone Langemark Langemark ,2e Prov.  
15/02/2016 Sander Accou Langemark K-BT Kortrijk  
15/02/2016 Jean Luc Staelens Iebac Ieper stopt met basketten  
15/02/2016 Cep Fleurus ( 2e Nationale ) zet met onmiddellijke ingang de samenwerking stop met spelers Mikhail Linksens, Christian Illongo, Seidou Njoya en Brandon Freeman. Ook coach Tony Van Den Bosch wordt aan de kant gezet Trekt nu volop de kaart van de jeugd  
15/02/2016 Frederik Geldof Langemark Gistel Oostende  
15/02/2016 Frederic Claessens (coach) Ronse Kluisbergen Melco Ieper  
15/02/2016 Amaury Tandt Langemark Wevelgem  
15/02/2016 Stijn De Clercq (ex.Falco) St Niklase Condors Waregem  
15/02/2016 Jochen Ghekiere Zwevegem-Deerlijk KBT Kortrijk (2e Land.) 75
16/02/2016 John Van Dyck BBC Willebroek stopt als sportief manager bij Willebroek  
16/02/2016 Patrick Danneels (coach) (ex.Falco) Meetjesland dames A blijft  
16/02/2016 Anton Huyghe (ex.Falco) Latem De Pinte BBC Falco Gent  
16/02/2016 Jan De Keyser (ex.Falco) Latem De Pinte BBC Falco Gent  
16/02/2016 Maxime Lievens, Dries Lioen, Andras Van Vooren, Benoit Gevaert, Glenn Vlamynck, Gauthier Colpaert, Sydney Gevaert, Vincent Fransen, Bert Declercq, Benjamin Bogaert, Arno Saccasyn en Wouter Neyt BBC Falco Gent A+B blijven  

16/02/2016

Sam Caron

BBC Falco Gent

Melsele

 

16/02/2016

Mathias Van Steenwinkel

BBC Falco Gent

Vilvoorde

 

16/02/2016

Jarek Putteman

BBC Falco Gent

verlaat Falco

 
17/02/2016 Wim Dobbelaere Gent Hawks A Oostkamp  
17/02/2016 Niels Hofmans Melsele Oostkamp  
17/02/2016 Arne Volckaert KBT Kortrijk Izegem  
17/02/2016 Louis Vanooteghem Iebac Ieper Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2016 Gilles Dewaele Iebac Ieper Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2016 Niels Deprez Iebac Ieper Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2016 Franky Deprez (coach) Iebac Ieper Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2016 Louis Defraye Kortrijk Sport Izegem  
17/02/2016 Laurent Petraroli Kortrijk Sport Izegem 103
17/02/2016 Verhulst Sijsele Avanti Brugge  
17/02/2016 Brian Lambert Sijsele Blankenberge  
17/02/2016 Gregory Tamsin Sijsele Oedelem  
17/02/2016 Stefaan De Kesel (ex.Falco) Olympia Denderleeuw stopt basketloopbaan  
17/02/2016 Bert Claeys Racing Brugge Koksijde  
17/02/2016 Charlotte Vanmoorleghem Ronse Kluisbergen Sphinx Ronse  
17/02/2016 Louise Vander Eecken Ronse Kluisbergen Sphinx Ronse  
17/02/2016 Anael Vander Eecken Ronse Kluisbergen Sphinx Ronse  
18/02/2016 John Van Dyck (manager) Basket Willebroek stopt als teammanager  
18/02/2016 Frederic Spenninck (coach) Crelan Kortrijk wordt daar coach  
18/02/2016 Haantjes Oudenaarde en Fireballs Oudenaarde fuseren    
21/02/2016 Ruben De Bock inactief Oedelem  
21/02/2016 Niki De Boysere Oedelem Zedelgem  
21/02/2016 Klaas Pieters Iebac Ieper Poperinge  
21/02/2016 Maxim Esprit Iebac Ieper Poperinge  
21/02/2016 Bram Van Hulle Waregem stopt  
21/02/2016 Stijn D'Hondt (ex.Falco) Waregem BBC Falco Gent  
23/02/2016 Noël Doubbels (coach) verlaat Silaba Zelzate ?  
25/02/2016 S.V. Melle en Modu Destelbergen fuseren    
26/02/2016 Gilles Bernaert Blankenberge RHK Oostende  
29/02/2016 Gilles Colpaert Izegem Hansbeke  
29/02/2016 Nikolaas Van Doninck Izegem Racing Brugge  
29/02/2016 Pieter Van Exem Izegem Zwevegem-Deerlijk  
29/02/2016 Ludovic Lambermont Ninane Pepinster B  
29/02/2016 Remy Collard Ninane Comblain  
29/02/2016 Steve Langlois Comblain Neufchateau  
29/02/2016 Alex Kazmenko Zwevegem-Deerlijk Wibac  
29/02/2016 Brecht Duyck Zwevegem-Deerlijk Izegem  
29/02/2016 Stijn Duyck Zwevegem-Deerlijk Izegem  
29/02/2016 Anthony Denoyel Izegem Racing Brugge  
29/02/2016 Mathias Franchoo Gistel Oostende Izegem  
29/02/2016 Brecht Duyck Zwevegem-Deerlijk Izegem  
29/02/2016 Arne Volckaert KB Kortrijk Izegem  
02/03/2016 Ryan Surmont Blankenberge Izegem  
02/03/2016 Alexander Vermeersch KB Kortrijk Wikings Kortrijk  
02/03/2016 Dadimar Mores ZwevegemDeerlijk Wikings Kortrijk  
02/03/2016 Joris Fontaine (coach) verlaat Jeugd Gentson ???  
02/03/2016 Timon Van Haecke Sijsele Knesselare  
02/03/2016 Bram Van Landschoot Sijsele Knesselare  
02/03/2016 Thomas Lievens Sgolba Aalter Knesselare  
02/03/2016 Mathieu Van Hove Jeugd Gentson Knesselare  
02/03/2016 Van Herzele Edward Gent Hawks B Meetjesland  
02/03/2016 Van Herzele William Gent Hawks B Meetjesland  
02/03/2016 Sander De Wulf Houtem Latem-De Pinte B  
02/03/2016 Perez Tejada Ivan St Niklase Condors Melsele  
03/03/2016 Ryan Surmont Blankenberge Izegem  
03/03/2016 Alexander Vermeersch KB Kortrijk Wikings Kortrijk  
03/03/2016 Dadimar Mores ZwevegemDeerlijk Wikings Kortrijk  
03/03/2016 Evi Wezenbeek Tulikivi Deerlijk stopt spelersloopbaan  
03/03/2016 Robin Vandenpoele Middelkerke RS Koekelare  
03/03/2016 Maxim Dechaene RS Koekelare RHK Oostende  
03/03/2016 Diego D'Hooge Sijsele Meetjesland  
03/03/2016 Filip Goddaert (coach)   RS.Koekelare  
03/03/2016 Nigel Hoolants Blankenberge RHK Oostende  
03/03/2016 Mathias Castelain H.Oudenaarde Gavere  
03/03/2016 Artan Dauti Blankenberge Izegem 159
03/03/2016 Olivier Maes Okapi Aalstar Melco Ieper  
03/03/2016 Jimmy Clicteur ACJ Brugge Oedelem  
03/03/2016 Jelle Haeck Ronse Kluisbergen stopt spelersloopbaan  
03/03/2016 Alexander Doens Iebac Ieper Wikings Kortrijk  
06/03/2016 Simon De Paepe Jeugd Gentson BBC  Falco Gent  
06/03/2016 Tom Pauwaert Duva Gistel Oostkamp  
06/03/2016 Cederic Van Belle (ex.Falco) Hansbeke SV Melle  
06/03/2016 Jeroen Gerlo  St Niklase Condors Fera Bornem  
07/03/2016 Tom Degoote inactief Avanti Brugge  
07/03/2016 Melvin Devacht Langemark Iebac Ieper  
07/03/2016 Gregoire Van Kemmel Iebac Ieper Izegem  
09/03/2016 Hans Geerts (coach)   Dames Basket Willebroek  
09/03/2016 Kevin Cobbaert (coach) Melsele Basket Willebroek  
09/03/2016 Jonas Jacobs Wilrijk Basket Willebroek  
09/03/2016 Koen Goovaerts Pitzemburg Baasrode  
09/03/2016 Kevin Baeyens Okapi Aalstar Baasrode  
09/03/2016 Jonas De Mol Okapi Aalstar Baasrode  
09/03/2016 Niels Maris St Niklase Condors Basket Willebroek  
09/03/2016 Karen Hendrickx Kangoeroes Willebroek Basket Willebroek  
09/03/2016 Uwe Hertsen Arendonk Basket Willebroek  
09/03/2016 Andrew Van Winge Walem Basket Willebroek  
09/03/2016 Dieter Vlamynck Blankenberge Knesselare  
10/03/2016 Wannes Scheirs (ex.Falco) Oostkamp Latem-De Pinte  
10/03/2016 Arne Volckaert Kortrijk blijft  
11/03/2016 Noel Doubels (coach) Silaba Zelzate Houtem  
11/03/2016 Siemon Claeys Jeugd Gentson Aalter  
11/03/2016 Onur Yasar Baasrode blijft  
11/03/2016 Yannick De Decker Baasrode blijft  
11/03/2016 Ben Van den Brandt (ex Falco) Baasrode blijft  
11/03/2016 Thomas Crab (coach) Ocaco Antwerp Giants  
12/03/2016 Jens Van Troye (coach)   Gavere  
12/03/2016 Glenn Mannaerts Soba Antwerpen Turnhout  
12/03/2016 Siemon Claeys Jeugd Gentson Sgolba Aalter  
12/03/2016 Sim Mertens Silaba Zelzate Fenix Gent  
13/03/2016 Selim De Sutter (ex.Falco) Gent Hawks Zottegem 194
14/03/2016 Stijn Roels Erpe Mere Zottegem  
14/03/2016 Giel Eeckhout Sgolba Aalter Zottegem  
14/03/2016 Tony Van den Bosch (coach) Fleurus Oxaco Boechout  
14/03/2016 Benjamin Janssens Kontich Okapi Aalstar B  
14/03/2016 Jens Jonckheere inactief Mibac Middelkerke  
14/03/2016 Jorn Debrock Gent Hawks Sgolba Aalter  
15/03/2016 Nils Moortgat Baasrode Gent Hawks B  
15/03/2016 Mattijs Gybels Lommel Lummen  
15/03/2016 Jason Cleymans Borgerhout Turnhout  
17/03/2016 Jasmine Rosseel Waregem stopt  
17/03/2016 Hans Van Langehove Gent Hawks ??  
17/03/2016 Rienert Torreele Iebac Ieper Gent Hawks B  
17/03/2016 Thomas Van de Vondel Erpe Mere stopt basketloopbaan  
17/03/2016 Mikhaël Linskens Fleurus Oostkamp  
18/03/2016 Kenneth Van de Mieroop Brasschaat stopt basketloopbaan  
18/03/2016 Maarten Verborght Meetjesland Gent Hawks B  
18/03/2016 Camille Cools Jeugd Gentson Tigers Evergem  
18/03/2016 Justine De Paepe Sgolba Aalter Tigers Evergem indien behoud in 2e Landelijke wordt verzekerd
18/03/2016 Silke Heesakkers Tigers Evergem Osiris Aalst  
18/03/2016 Eline Poffyn Tigers Evergem Houtem  
18/03/2016 Ewald Schepens (coach) Tigers Evergem blijft indien behoud in 2e Landelijke wordt verzekerd
18/03/2016 Jasmina Rosseel Waregem stopt basketloopbaan  
18/03/2016 Simon Vanooteghem Iebac Ieper Crelan Kotrtrijk  

19/03/2016

Sam Caron

BBC Falco Gent

Melsele

 
21/03/2016 Rik Vandenberghe Soba/Brussels Gent Hawks A  
21/03/2016 Louis Vanderhaeghen Waregem Okapi Aalstar B  
21/03/2016 Dante Vandekeere Oedelem Zwevezele  
21/03/2016 Peter Rongé (coach)   Soba Antwerpen  
21/03/2016 Jeremy Delobbe Vilvoorde Gent Hawks A  
21/03/2016 Joren Vermoesen St Niklase Condors Gent Hawks A  
21/03/2016 Joeri Vermoesen St Niklase Condors Gent Hawks A  
21/03/2016 Thomas Bauwens Fleurus stopt basketloopbaan  
21/03/2016 Tim De Boeck Wuustwezel Schoten Brasschaat  
21/03/2016 Tim Janssens Guco Lier Turnhout  
21/03/2016 Aaron Vanthournout Kortrijk Meetjesland  
21/03/2016 Jelle Schaepdrijver inactief Middelkerke  
21/03/2016 Michael Swinnen Borgerhout Vilvoorde  
21/03/2016 Tim Coussement Avelgem Wikings Kortrijk  
21/03/2016 Matthias Jonckheere Tielt Zwevezele  
21/03/2016 Thibaut Vandeputte Zwevezele stopt basketloopbaan  
21/03/2016 Diego Vandekerkhove inactief Zwevezele  
22/03/2016 Robin Spaens, Laurent Lhote, Gregory De Pooter en Maxime Verspeeten Gent Hawks A blijven  
22/03/2016 Kyle Robinson (ex.Falco) Houtem Gent Hawks B en A  
23/03/2016 Niels De Mulder Melsele Scheldejeugd Temse  
23/03/2016 Nicky Starckxa Nijlen Dessel  
23/03/2016 Jimmy Hendrickx Geraardsbergen Asse Ternat  
23/03/2016 Jonathan Delaere Leuven B Turnhout  
24/03/2016 Miguel Da Conceicao (coach) Assenede Sgolba Aalter B  
24/03/2016 Vaidotas Jatulevicius Beringen Houthalen  
24/03/2016 Zed Peeters Borgerhout Ekeren  
24/03/2016 Maarten Rademakers Melsele Ekeren  
24/03/2016 Luc De Pauw (coach) St Niklase Condors B Boom  
24/03/2016 Tanja Rammeloo (coach) Zottegem B Schelle Dames  
24/03/2016 Zeno Neyt Gent Hawks B blijft  
24/03/2016 Len Vande Lanotte Gent Hawks B blijft  
24/03/2016 Nadia Gader Laarne B Meetjesland  
24/03/2016 Cis Castelein verlaat Kortrijk ???  
25/03/2016 Geoffrey Fievet Mariembourg Libramont  
25/03/2016 Raphael Allemand Luik B Ninane  
25/03/2016 Guillaume Bastien Loyers Lambusart  
25/03/2016 Arnaud Chalon Libramont Neufchateau  
25/03/2016 Sarah Vanhoutte Dessel Willebroek B  
28/03/2016 Roel Bangels Nieuwerkerken Tongeren  
28/03/2016 Wouter Verlinden Kang.Willebroek B Basket Willebroek  
28/03/2016 Jens Clement Kang.Willebroek B Basket Willebroek  
28/03/2016 Sam Van Hoey Kang.Willebroek Oxaco Boechout  
28/03/2016 Giovanni Mariën Oxaco Boechout Wuustwezel  
28/03/2016 Marijn Buys Arendonk Tongeren  
28/03/2016 Hannes Crul Assenede Bavi Gent  
31/03/2016 Thibault Koppen Scheldej.Temse Sobabee Zwijndrecht  
31/03/2016 Jan Callewaert (coach) Namen (ass.coach) Spirou Monceau Dames  
31/03/2016 Filip Clement Antwerp Dynamics stopt als speler, > coach  
31/03/2016 Mathias Van Den Eede Hamme Scheldej Temse  
31/03/2016 Jules Robijn Racing Brugge Sijsele  
31/03/2016 Tim Van Deurne Wuustwezel Shoten Brasschaat  
31/03/2016 Hans Van Langenhove ex Okapi, Gent Hawks zoekt ploeg  
01/04/2016 Gregory Crucifix Basket Willebroek Kontich  
02/04/2016 Hannes Crul Assenede Bavi Gent  
02/04/2016 Jonas Foerts St Niklase Condors Brussels + Red Vic Wilrijk  
02/04/2016 Niels Foerts (ex. Falco) St Niklase Condors Brussels + Red Vic Wilrijk  
02/04/2016 Maxime Pettro Gistel Oostende Belgrade  
02/04/2016 Senne Hounhanou Ninane Fleurus  
02/04/2016 Sven Veldeman Oostkamp Okapi Aalstar B  
04/04/2016 Ben Moors Blaton Ronse Kluisbergen  
05/04/2016 Jeroen Baele (ex.Falco) Gent Hawks B Meetjesland  
05/04/2016 Bastien Motte Tampa Asse Ternat  
05/04/2016 Christophe Maes Asse Ternat Wez.Geraardsbergen  
05/04/2016 Bjorn Ghekiere Langemark Koekelare  
05/04/2016 Bert Pinoy Zwevegem Deerlijk Crelan Kortrijk  
05/04/2016 Maxime Destaebel Zwevegem Deerlijk Crelan Kortrijk 289
06/04/2016 Ward Leten Basket Willebroek Melsele  
06/04/2016 Armand Kabeya St Niklase Condors Melsele  
06/04/2016 Maarten Vandersypt Helios Zottegem Wez. Geraardsbergen  
06/04/2016 Bert De Mayer Gent Hawks B Bertem  
06/04/2016 Zeno Neyt Gent Hawks B blijft  
06/04/2016 Len Vande Lanotte Gent Hawks B blijft  
06/04/2016 Niels Lataire Bavi Vilvoorde Latem-De Pinte  

06/04/2016

Yorick Bouderez

BBC Falco Gent

BBC Houtem

 
07/04/2016 Joao-Pedro De Decker Gent Hawks A stopt basketloopbaan  
07/04/2016 Jean Sébastien Lamborelle (coach)   Ronse Kluisbergen  
07/04/2016 Wim Moreau (coach)   Okido Arendonk  
07/04/2016 Lars Moortgat Hamme Baasrode B  
07/04/25016 JP Ruyssen (coach)   Holstra Wevelgem B  
07/04/2016 Pascal Coudyser   Poperinge B  
07/04/2016 Jonas Verlinden Aarschot Bavi Vilvoorde  
07/04/2016 J.Marie Van Hulle (coach)   Zwevezele C  
07/04/2016 Mathias Durnez Meetjesland Laarne  
07/04/2016 Bert De Maeyer Gent Hawks B Bertem  
07/04/2016 Anke De Mondt (ass.coach)   Gembo Borgerhout  
07/04/2016 Bob Dikonda Helios Zottegem Wez.Geraardsbergen  
07/04/2016 Ruben Luypaert Baasrode B Opwijk  
07/04/2016 Matthias Vanderschaeghe ACJ Brugge Oostkamp B 311
07/04/2016 Junior Moloko Mpia Erpe Mere BBC Houtem  
07/04/2016 Nicolas Van Huffel Okapi Aalstar B BBC Houtem  
08/04/2016 Fre Geldof inactief Wibac B  
08/04/2016 Jasper Pauwels Basket Willebroek Bertem  
08/04/2016 Simon Buysse Oostkamp Bergen + ?  
08/04/2016 Arnaud Dimbala sabbatjaar Wez.Geraardsbergen  
08/04/2016 Christian Muhita Erembodegem Wez.Geraardsbergen  
08/04/2016 Philip Beeckmans (ex.Falco) Meetjesland Wez.Geraardsbergen  
08/04/2016 Fabrice Troubleyn Wez.Geraardsbergen Helios Zottegem  
08/04/2016 Bart Spinnoy Wez.Geraardsbergen Erpe Mere  
08/04/2016 Elias Van Oost (ex.Falco) Houtem Erpe Mere  
09/04/2016 Faïssal Oroile Hansbeke Gent Hawks B  
10/04/2016 Luc Vandemeersche Erpe Mere B.B.Erpe Mere  
10/04/2016 Kim Verhulst Erpe Mere B.B.Erpe Mere  
10/04/2016 Tahnee Arabia Cortes Red Vic Wilrijk Antwerp Giants  
10/04/2016 Chiara Arabia Cortes Red Vic Wilrijk Antwerp Giants  
10/04/2016 Omar Abdoulkarum Erpe Mere stopt basketloopbaan  
10/04/2016 Kevin Verhulst Erpe Mere stopt basketloopbaan  
10/04/2016 Anthony Mallego Erpe Mere O.Denderleeuw  
10/04/2016 Didier Bocqué Erpe Mere O.Denderleeuw  
10/04/25016 Thomas Van de Velde Jeugd Gentson Latem De Pinte D  
10/04/2016 Thomas Simoens Jeugd Gentson Latem De Pinte D  
10/04/2016 Christophe Dequidt (coach)   Wibac B 334
11/04/2016 Simon Chapelle Okapi Aalstar B Anderlecht  
11/04/2016 Jurgen Polfliet New Brabo Antwerpen Niel  
11/04/2016 Barry Dictus Geel Willebroek  
11/04/2016 Daan Haling Landen Hades  
11/04/2016 Stefaan Klinkers Landen Genk  
11/04/2016 Laurens Renders (coach) Erembodegem BB Erpe Mere  
11/04/2016 Gregory Presso   Opwijk  
11/04/2016 Bram Daneels Vilvoorde Baarode  
11/04/2016 Hans Van Puymbroeck Feniks Gent Baasrode  
11/04/2016 Ben Becqué Opwijk Baasrode  
11/04/2016 Jan Callewaert (coach)   Declercq Stortbeton Waregem  
11/04/2016 Christian Illongo Fleurus Loyers 346
11/04/2016 Lore Capoen Waregem Deerlijk  
11/04/2016 Celine Lemmens Waregem Deerlijk  
12/04/2016 Brecht Iliaens KangWillebroek B Gembo Borgerhout  
12/04/20116 Theo Beaujean Kang.Willebroek B Gembo Borgerhout  
12/04/2016 Thierry Mariën Gembo Borgerhout Okapi Aalstar  
12/04/2016 Mehdi El Hamzaoui Asse Ternat Bertem  
12/04/2016 Ismaël El Hamzaoui Asse Ternat Bertem  
12/04/2016 Simon Chapelle Okapi Aalstar B Anderlecht  
14/04/2016 Tim Van Buggenhout (coach) Baasrode A (speler) Baasrode A (ass.coach)  
14/04/2016 Bert Vercauteren Baasrode stopt baketloopbaan  
14/04/2016 Bram Deceuninck Melco Ieper Kortrijk Sport CB  
14/04/2016 Gilles Deleu Wevelgem Kortrijk Sport B  
14/04/2016 Emile Adams ZwevegemDeerlijk Kortrijk Sport B  
14/04/2016 Jens Thys Aartselaar Strombeek  
14/04/2016 Theo Dilissen Vilvoorde Aarschot  
14/04/2016 Nicolas Sturam Loyers Belgrade  
14/04/2016 Jonathan Seki Kandi Gembloux Loyers  
14/04/2016 Sam Vandenhouten Vorst Asse Ternat  
14/04/2016 Robbie Van Baelen Geel Aarschot  
14/04/2016 Filip Coulier (coach) Guco Lier Leuvel B + A (assistant) 366
16/04/2016 Bram Ulrichts Baasrode Bavi Gent  
16/04/2016 Hendrik Tratsaert (ex.Falco) Wez.Geraardsbergen Bavi Gent  
16/04/2016 Steffi Demeyer Willebroek Sparta Laarne  
16/04/2016 Jolien De Houwer Dessel Brasschaat  
19/04/2016 Frank Van Impe (sportief manager) Okapi Aalstar verlaat de club  
19/04/2016 Tom Poppe (coach) (ex.Falco) Royal IV Brussels verlaat de club  
19/04/2016 Thierry Fassaert Baasrode Scheldejeugd Temse  
19/04/2016 Bart Engelen Malle stopt spelersloopbaan  
19/04/2016 Beau Deleersnyder Racing Brugge Zwevezele  
19/04/2016 Koen Bogaerts (coach) Bonheiden Schelle  
19/04/2016 Jef Dilissen Leuven Bears B Aarschot B  
19/04/2016 Jolan Wielant Machelen Opwijk  
19/04/2016 Arnaut Postelmans Aarschot Beringen  
19/04/2016 Jonathan Hunt USA Tiffin College Beringen  
19/04/2016 Seth Van Calster Tervuren Tienen  
19/04/2016 Sam Peerlinck Boortmeerbeek Tienen  
19/04/2016 Freek Van Doninck Brasschaat Tienen  
19/04/2016 Jeroen Van Havermaet (ex.Falco) Woluwe Ekeren  
20/04/2016 Jelle Vandenwauwer Kortrijk Sport B Crelan Kortrijk  
20/04/2016 Yordi Debruyne De Panne Koekelare  
20/04/2016 Youri Debruyne De Panne Koekelare  
20/04/2016 Benjamin Techel De Panne Koekelare  
20/804/2016 Brian Lambert Sijsele Koekelare  
20/04/2016 Wouter Christiaens Bavi Vilvoorde B Bertem  
20/04/2016 Anze Svara Wiz Leuven Bertem  
20/04/2016 Glen Camps Limburg United/Hasselt Beringen 392
21/04/2016 Rikko Beuten (coach) Bavi Gent Dames stopt  
21/04/2016 Ann-Sophie Strubbe St.Katelijne Waver Sparta Laarne  
21/04/2016 Steffie Demeyer Willebroek Sparta Laarne  
21/04/2016 Zeno Neyt Gent Hawks B blijft  
21/04/2016 Len Van de Lanotte Gent Hawks B blijft  
21/04/2016 Ivanda Boaz Gent Hawks B blijft  
21/04/2016 Faissal Oroile Hansbeke Gent Hawks B  
21/04/2016 Sander Deleersnyder Izegem Gent Hawks B  
21/04/2016 Maxim Aldenkamp Oostende Gent Hawks B  
21/04/2016 Jildert Roosenstein Latem De Pinte Gent Hawks B  
21/04/2016 Anouk Verhelst Basket Willebroek stopt  
21/04/2016 An Boel Kang.Willebroek Basket Willebroek  
21/04/2016 Ilse Deforche KB Oostende-Bredene Sparta Laarne  
21/04/2016 Neal Geryl Bavi Gent Racing Brugge B  
21/04/2016 Andreas Rojas Palma Antwerp Giants B Ekeren  
21/04/2016 Niels Vaeyens Ol.Denderleeuw Expo Denderleeuw  
21/04/2016 Jacob Meire Ol.Denderleeuw Expo Denderleeuw  
21/04/2016 Marijn Witterzeel Ol.Denderleeuw Expo Denderleeuw  
21/04/2016 Wim De Smet Erpe Mere Expo Denderleeuw  
21/04/2016 Dennis Michiels Brasschaat Jong Edegem  
21/04/2016 Jordy Scheltens Stabroek Jong Edegem  
21/04/2016 Pieter Simons Stabroek Jong Edegem  
21/04/2016 Timothy Apere Stabroek Jong Edegem  
21/04/2016 Philip Hasselet Stabroek Jong Edegem  
22/04/2016 Timmy Van Assche Aartselaar Stabroek  
22/04/2016 Jonathan Balanga Kang.Willebroek Soba Antwerpen  
22/04/2016 Koen Van Wauwe New Brabo Antwerpen Stabroek  
22/04/2016 Giovanni Mariën Oxaco B New Brabo Antwerpen  
22/04/2016 Wouter Theunis Wuustwezel New Brabo Antwerpen  
22/04/2016 Marcus Vermeiren Ekeren Kontich 423
23/04/2016 Hans Van Puyenbroek Feniks Gent Baasrode  
23/04/2016 Louis Boerjan Feniks Gent Zulte  
23/04/2016 Karel Schauvlieghe Feniks Gent A Feniks Gent B  
23/04/2016 Sim Mertens Silaba Zelzate Feniks Gent  
23/04/2016 Jochen Delombaerde Feniks Gent stopt  
23/04/2016 Joris Fontaine (coach) Jeugd Gentson stopt coaching Gentson  
23/04/2016 Matthias Wittevrongel (coach)   Jeugd Gentson  
24/04/2016 Camile Cools Jeugd Gentson Tigers Evergem  
24/04/2016 Thys Goethals Langemark Iebac Ieper  
24/04/2016 Chesney Rambour Langemark Iebac Ieper  
24/04/2016 Vreny Van Driel Rupel Basket Willebroek  
24/04/2016 Ed Deceuninck Langemark K.B. Kortrijk  

25/04/2016

Omar Thielemans

BBC Falco Gent

Telenet Oostende

 

25/04/2016 Cedric Van Maldeghem Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
27/04/2016 Camille Cools Jeugd Gentson Tigers Evergem  
27/04/2016 Hans Vanoosthuyze Tielt Knokke  
27/04/2016 Ly Hamady (coach) Kang.Willebroek Brussels (ass.coach)  
27/04/2016 Nicolas Vandeputte Tielt Zwevezele B  
27/04/2016 Jonathan Gheeraert Racing Brugge Zwevezele B  
27/04/2016 Jurgen Storme Kortemark Iebac Ieper  
27/04/2016 Nicolas Joostens (coach) Woluwé Royal IV Brussels  
27/04/2016 Ruben Dyserick Hermes B Eernegem  
27/04/2016 Davy Dyserick Hermes B Eernegem  
27/04/2016 Joeri Moonen Geel Lommel  
27/04/2016 Joost Brancart St Niklase Condors Aarschot  
27/04/2016 Jan Hermans Geel Zuiderkempen  
27/04/2016 Kenneth Cardon St Niklase Condors B Erpe Mere  
27/04/2016 Tobias Marien Arendonk Mol  
27/04/2016 Audrey Govaerts Kangoeroes Willebroek Brasschaat  
27/04/2016 Pim Smulderi Red Vic Wilrijk Kang.Willebroek B  
27/04/2016 Charles Van Den Plan(coach) New Brabo Antwerpen Red Vic Wilrijk B  
27/04/2016 Dries Vingerhoets Aarschot Kang.Willebroek B  
27/04/2016 Sacha De Vreught Woluwé Gistel Oostende  
27/04/2016 Bruce Hendrickx Antwerp Giants B Melsele  
27/04/2016 Lucien Sisseko Aarschot Leuven Bears  
27/04/2016 Kenneth Van Kempen Weert (Nederland) Soba Antwerpen  
27/04/2016 Mitchel Gorremans Basic Fit Brussels Soba Antwerpen  
27/04/2016 Hans Geerts (coach) Brasschaat Aarschot 461
28/04/2016 Alec Van Impe Okapi Aalstar Baasrode  
28/04/2016 Ward Roelandt Melsele Lede  
28/04/2016 Maxime Bracke Jeugd Gentson Bavi Gent  
28/04/2016 Lien Meirschaut Jeugd Gentson Bavi Gent  
28/04/2016 Dilara Can Jeugd Gentson Bavi Gent  
28/04/2016 Lander Stroobandt Koksijde B ACJ Brugge B  
28/04/2016 Joren Levecque Koksijde B ACJ Brugge B  
28/04/2016 Anthony Chada Melsele Kang.Willebroek  
28/04/2016 Simon Buysse Oostkamp Bergen A en B  
11/05/2016 Lisa Rogge Gavere Bavi Gent  
11/05/2016 Diede Jacobs Hasselt Diepenbeek  
11/05/2016 Siebe Jacobs Hasselt Diepenbeek  
11/05/2016 Christian Mulowayi Gembo Scheldejugd Temse  
11/05/2016 Dimitri Van Heesch Melsele Basket Willebroek  
11/05/2016 Elem Ibiam South Carolina Kangoeroes Willebroek  
11/05/2016 Brittany Starling USA Upstate Kangoeroes Willebroek  
11/05/2016 Tom Verdonck Wilrijk Arendonk  
11/05/2016 Philip De Wachter Basket Willebroek stopt spelersloopbaan  
11/05/2016 Tom Kerkhof Brasschaat Malle  
11/05/2016 Mariloor Vanhoof Lyra Zonhoven  
11/05/2016 Katrien Juchtmans Lummen Arendonk  
11/05/2016 Abigail Gielen Arendonk Zonhoven  
11/05/2016 Tjorben Bernaert Oostende-Bredene Middelkerke  
11/05/2016 Didier Dillen Hulsthout Nijlen  
11/05/2016 Kim Desplenter Willebroek B Cobras A  
11/05/2016 Jonas Meulebrouck ACJ Brugge Eernegem  
11/05/2016 Billie Massey Oostende-Bredene St Katelijne Waver  
11/05/2016 Becky Massey Oostende-Bredene St Katelijne Waver  
11/05/2016 Lore Devos Jeugd Gentson Waregem  
11/05/2016 Aline Verelst St Katelijne Waver Waregem  
11/05/2016 Janna Bauters Jeugd Gentson Deerlijk  
11/05/2016 Katoo Verbeiren Kang.Willebroek Basket Willebroek  
11/05/2016 Yves Hessens Red Vic Wilrijk Nijlen A  
11/05/2016 Cedric Koppen Temse St Niklase Condors  
11/05/2016 Samuel Courouble Latem De Pinte B St Nikase Condors  
11/05/2016 Lara Vankeirsbilck Waregem Blue Cats Ieper  
11/05/2016 Lynn Delvaux Jeugd Gentson Blue Cats Ieper  
11/05/2016 Jordy Van Haver Scheldejeugd Temse St Niklase Condors  
11/05/2016 Hugo Sterk Melsele St Niklase Condors  
11/05/2016 Serena Lynn Geldof Kang.Willebroek Miami Hurricanes(NCAA)  
11/05/2016 Bieke Van Rengerghem Laarne Oostende-Bredene  
11/05/2016 Milan Boeykens Scheldejeugd Temse Stabroek  
11/05/2016 Sacha Massot Spirou Charleroi Tongeren  
11/05/2016 Ferre Rigolle Laarne Zedelgem  
11/05/2016 Pieter Van de Loo Gembo B Sobabee Zwijndrecht  
11/05/2016 Manu Smet Kontich Duffel  
11/05/2016 Dennis Donkor Limburg United Kang.Willebroek  
11/05/2016 Tom Poppe (ex.Falco) (coach) Royal IV Brussels Fleurus 509
11/05/2016 Schets Adriaan Black Boys Erpe Mere Houtem  
11/05/2016 De Boeck Lennert Black Boys Erpe Mere Houtem  
11/05/2016 Van Schel Jens Geraardsbergen Houtem  
11/05/2016 Van den Berghe Andries Zottegem Houtem  
11/05/2016 Van Nuffel Nikolas Okapi Aalstar Houtem  
11/05/2016 Bram Danneels Bavi Vilvoorde Baasrode  
11/05/2016 Hans Van Puyenbroeck Feniks Gent Baasrode  
11/05/2016 Ben Becque Opwijk Baasrode  
11/05/2016 Lars Moortgat Hamme Baasrode  
11/05/2016 Koen Goovaerts Pitzemburg Mechelen Baasrode  
11/05/2016 Alec Van Inmpe Okapi Aalstar Baasrode  
11/05/2016 Tobias Remy Okapi Aalstar Baasrode  
11/05/2016 Jonas De Mol Okapi Aalstar Baasrode  
11/05/2016 Kevin Baeyens Okapi Aalstar Baasrode  

11/05/2016

Maarten Dierick

BBC Falco Gent

Zwevegem-Deerlijk

 
11/05/2016 Tys Simoens Ronse Haantjes Oudenaarde  
11/05/2016 Lien Heyse DeinzeNazareth Haantjes Oudenaarde  
11/05/2016 Gillis Mestdagh Gent Hawks Haantjes Oudenaarde  
11/05/2016 Jonas Dupont RonseKluisbergen Haantjes Oudenaarde  
11/05/2016 Daan Mortier Gent Hawks Meetjesland  
11/05/2016 Jeroen Baele (ex.Falco) Gent Hawks Meetjesland  
11/05/2016 Niels Vermeire Assenede Meetjesland  
11/05/2016 Corneel Lootens Assenede Meetjesland  
11/05/2016 Lukas Vervondel Evergem Meetjesland  
11/05/2016 Aaron Vanthournhout KB Kortrijk Meetjesland  
11/05/2016 Diego D'Hooge Sijsele Meetjesland  
11/05/2016 Robin Moreels DeinzeNazareth SV Melle  
11/05/2016 Patrick De Clercq (ex.Falco) Meetjesland SV Melle  
11/05/2016 Ward Roelandt Melsele Lede  
11/05/2016 Kurt De Rycke Zottegem Lede  
11/05/2016 Samuel Windels Avelgem RonseKluisbergen  
11/05/2016 Ruben Vanden Berghe Avelgem RonseKluisbergen  
11/05/2016 Michiel Vanden Berghe Avelgem RonseKluisbergen  
11/05/2016 Herbert Desmet ZwevegemDeerlijk RonseKluisbergen  
11/05/2016 John Malbrant Gent Hawks Assenede  
11/05/2016 Rune Deschuymere Silaba Zelzate Assenede  
11/05/2016 Arthaud Veys Jeugd Gentson Zottegem  
11/05/2016 Victor Van der Sypt Houtem Zottegem  
11/05/2016 Giel Eeckhout Sgolba Aalter Zottegem  
11/05/2016 Stijn Roels Erpe Mere Zottegem  
11/05/2016 Fabrice Troubleyn Geraardsbergen Zottegem  
11/05/2016 Froni Vanoverbeke KB Kortrijk RonseKluisbergem  
11/05/2016 Merrie Jacob O.Denderleeuw Expo Denderleeuw  
11/05/2016 Jorn Debrock Gent Hawks Sgolba Aalter  
11/05/2016 Siemon Claeys Jeugd Gentson Sgolba Aalter  
11/05/2016 Lore Devos Jeugd Gentson Waregem  
11/05/2016 Aline Verelst St Katelijne Waver Waregem  
11/05/2016 Hannes Crul Assenede Bavi Gent  
11/05/2016 Sgolba Aalter B weigert promotie naar 2e Landelijke  
11/05/2016 Bavi Gent aanvaardt in de plaats van Sgolba B de promotie naar 2e Landelijke 559
13/05/2016 Robbe Naudts Melco Ieper Waregem  
13/05/2016 Ryan Smet Deinze Nazareth BBC Falco Gent  
13/05/2016 Marten Alens Baasrode BBC Falco Gent  
13/05/2016 Bruno Alens Baasrode BBC Falco Gent  
13/05/2016 Robbe Alens Baasrode BBC Falco Gent  
13/05/2016 Thomas Van Hille Modu Destelbergen BBC Falco Gent  
13/05/2016 Dries Vandenhaute Modu Destelbergen BBC Falco Gent  
13/05/2016 Rafael Temmerman Laarne BBC Falco Gent  
13/05/2016 Tiemen Van Brussel Eksaarde BBC Falco Gent  
13/05/2016 Guy De Winne Grembergen BBC Falco Gent  
13/05/2016 Ilias D'Haeseleer Lede BBC Falco Gent  
13/05/2016 Didier Vandenhaute S.V.Melle BBC Falco Gent  
13/05/2016 Frank Van Heck Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
13/05/2016 Glenn Lauwers Duffel Walem  
13/05/2016 Silke Schietecatte Waregem Oostende-Bredene  
13/05/2016 Wim Vandenweyer Houthalen Geel 575
17/05/2016 Stijn Stichelmans Erembodegem Ninove  
17/05/2016 Nikita Leys Hamme Grembergen  
17/05/2016 Milan Van Damme Baasrode Grembergen  
17/05/2016 Wim Van Damme Baasrode Grembergen  
17/05/2016 Jonas Malfiet Scheldejeugd Temse Grembergen  
17/05/2016 Mathias Beeckman Scheldejeugd Temse Grembergen  
17/05/2016 Emile Cardinael Zottegem Houtem  
17/05/2016 Yana Vinck Lede Gavere  
17/05/2016 Wim Vinck Lede Gavere  
17/05/2016 Carla Thijs Lede Gavere  
17/05/2016 Lore Devos Jeugd Getson Waregem  
17/05/2016 Aline Verelst St Katelijne Waver Waregem  
17/05/2016 Adres Desmedt Oedelem Oostkamp  
17/05/2016 Daniel Diallo Racing Brugge Oostkamp  
17/05/2016 Seppe De Vooght Sgolba Aalter Oostkamp  
17/05/2016 Ron Heestermans (coach)   Dames St Niklase  
17/05/2016 BBC Lions Gent nieuwe club 4e provinciale  
17/05/2016 Guillaume Desrumaux Templeuve Ronse Kluisbergen  
17/05/2016 Dean Dillen Tongeren Hasselt  
17/05/2016 Christophe Vervack Nieuw Brabo B Cobras B  
17/05/2016 Joren Smets Melsele B Cobras A  
17/05/2016 Barbara Van den Bunder Waregem Ronse Kluisbergen  
17/05/2016 Yynthia Smeets Basket Willebroek Kangoeroes Willebroek  
17/05/2016 Imad Anwoir Vilvoorde Antwer Giants B  
17/05/2016 Femke Kimpe KB Kortrijk Oostende-Bredene  
17/05/2016 Dylan Vergauwe Racing Brugge Koksijde  

17/05/2016

Vincent Gielen

BBC Falco Gent

Antwerp Giants

 
18/05/2016 Cedric Koppen Scheldejeugd Temse St Niklase Condors  
18/05/2016 Jordy Van Haver Scheldejeugd Temse St Niklase Condors  
18/05/2016 Mathijs Van Goethem Lokeren St Niklase Condors  
18/05/2016 Hendrik Quintelier Baasrode St Niklase Condors  
18/05/2016 Wout Malfliet Hamme St Niklase Condors  
18/05/2016 Samuel Courouble Latem De Pinte St Niklase Condors  
18/05/2016 Lode De Winter Waasmunster St Niklase Condors  
18/05/2016 Lowie De Winter Waasmunster St Niklase Condors  
18/05/2016 Dalvin Heyninck Waasmunster St Niklase Condors  
18/05/2016 Arne Vyt Waasmunster St Niklase Condors  
18/05/2016 Laura Vyt Waasmunster St Niklase Condors  
18/05/2016 Hugo Sterk Melsele St Niklase Condors  
18/05/2016 Lorenzo Vael Melsele St Niklase Condors  
18/05/2016 Jelle Van Puymbroeck Melsele St Niklase Condors  
18/05/2016 Kimberly Thysebaert Meetjesland St Niklase Condors  
18/05/2016 Jonas Andries Bazel St Niklase Condors  
18/05/2016 Imad Zarkan Bazel St Niklase Condors  
18/05/2016 Hans De Belser Zuiderkempen Herentals  
18/05/2016 Maarten Verpoest Zottegem Erembodegem  
18/05/2016 Yannick Verbeeck Okapi Aalstar Erembodegem  
18/05/2016 Matthias Ruban Okapi Aalstar Erembodegem  
18/05/2016 Andreas Van Dyck Gent Hawks Jeugd Gentson  
18/05/2016 Milan Torrekens Gent Hawks Jeugd Gentson  
18/05/2016 Sep Marchand Gent Hawks Jeugd Gentson  
18/05/2016 Sam Heyse Gent Hawks Jeugd Gentson  
18/05/2016 Lieven Hendrickx Gent Hawks Jeugd Gentson  
18/05/2016 Kasper De Ridder SV Melle Jeugd Gentson  
18/05/2016 Simon Schoonjans Modu Destelbergen Jeugd Gentson  
18/05/2016 Tonny Maes Okapi Aalstar Jeugd Gentson  
18/05/2016 Pieterjan Peelman Grembergen Bolas Dendermonde  
18/05/2016 Jaron Vansteelandt Zelzate Assenede  
19/05/2016 Megan Swift Geraardsbergen Houtem  
19/05/2016 Anthony Van Cayseele Jeugd Gentson Meetjesland  
19/05/2016 Matthias Castelain Oudenaarde Gavere  
19/05/2016 Camille Cools Jeugd Gentson Evergem  
19/05/2016 Nicolai Van Hout Meetjesland Evergem  
19/05/2015 Amke Paelinck Meetjesland Evergem  
19/05/2016 Jolien De Wyn Meetjesland Evergem  
19/05/2016 Justine De Paepe Sgolba Aalter Evergem  
19/05/2016 Lucas Meirsman Bavi Gent Evergem  
19/05/2016 Sander Gustin Bavi Gent Evergem  
19/05/2016 Pieter Carette Bavi Gent Evergem  
19/05/2016 Jonas Van Hemeelryck St Niklase Condors Waasmunster  
19/05/2016 Kurt Rousseau St Niklase Condors Waasmunster  
19/05/2016 Nicolas Mets St Niklase Condors Waasmunster  
19/05/2016 Jimmy De Caluwe St Niklase Condors Waasmunster  
19/05/2016 Tomas Baecke St Niklase Condors Waasmunster  
19/05/2016 Froni Vanoverbeke KBT Kortrijk RonseKluisbergen  
19/05/2016 Seppe Schoenmakers Ekeren Cobras B  
19/05/2016 Kristof Minot Okapi Aalstar Erembodegem  
19/05/2016 Kevin Tshinkobo Bavi Vilvoorde Antwerp Giants  
19/05/2016 Dennis Van den Plas (coach) New Brabo Antwerp 2 Aartselaar  
19/05/2016 Michael Verheyen (coach)   Soba Antwerpen  
19/05/2016 Jonas Delalieux Houthalen Leuven Bears  
23/05/2016 Jozefien Van Britsom Melsele Bazel  
23/05/2016 Yoni Mets Melsele Bazel  
23/05/2016 Linde Kerremans St Niklase Condors Bazel  
23/05/2016 Korneel Schaeverbeke Zwijndrecht Bazel  
23/05/2016 Robbe Schaeverbeke Zwijndrecht Bazel  
23/05/2016 Ravi Maes Zwijndrecht Bazel  
23/05/2016 Goedele Heyrman Zwijndrecht Bazel  
23/05/2016 Larbi Baitar Kang.Willebroek St Niklase Condors  
23/05/2016 Koen Van Impe Tervuren Erembodegem  
23/05/2016 Kristof Minot Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2016 Karik De Backer Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2016 Leonardo Aponte Aguilera Jeugd Gentson Latem De Pinte  
23/05/2016 Sander De Wulf Houtem Latem De Pinte  
23/05/2016 Stef Feys Red Vic Wilrijk Latem De Pinte  
23/05/2016 Sander Legroux Zele Baasrode  

23/05/2016

Louis Gahide

BBC Falco Gent

Latem De Pinte

 
23/05/2016 Ronald Heestermans Gavere St Niklase Condors 673
25/05/2016 Thibo Van Den Hauwe Lede Zele  
25/05/2016 August Van Daele St Niklase Condors Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Thierry Fassaert Baasrode Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Niels De Mulder Melsele Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Dries Van Deuneghem Melsele Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Pieter Dhondt Bazel Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Maarten Vandenbossche Houtem Zottegem  
25/05/2016 Mathias Vandenbossche Houtem Zottegem  
25/05/2016 Alex Vandaele Ronse Kluisbergen KB Kortrijk  
25/05/2016 Timon Van Haecke Sijsele Knesselare  
25/05/2016 Bram Bentein Sgolba Aalter Knesselare  
25/05/2016 Jannick Bentein Sgolba Aalter Knesselare  
25/05/2016 Marc De Meyer Sgolba Aalter Knesselare  
25/05/2016 Mathieu Van Hove Jeugd Gentson Knesselare  
25/05/2016 Cihan Bardackci Wilrijk Melsele  
25/05/2016 Tom Goossens Borgerhout Melsele  
25/05/2016 Jari Goossens Borgerhout Melsele  
25/05/2016 Keilan Le Breton Borgerhout Melsele  
25/05/2016 Ward Leten Willebroek Melsele  
25/05/2016 Jade Callebaut Baasrode Opwijk  
25/05/2016 Yilco De Croock Baasrode Opwijk  
25/05/2016 Jorden De Nijn Baasrode Opwijk  
25/05/2016 Wout Hermans Baasrode Opwijk  
25/05/2016 Ruben Luypaert Baasrode Opwijk  
25/05/2016 Laurens Van der Linden Baasrode Opwijk  
25/05/2016 David De Bok St Niklase Condors Basket Willebroek  
25/05/2016 Bert Van Camp St Niklase Condors Basket Willebroek  
25/05/2016 Jonas Simaeys Geraardsbergen Lions Gent  
25/05/2016 Robin Van Belleghem Geraardsbergen Lions Gent  
25/05/2016 Colin Arschoot Racing Brugge Telenet Oostende  
25/05/2016 Vince Arschoot Racing Brugge Telenet Oostende  
25/05/2016 Bram Smets Landen Alken  
25/05/2016 Mathias Faes Leuven Bears Duffel  
25/05/2016 Alexis Crevecoeur La Cordiale Strombeek  
25/05/2016 Dries Van Deuneghem Melsele B Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Mathias Ruben Okapi Aalstar C Erembodegem B  
25/05/2016 Yelena Mense St Katelijne Waver Kangoeroes Willebroek  
25/05/2016 August Van Daele St Niklase Condors B Scheldejeugd Temse  
25/05/2016 Mario Thysebaert Meetjesland Lions Gent  
25/05/2016 Nick Van Pocke Modu Destelbergen Lions Gent  
25/05/2016 Charlotte Panis Meetjesland Evergem  
25/05/2016 Emmeline Haek Meetjesland Evergem  
25/05/2016 De Baeremaeker Hendrik Meetjesland Evergem  
25/05/2016 Wey Adeyemi Willebies Antwerpen Melsele  
25/05/2016 Jens Everaert St Niklase Condors Eksaarde  
25/05/2016 Dieter Vlamynck Blankenberge Knesselare  
25/05/2016 Thomas Lievens Sgolba Aalter Knesselare  
25/05/2016 Bram Van Landschoot Sijsele Knesselare  
25/05/2016 Jens Ploegsteert Assenede Zelzate  
25/05/2016 Jasper Kerckkaert Assenede Zelzate  
25/05/2016 Sander Cocquyt Assenede Zelzate  
25/05/2016 Steven De Smedt Bavi Gent Zelzate  
25/05/2016 Tim Heyse Latem De Pinte Zelzate  
25/05/2016 Steven Snoeck Sparta Laarne Zelzate  
25/05/2016 Jean-Pierre Torcq Gent Hawks BBC Falco Gent  
25/05/2016 Kris Wauman St Niklase Condors BBC Falco Gent  
25/05/2016 Kizi Van Boxlaer St Niklase Condors BBC Falco Gent  
25/05/2016 Senne Tallir St Niklase Condors BBC Falco Gent  
25/05/2016 Feie Tallir St Niklase Condors BBC Falco Gent 732
25/05/2016 Lefebvre Luc Modu Destelbergen Bavi Gent  
25/05/2016 Lefebvre Olivier Modu Destelbergen Bavi Gent  
25/05/2016 Maldrie Sofie Lokeren Lede  
25/05/2016 Meirsschaut Lien Jeugd Gentson Bavi Gent  
25/05/2016 Maverick Van Daele Zelzate Bavi Gent  
25/05/2016 Valerie Balcaen Modu Destelbergen Bavi Gent  
25/05/2016 Mathieu Chatelet DeinzeNazareth Bavi Gent  
25/05/2016 Hannes Crul Assenede Bavi Gent  
25/05/2016 Lisa Rogge Gavere Bavi Gent  
25/05/2016 Femke Vermeersch Sphinx Ronse Haantjes Oudenaarde  
25/05/2016 Maxime Bracke Gent Hawks Bavi Gent  
25/05/2016 Bram Ulrichts Baasrode Bavi Gent  

25/05/2016

Okan Yilmaz

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 
25/05/2016 Dilara Can Jeugd Gentson Bavi Gent  

25/05/2016

Elias Dobbelaere

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 

25/05/2016

Els Van Der Spiegel

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 
25/05/2016 Quinten Praet Evergem Bavi Gent  

25/05/2016

Ismaël Dobbelaere

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 

25/05/2016

Bernd Leyre

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 
25/05/2016 Leyla Ozen Jeugd Gentson Bavi Gent  
25/05/2016 Kaelynn De Nys Knesselare Meetjesland  
25/05/2016 Safouan Moaligi Jeugd Gentson Bavi Gent  
26/05/2016 Nick De Maeyer Scheldejeugd Temse Baasrode  
26/05/2016 Gent Oost-Eagles nieuwe club    
26/05/2016 Dirk De Schryver DeinzeNazareth Gent Oost-Eagles  
26/05/2016 Simon De Clercq SV Melle Sparta Laarne  
26/05/2016 Gilles Colpaert Izegem Hansbeke  
26/05/2016 Glen Wullaert Modu Destelbergen Sparta Laarne  
26/05/2016 Taco Verschaeve Bavi Gent Gent-Oost-Eagles  
26/05/2016 Matthias Durnez Meetjesland Sparta Laarne  
26/05/2016 Steffi De Meyer Willebroek Sparta Laarne  
26/05/2016 Thomas Vangansbeke Meetjesland Sparta Laarne  
26/05/2016 Jeroen Baert (ex.Falco) St Niklase Condors Baasrode  
26/05/2016 Thanee Herregodts Meetjesland Sparta Laarne  
26/05/2016 Kwinten Verniers Bavi Gent Sparta Laarne  
26/05/2016 Stef De Moor Bavi Gent Sparta Laarne  
26/05/2016 Ewout Imberechts Opwijk Baasrode  
26/05/2016 Arno Zonnekein Opwijk Baasrode  
26/05/2016 Lars Roelandt Lokeren Gent-Oost Eagles  
26/05/2016 Senne Van Limbergen Opwijk Baasrode  
26/05/2016 Robbe Lissens Opwijk Baasrode  
26/05/2016 Senne Dequeecker Lokeren, Gent-Oost Eagles  
26/05/2016 Luka Geenens Modu Destelbergen Sparta Laarne  
26/05/2016 Lien De Moor Bavi Gent Sparta Laarne  
26/05/2016 Rune Huybrecht Lokeren Gent-Oost Eagles  
26/05/2016 Jarne Rosseels Lokeren Gent-Oost Eagles  
26/05/2016 Margaux Albrecht SV Melle Gavere  
26/05/2016 Gerrit Rosseels Lokeren Gent-Oost Eagles  
26/05/2016 Kato Van Looy SV Melle Gavere  
26/05/2016 Henry Minder Modu Destelbergen Sparta Laarne  
26/05/2016 Thijs Vandenhaute SV Melle BBC Falco Gent  
26/05/2016 Anja Van Der Poel Sparta Laarne Gavere  
26/05/2016 Rune Dierckx Opwijk Baasrode  
26/05/2016 Brice Rukoro Jeugd Gentson Waregem  
30/05/2016 Gunther De Vos Erembodegem Okapi Aalstar  
30/05/2016 Anneleen Mathys Meetjesland Knesselare  
30/05/2016 Evelien Mathys Meetjesland Knesselare  
30/05/2016 Kevin Van Boxstael Expo Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
30/05/2016 Peter Van Goethem Lokeren St Niklase Condors  
30/05/25016 Peter Vermeulen Baasrode Hamme  
30/05/2016 Xenia Vinck Lede Black Boys Erpe Mere  
30/05/21016 Nick Peirsman DeinzeNazareth Lions Gent  
30/05/2016 Thomas De Prijcker Grembergen Hamme  
30/05/2016 Cedric De Weirt DeinzeNazareth Lions Gent  
30/05/2016 Jeroen Vereecken Houtem Black Boys Erpe Mere  
30/05/2016 Kenneth De Heyn Sparta Laarne Hamme  
30/05/2016 Laurence Elyn Sphinx Ronse Haantjes Oudenaarde  
30/05/2016 Charlotte Elyn Sphinx Ronse Haantjes Oudenaarde  
30/05/2016 Frederic De Caluwe Zele Hamme  
30/05/2016 Jonas Hollebar DeinzeNazareth Lions Gent  
30/05/2016 Frederik Depauw Sgolba Aalter Lions Gent  
30/05/2016 Matz Buylaert Olympia Denderleeuw Okapi Aalstar  
30/05/2016 Tom De Bot Olympia Denderleeuw Okapi Aalstar  
30/05/2016 Indy Vertommen Vilvoorde Okapi Aalstar  
30/05/2016 Niels Claeys Gent Hawks Lions Gent  
30/05/2016 Milan Coppije Houtem Okapi Aalstar  
30/05/2016 Tuur Van Biervliet DeinzeNazareth Haantjes Oudenaarde  
30/05/2016 Tekasala Deogracias Erembodegem Black Boys Erpe Mere  
30/05/2016 Luka De Muylder Erembodegem Okapi Aalstar  
30/05/2016 Ward Lapeere SV Melle Lions Gent  
30/05/2016 Fabienne Martens Erembodegem Okapi Aalstar  
30/05/2016 Jarne Van Den Branden Lede Okapi Aalstar  
30/05/2016 Jules Bonami Erembodegem Black Boys Erpe Mere  
30/05/2016 Hadi Ly Ninove Okapi Aalstar  
30/05/2016 Elliot Suply Schelle Melsele  
30/05/2016 Franck Eric Yamen Ngassam AsseTernat Okapi Aalstar  
31/05/2016 Cis Castelein KB Kortrijk Avelgem  
31/05/2016 Mathias Palinck Antwerp Giants Duva Gistel Oostende  
31/05/2016 Roby Rogiers Duva Gistel Oostende Antwerp Giants  
31/05/2016 Anaël Ahandu A. Brussels Wezenvr.Geraardsbergen  
31/05/2016 Kyara Linskens Braine Namen  
31/05/2016 Antonia Delaere Namen Braine  
31/05/2016 Marjorie Carpreaux Braine Waregem  
31/05/2016 Sofie Henderikx Lulea (Zweden) Namen  
31/05/2016 Bethy Nuninga Luis Braine  
31/05/2016 Sjoerd Vandenboer Zemst Opwijk  
02/06/2016 Astrid Bultynck Opwijk Grembergen  
02/06/2016 Vanessa Delhaye Zele Lokeren  
02/06/2016 Xavier De Roeck (ex.Falco) Ronse*Kluisbergen DeinzeNazareth  
02/06/2016 Pascale Deroo Gent Hawks DeinzeNazareth  
02/06/2016 Wim Piqueur (ex.Falco) (coach) Grembergen Baasrode  
02/06/2016 Dieter Roels Lokeren DeinzeNazareth  
02/06/2016 Erik Van Poucke Melsele Sgolba Aalter  
02/06/2016 Wim Van Poucke Lede Asse-Ternat  
02/06/2016 Anthony Mallego Erpe Mere Olympia Denderleeuw  
02/806/2016 Johan Mertens Erembodegem Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Virginie Van Houtte Evergem Osiris Aalst  
02/06/2016 Andy Wille Izegem DeinzeNazareth  
02/06/2016 Ellen Christiaan Moorsele DeinzeNazareth  
02/06/2016 Sophie Dec Cene Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Isabel Christiaens Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Joris Fontaine Jeugd Gentson Zottegem  
02/06/2016 Evi Van Quickelberghe Jeugd Gentson Feniks Gent  
02/06/2016 Andy Bulte Okapi Aalstar Erembodegem  
02/06/2016 Silke Dutoit W.S.St.Amandsberg Feniks Gent  
02/06/82016 Mike De Vos Eksaarde DeinzeNazareth  
02/06/2016 Fabian Meul Latem De Pinte Lions Gent  
02/06/2016 Sam Cornand Erembodegem The Tower Aalst  
02/06/2016 Tim Merci (ex.Falco) Gent Hawks Jeugd Gentson  
02/06/2016 Denis Lambert Knesselare Gent Hawks  
02/06/2016 Tshimbombo Tsitenge Brabo Antwerpen Glory Bazel  
02/06/2016 Sofie Francois Modu Destelbergen Jeugd Gentson  
02/06/2016 Thomas De Pauw (ex.Falco) Gent Hawks Jeugd Gentson  
02/06/2016 Ann Van Hooimissen Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Sebastiaan Tempels Latem De Pinte Lions Gent  
02/06/2016 Katrijn Moesick Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Edine Barbier Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Arne Vanlaer Bavi Vilvoorde Okapi Aalstar  
02/06/2016 Toly Kazakis Okapi Aalstar Erpe Mere  
02/06/2016 Pieter De Ryck Sch.Jeugd Temse Hamme  
02/06/2016 Bo Breyne Olympia Denderleeuw Osiris Aalst  
02/06/2016 Ben Cornand Erembodegem The Tower Aalst  
02/06/2016 Louis Vanderhaegen Waregem Okapi Aalstar  
02/06/2016 Eline De Meyer Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Yannick Wouters Vilvoorde Okapi Aalstar  
02/06/2016 Dorien De Vlieger Modu Destelbergen Jeugd Gentson  
02/06/2016 Sven Veldeman Oostkamp Okapi Aalstar  
02/06/2016 Aron De Troyer Jeugd Gentson Zottegem  
02/06/2016 Jan Stautemas Gent Hawks Jeugd Gentson  

02/06/2016

Robin Verhas

BBC Falco Gent

Antwerp Giants

 
02/06/2016 Benjamin Janssens Kontich Okapi Aalstar  
02/06/2016 Brecht De Meyer Okapi Aalstar Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Jef Van Hulle Okapi Aalstar Jeugd Gentson  
02/06/2016 Maxime Defraigne Bavi Gent Jeugd Gentson  
02/06/2016 Thomas Van Rooy Scheldej.Temse Hamme  
02/06/2016 Elena De Roeck Ronse Kluisbergen Deinze Nazareth  
02/06/2016 Silke Lemmens Olympia Denderleeuw Osiris Aalst  
02/06/2016 Nessim Aurele Gasana Jeugd Gentson Latem De Pinte  
02/06/2016 Kasper Peeters Gent Hawks Jeugd Gentson  
02/06/2016 Rob Van Holsbeek Erembodegem Okapi Aalstar  
02/06/2016 Mike De Coker Deinze Nazareth Haantjes Oudenaarde  
02/06/2016 Timon Vergallen Erembodegem Okapi Aalstar  
02/06/2016 Robbe Denut Gavere Zottegem  
02/06/2016 Thor Paelinck Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Jochen Vermiesch Deinze Nazareth Latem De Pinte  
02/06/2016 Marco Dick Deinze Nazareth Latem De Pinte  

02/06/2016

Luka De Rijck

BBC Falco Gent

Baasrode

 
02/06/2016 Yarne Calluy Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Nipun Blindeman Opwijk Baasrode  
02/06/2016 Jarne De Backer Eksaarde Lokeren  
02/06/2016 Battice Van Quickenborne Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Mathieu Gerardi Bavi Gent Racing Brugge  
02/06/2016 Jirka Van Impe Lede Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Tevje Cnudde Gavere Deinze Nazareth  
02/06/2016 Shervin Calhori Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Shayan Calhori Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Jerome Van Der Straeten Bavi Gent BBC Falco Gent  
02/06/2016 Aaron Van Hoecke Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Zeliha Emirvelioglu Jeugd Gentson Bavi Gent  
02/06/2016 Sara Kadic Kortrijk Zwevegem Deerlijk  
02/06/2016 Junior Da Co Miguel Assenede Sgolba Aalter  
02/06/2016 TomVernimmen Zelzate Evergem  
02/06/2016 Pieterjan De Witte Jeugd Gentson Deinze Nazareth  
02/06/2016 Seppe Van Hove Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Lila Fiermans Olympia Denderleeuw Osiris Aalst  
02/06/2016 Mats Leys Hansbeke Latem De Pinte  
02/06/2016 Mathis Vercammen Oedelem Gent-Oost Eagles  
02/06/2016 Lucas Decoo Hansbeke Deinze Nazareth  
02/06/2016 Lina Quamba Molenbeek Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Rob Mertens Erembodegem Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Brent Bornauw Ninove Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Maxime Matthijs Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Tibo De Cock Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Henri Vandenbossche Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Mon De Blieck Eksaarde BBC Falco Gent  
02/06/2016 Jari Leemans Gent Hawks Jeugd Gentson  
02/06/2016 Remy Piema Ninove Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Luc De Witte Jeugd Gentson Deinze Nazareth  
02/06/2016 Aaron Lauwerijs Scheldej.Temse Hamme  
02/06/2016 Mattis Naert Deinze Nazareth Hansbeke  
02/06/2016 Hanne De Vis Londerzeel Osiris Aalst  
02/06/2016 Ute De Backer Lede Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Tania Diependael SV Melle Zottegem  
02/06/2016 Gilles Lagae SV Melle Zottegem  
02/06/2016 Gwendy Van Hyfte Oedelem Gent-Oost Eagles  
02/06/2016 Inneke Stubbe Asse Ternat BBC Falco Gent  
02/06/2016 Diana Esmurzijva Black Boys Erpe Mere Lede  
02/06/2016 Victor Beirens Zele Sparta Laarne  
02/06/2016 Laurens Masco Gent Hawks Deinze Nazareth  
02/06/2016 Nemo De Greef Gent Hawks Jeugd Gentson  
02/06/2016 Remco Vermeiren Lede Erembodegem  
02/06/2016 Nicolas Lambrecht Gavere Haantjes Oudenaarde  
02/06/2016 Kobe Goderis Jeugd Gentson Latem De Pinte  
02/06/2016 Geert Eeraerts Merchtem Olympia Denderleeuw  
02/06/2016 Wim D'Heere (ex.Falco) Sparta Laar(ne Hotshots Melle  
02/06/2016 Ludvic De Ruette Sparta Laarne Hotshots Melle  
02/06/2016 Gregory Claeys (ex.Falco) SV Melle Gent Hawks  
02/06/2016 Greta Maes Jeugd Gentson Feniks Gent  
02/06/2016 Elke Van Waeyenberghe Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Chaojie Xia Ninove Black Boys Erpe Mere  
02/06/2016 Suzanne Willemse Gent Hawks Feniks Gent  
02/06/2016 Lotte Peerlinck Erembodegem Osiris Aalst  
02/06/2016 Lembo Omari Opwijk Baasrode  
03/06/2016 Therno Sow Black Boys Erpe Mere Erembodegem  
03/06/2016 Peter Hendrickx Waasmunster Jeugd Gentson  

03/06/2016

Jasim Dhibi

BBC Falco Gent

Jeugd Gentson

 
03/06/2016 Senne Mussche Bavi Gent Evergem  
03/06/2016 Arno Tack Jeugd Gentson Latem De Pinte  

03/06/2016

Francis Gahide

BBC Falco Gent

Latem De Pinte

 
03/06/2016 Sara De Beelde Modu Destelbergen St Niklase Condors  
03/06/2016 Robbe Janssens Antwerp Giants Okapi Aalstar 955
05/06/2016 Cedric Blachart Leuven B Bavi Vilvoorde  
05/06/2016 Nawal Douafi Royal IV Brussel Strombeek  
05/06/2016 Cedric Smets Turnhout Geel B  
05/06/2016 Kandi Mukola Tshimangua Woluw Anderlecht  
05/06/2016 Thomas Depuhon Belgrade Lambusart  
05/06/2016 Toly Kazakis Okapi Aalstar Erpe Mere  
05/06/2016 Donny Dewulf Gistel Oostende Racing Brugge  
05/06/2016 Leroy Anthonis Borgerhout Bavi Vilvoorde  
05/06/2016 Henri Declercq Waregem B Kortrijk Sport B  
05/06/2016 Justin Kohajda Luik B Gistel Oostende  
05/06/2016 Jamal Smith Sijsele Houthalen  
05/06/2016 Hans Van Langenhove Gent Hawks Okapi Aalstar B  
05/06/2016 Frederic Marbaix Bavi Vilvoorde Royal IV Brussel  
05/06/2016 Hannes Reichardt Soba Antwerpen Bavi Vilvoorde  
05/06/2016 Carreia Makengo Gent Hawks Soba Antwerpen 971
         
         

SEIZOEN 2015-2016                                 

Datum

Naam speler , coach of varia

van

naar

bemerkingen

19/12/2014 Olivier Foucart(coach) BBC Falco Gent (head-coach)

Waregem (head-coach) + "bovenbouwverantwoordelijke" Falco Gent

69030
20/12/2014 Dimitri Ongenaet BBC Falco Gent (ass.coach) BBC Falco Gent (head-coach)  
17/01/2015 Werner Van Vooren Falco Gent S.V. Melle : sportief manager  
22/01/2015 Seppe Vernaeve (ex.Falco) Sgolba Aalter Hansbeke  
22/01/2015 Wim Van Dorpe Moorsele K. Basketteam Kortrijk  
22/01/2015 David Hamers   coach Moorsele  
22/01/2015 Steven Van de Vijver Hansbeke stopt  
22/01/2015 Gunnar De Lepeleire Ronse Kluisbergen Kanogoers Boom (?)  

24/01/2015

Maxim De Clercq

BBC Falco Gent

Sgolba Aalter

 
24/01/2015 Robin Casier Sijsele Sgolba Aalter  
30/01/2015 Patrick Malfait (coach) Helios Zottegem B Wezenvrienden Geraardsbergen  
02/02/2015 Arne Steinbach Fleurus Waregem  

03/02/2015

Aaron Van Vooren

BBC Falco Gent

Waregem

 

03/02/2015

Niels Foerts

BBC Falco Gent

St Niklase Condors

 

03/02/2015 Jonas Foerts Baasrode St Niklase Condors  
03/02/2015 Jan Guns (coach) BBC Falco Gent B blijft  
03/02/2015 Ronald Grunewald (coach)   Landelijke Juniores Falco Gent : 2015-2016  
07/02/2015 Tom De Backer (ex-Falco) Melco Ieper Hansbeke  
13/02/2015 Nils Vanhassel Spie Izegem Racing Brugge  

16/02/2015

Thibault Lievens

BBC Falco Gent

Ronse-Kluisbergen

 
18/02/2015 Nils Moortgat, Onur Yasar, Yannick De Decker, Ben Van den Brandt, Thierry Fassaert Panters Baasrode blijven  
18/02/2015 Tim Van Buggenhout Panters Baasrode verhuist van A naar B ploeg en wordt jeugdcoördinator in Baasrode  
18/02/2015 Alain D'Hulst (ex-Falo)-coach Wezenvrienden Oudenaarde  
18/02/2015 Laurent De Boel Zottegem Oudenaarde  
18/02/2015 Patrick Hilliman St Jan Antwerpen St Niklase Condors  
18/02/2015 Alumes Moorsele (2e Landelijke) Stopt met A ploeg ...    
18/02/2015 Rappé Moorsele Olbak  
18/02/2015 Vermeersch Moorsele Olbak  
18/02/2015 Doens Moorsele Iebac  
18/02/2015 Deconinck Moorsele Zwevegem  
18/02/2015 Denoulet Moorsele Wikings  
18/02/2015 Bommares Moorsele stopt  
18/02/2015 Festjens Moorsele stopt  
18/02/2015 Couturon Moorsele Olbak  
20/02/2015 Joerie Vermoesen Okapi Aalstar St Niklase Condors  
20/02/2015 Joren Vermoesen Okapi Aalstar St Niklase Condors  
23/02/2015 Koen Eerdekens (coach) Latem De Pinte blijft  
23/02/2015 Mats Jouret Sgolba Aalter blijft  
24/02/2015 Tim Audenaert Latem De Pinte blijft  
24/02/2015 Jeroen Vanneste Latem De Pinte blijft  
24/02/2015 Yves Van de Veire(ex.Falco) Latem De Pinte blijft  
24/02/2015 Janis Ramma Latem De Pinte blijft  
25/02/2015 Anthony Vervisch (ex.Falco) Sgolba Aalter Zottegem  
25/02/2015 Mathias Seghers(ex.Falco) Sgolba Aalter Zottegem  
28/02/2015 Pascal Deroo (coach                                                                           ) Jeugd Gentson B (V) Tigers Evergem (V)  
2 maart Olympia Denderleeuw A (2e Landelijke) stopt met A ploeg    
3 maart Olivier Decaluwé Tigers Evergem Silaba Zelzate  
3 maart Ekhart Verdeghem (ex.Falco) Tigers Evergem Silaba Zelzate  
3 maart Maarten Van de Walle Tigers Evergem Silaba Zelzate  
3 maart Vince Wyffels Tigers Evergem Silaba Zelzate  
3 maart Len Bleys Silaba Zelzate stopt  
3 maart Tom De Smet Silaba Zelzate A Silaba Zelzate B  
3 maart Tim Motet (ex Falco) Silaba Zelzate stopt  
3 maart Mike Besard Silaba Zelzate Erasmusproject  
3 maart Tim Haeck Waregem B RonseKluisbergen  
4 maart Jeroen Baert (ex.Falco) - coach)   Landelijke Miniemen Baasrode  
4 maart Ben Van den Brandt (ex.Falco) - coach -   Landelijke Kadetten Baasrode  
5 maart Bert Declercq Gent Hawks B BBC Falco Gent  
5 maart Killion Veillefon Racing Brugge BBC Falco Gent  
5 maart Jeroen Baele (ex.Falco) Gent Hawks B blijft  
5 maart Bert De Maeyer Gent Hawks B blijft  
5 maart Selim De Zutter (ex.Falco) Gent Hawks B blijft  
5 maart Edward Van Herzele Gent Hawks B blijft  
5 maart Arnaud Persyn Gent Hawks B blijft  
5 maart Jorn De Brock Gent Hawks B blijft  
5 maart Zeno Neyt Wezenvrienden Geraardsbergen Gent Hawks B  
5 maart Rani Eykelberg Jeugd Gentson Tigers Evergem  
5 maart Elien Poffyn Jeugd Gentson Tigers Evergem  
9 maart Erik Rogiers (coach) assistant coach Gent Hawks A headcoach Gent Hawks A  
9 maart Wim Meiresonne Headcoach Gent Hawks A ?  
10 maart Simon De Bruyne, Jan De Keyser, Sander Gesquière, Simon Gesquière, Anton Huyghe, Michiel Vertriest Latem-DePinte blijven  
10 maart Charlotte Pauwels Jeugd Gentson B Tigers Evergem  
10 maart Henri Nottebaert Haantjes Oudenaarde blijft  
10 maart Jean Baptist Nottebaert Haantjes Oudenaarde blijft  
10 maart Jonathan Fiers Erpe Mere Gent Hawks B  

10 maart

Steven Verplancken(17-7-90)

BBC Falco Gent

Basketschool Oostende

 

13 maart Bart Cleymans Sijsele Latem De Pinte B  
13 maart Harm Loontiens (ex.Falco) Latem De Pinte blijft  
16 maart Wim Dobbelaere Gent Hawks blijft  
16 maart Thomas Van de Vondel Haantjes Oudenaarde Erpe Mere (?)  
18 maart Louis Vervaeck Gent Hawks B Hansbeke  
19 maart Maxime Lievens, Nick Braet, Benoit Gevaert, Glenn Vlamynck, Mathias Van Steenwinkel, Vincent Fransen,Sander Cokelaere, Jarek Putteman BBC Falco Gent blijven  

19 maart

Gillian Schouteet

BBC Falco Gent

Sijsele

 

20 maart Daan Mampaey Baasrode blijft  
20 maart Yannick Corthals Strombeek Baasrode  
21 maart Thibault De Ryck Latem De Pinte blijft  
21 maart Tibo T'joncke Latem De Pinte verlaat de club  
21 maart Heleen Adams Jeugd Gentson Boom  
21 maart Len Vande Lanotte Wezenvr.Geraardsbergen Gent Hawks B  
21 maart Matthias Wittevrongel(coach) Jeugd Gentson C ploeg en landel.juniores  
21 maart Alain Defraigne (coach) Bavi Gent blijft  
21 maart Zeno Neyt Wezenvr.Geraardsbergen Gent Hawks B  
21 maart Gunnar De Lepeleire RonseKluisbergen Kontich  
21 maart Pim Cuypers Izegem Crelan Kortrijk  
21 maart Kristof Callebaut Ol.Denderleeuw Haantjes Oudenaarde  
21 maart Nelson Gijbels Cuva Houthalen Stevoort  
24 maart Ward Leten Melsele BBC Willebroek Basket  
24 maart Vinnie Haerbos Melsele BBC Willebroek Basket  
24 maart Arno De Dekker St Niklase Condors BBC Willebroek Basket  
24 maart Wouter Schokkaert Kangoeroes Boom BBC Willebroek Baket  
24 maart Niels Lataire BBC Willebroek Baket ?  
24 maart Jelle Brusselmans BBC Willebroek Basket ?  
24 maart Gregory Crucifix, Yannick Lambrechts, Raf Paessens, Philip De Wachter BBC Willebroek Basket blijven  
24 maart Hannes Reichardt Ekeren Soba  
25 maart Catharina Depoorter Tigers Evergem Jeugd Gentson  
30 maart Tibo 't Joncke Latem De Pinte Sijsele  

30 maart

Kristof Ongenaet

BBC Falco Gent

Sijsele

 

1 april Jens Vanysacker Helios Zottegem Feniks Gent  
1 april Bruno Naessens Haantjes Oudenaarde Feniks Gent  
1 april Maarten Henderick Gent Hawks C Feniks Gent  
1 april Simon Tavernier Feniks Gent stopt  
1 april Sam Taelman Feniks Gent A Feniks Gent B  
1 april Gunnar De Lepeleire Ronse Kluisbergen Kontich  
1 april Mathias Boeckaert Hansbeke Latem De Pinte B  
1 april Quinten Brown S.V. Melle Latem De Pinte B  
1 april Sil Hauman S.V. Melle Latem De Pinte B  
1 april Titus Ghyselinck Latem De Pint B stopt  
1 april Jonathan Huwez Wez.Geraardsbergen Sijsele  
2 april Philippe Beirnaert-coach (ex.Falco) Haantjes Oudenaarde S.V. Melle  
2 april Maarten Verborgt S.V. Melle Meetjesland  
2 april Nico Beuten (coach) SV Melle - dames - Coördinator vrouwenbasketbal bij Bavi Gent met o.m. seniores vrouwen en meisjes Kadetten van Bavi Gent  
2 april Laura Van Vlaenderen Jeugd Gentson B Tigers Evergem  
3 april Melco Ieper stopt met B ploeg in 2e Landelijke...    
8 april Jasper Pauwels Pitzemburg Basket Willebroek  
9 april Leen Van Huffel (coach) S.V. Melle - Heren - S.V. Melle - Dames -  
14 april Kenzo Blieck Oostkamp Sijsele  
20 april Meindert Verstraete Latem De Pinte stopt  
20 april Nathalie Cottry Tigers Evergem stopt  
20 april Frank Vanderkimpen (ex.Falco) Wezenvrienden Geraardsbergen stopt spelersloopbaan van 30 jaar  
20 april Stijn Carette Hansbeke stopt  
20 april Niels Van der Cruyssen BBC Falco Gent stopt spelersloopbaan van 25 jaar  

20 april

Simon De Wilde

BBC Falco Gent

S.V. Melle

 
20 april Hannes Malfait BBC Falco Gent stopt  
20 april Inti Zonnekein B.C. Oostende BBC Falco Gent  
20 april Jeffry Brown (coach) Jeugd Gentson assistant coach Falco A  
22 april Brecht De Meyer Sgolba Aalter stopt  
22 april coaches Falco Gent (seniores en bovenbouw) : Falco A : Headcoach Dimitri Ongenaet,- Ass.coach Jeffrey Brown, Falco B : Headcoach Jan Guns, Ass.coach : Niels Van der Cruyssen,- Falco C : Headcoach Jurgen Bouderez,- Ass.coach Pat Gevaert,- Falco D : Headcoach : Marijn Seys,- Nationale Juniores: Pat Gevaert,- Landelijke Juniores : Ronald Grunewald,- Landelijke Kadetten : Tibo 't Joncke ,- Back up : Thomas Foucart,- Landelijke Miniemen : Jeffrey Brown,- Landelijke Pupillen : Patrick Heyse,- Sportief manager : Pat Gevaert,- Sportief coördinator bovenbouw : Olivier Foucart,- Sportief coördinator onderbouw : Frank Vanderkimpen      
4 mei Guco Lier stijgt naar 3e Nationale reden : Bornem weigert    
4 mei Strombeek (1e Landelijke) stopt...    
4 mei Arthur Pauwels KluisbergenRonse Holstra Wevelgem  
4 mei Cis Castelein Melco Ieper Kortrijk  
4 mei Simon Degroote Opwijk Lede  
4 mei Jonas Piro Opwijk Lede  
4 mei Kimberly Desmet Oudenaarde Sphinx Ronse  
4 mei Steffi Duprez Oudenaarde Sphinx Ronse  
4 mei Laurence Elyn Oudenaarde Sphinx Ronse  
4 mei Tsoike De Groote Tigers Evergem Sphinx Ronse  
4 mei Gaelle Dewandel Houtem Sphinx Ronse  
5 mei David Debrabander Ronse Kluisbergen Oudenaarde  
5 mei Tom Messeeuw Ronse Kluisbergen Oudenaarde  
5 mei Laurent Deboel Zottegem Oudenaarde  
5 mei Vic Vandendaele Oudenaarde DeinzeNazareth  
5 mei Kristof Callebaut Olympia Denderleeuw Oudenaarde  
5 mei Robin Moreels Sparta Laarne DeinzeNazareth  
5 mei Jochen Duyck Wervik DeinzeNazareth  
5 mei Joren Heymans SV Melle DeinzeNazareth  
5 mei Mathias Roose Tigers Evergem DeinzeNazareth  
5 mei Mathieu Chatelet Jeugd Gentson DeinzeNazareth  
5 mei Simon Vandyck Jeugd Gentson DeinzeNazareth  
5 mei Dieter Vromant Jeugd Gentson DeinzeNazareth  
5 mei Gauthier Masco Gent Hawks DeinzeNazareth  
5 mei Olivier Decaluwe Tigers Evergem Silaba Zelzate  
5 mei Maarten Vandewalle Tigers Evergem Silaba Zelzate  
5 mei Vince Wyffels Tigers Evergem Silaba Zelzate  
5 mei Iensen Van Belleghem (ex.Falco) Gent Hawks Silaba Zelzate  
5 mei Larbi Baitar Scheldejeugd Temse Kangoeroes Willebroek  
6 mei Sander Ulrichts Panters Baasrode BBC Falco Gent  
6 mei Van Steenberghe Jo Expo Denderleeuw Ninove  
6 mei Sam Dekoninck Asse Ternat Ninove  
6 mei Ly Ousmane Ol.Denderleeuw Ninove  
6 mei Ky Hadi Ol.Denderleeuw Ninove  
6 mei Bart Vandervoort Geraadsbergen Ninove  
6 mei Robin Tresignie Geraardsbergen Ninove  
6 mei Dylan Tresignie Geraardsbergen Ninove  
6 mei Liam Taaffe Geraardsbergen Ninove  
6 mei Ruben Rateau Geraardsbergen Ninove  
6 mei Joren Rateau Geraardsbergen Ninove  
6 mei Ngalula Merlintadu Geraardsbergen Ninove  
6 mei Wout Vandervoort Zottegem Ninove  
6 mei Hans Delathouwer BB Erpe Mere Houtem  
6 mei Axel Verbruggen Kangoeroes Willebroek Melsele  
6 mei Dario Van Camp Kangoeroes Willebroek Melsele  
6 mei Quinten Smets Brasschaat Melsele  
6 mei Zachary Schoovaerts Soba Antwerpen Melsele  
6 mei Arno Mollekens Borgerhout Melsele  
6 mei Yannick Driesen Antwerp Giants Melsele  
6 mei Christophe Mampaey Niel Baasrode  
6 mei Michiel Tieleman Kangoeroes Willebroek Baasrode  
6 mei Stan Verhoeven Hamme Baarode  
6 mei Yannick Corthals Strombeek Baasrode  
6 mei Sander Willockx St Niklase Baasrode  
6 mei Mathias Vereecken St Niklase Baasrode  
6 mei Bruno Baert St Niklase Baasrode  
6 mei Koppen Thibault NB Antwerpen Scheldejeugd Temse  
6 mei Koen Van Weyenbergh Ol.Denderleeuw Scheldejeugd Temse  
6 mei Wouter Rottiers Hamme Scheldejeugd Temse  
6 mei Jannick Brys Hamme Scheldejeugd Temse  

7 mei

Declercq Maxime

BBC Falco Gent

Sgolba Aalter

 
7 mei Jan Plasman Sijsele Sgolba Aalter  
7 mei Robin Casier Sijsele Sgolba Aalter  
7 mei Fabrice Troubleyn Fireballs Oudenaarde Geraardsbergen  
7 mei Sam Verstraeten Ol.Denderleeuw Geraardsbergen  
7 mei Jimmy Hendrickx Sijsele Geraardsbergen  
8 mei Wim Desmet Houtem Erpe Mere  
8 mei Styn Roels Zottegem Erpe Mere  
8 mei Thomas Vandevondel Oudenaarde Erpe Mere  
8 mei Lincoln Juliusjames SV Melle BBC Falco Gent  
8 mei Haris Bratanovic SV Melle BBC Falco Gent  
8 mei Benjamin Bogaert St Niklase BBC Falco Gent  
8 mei Mathieu Alexandre Meetjesland Hamme  
8 mei Bruce Himbrecht Melsele Hamme  
8 mei Sylvan Goeman Destelbergen Hamme  
8 mei Lars Moortgat Baasrode Hamme  
8 mei Gil Stevens Zele Hamme  
8 mei Staf Heirwegh Zele Hamme  
8 mei Danny Debruyn Zele Hamme  
8 mei Arne Vancamp Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Karen Mortier Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Jurgen Mortier Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Bram Mortier Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Yuna Impe Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Yarne Impe Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
8 mei Erik Lietart Geraardsbergen Ronse Kluisbergen  
8 mei Tim Haeck Waregem Ronse Kluiisbergen  
11 mei Ben Cornand Okapi Aalstar ERembodegem  
11 mei Christian Martien Gent Hawks Destelbergen  
11 mei Geoffrey Vannieuwkerke Zelzate Destelbergen  
11 mei Tom Desmet Zelzate Destelbergen  
11 mei Erik Debock Zelzate Destelbergen  
11 mei Maarten Vandersypt Houtem Zottegem  
11 mei ARne Demoerloose Houtgem Zottegem  
11 mei Pierrot Janson Lede Zottegem  
11 mei Tjorven De Boeck Lede Zottegem  
11 mei Jules Lambrecht Ronse Kluisbergen Zottegem  
11 mei Gunnar Delepeleire Ronse Kluisbergen Kontich  
12 mei De Clercq Patrick (ex.Falco) Bavi Gent Meetjesland  
12 mei Nicolai Vanhout Gent Hawks Meetjesland  
12 mei Chris Verniers Jeugd Gentson Meetjesland  
12 mei Axel Vandesteene Evergem Meetjesland  
12 mei Mario Thysebaert Evergem Meetjesland  
12 mei Kimberley Thysebaert Evergem Meetjesland  
12 mei Victor Heyerick Evergerm Meetjesland  
12 mei Jasper Herteleer Evergem Meetjesland  
12 mei Warre Eyerman Evergem Meetjesland  
12 mei Jan Eyerman Evergem Meetjesland  
12 mei Maarten Verborgt SV Melle Meetjesland  
12 mei Thanee Herregodts LatemDePinte Meetjesland  
12 mei Kurt Herregodts LatemDePinte Meetjesland  
12 mei Onur Yilmaz Gent Hawks SV Melle  
12 mei Simon Declercq Evergem SV  Melle  
12 mei Kurt Van Herreweghe (ex.Falco) Destelbergen SV Melle  
12 mei Dimitri Deguchtenaere Destelbergen SV Melle  
12 mei Jarno Boone Sgolba Aalter Izegem  

12 mei

David Keyaerts

BBC Falco Gent

Antwerp Giants

 
13 mei Nathan Demeyer Ol.Denderleeuw Gavere  
13 mei Damiaan Keppens Laarne Gavere  
13 mei Jens Vantroye Houtem Gavere  
13 mei Boris Bordeaudhuy Fireballs Oudenaarde Gavere  
18 mei Sander Legroux Baasrode Zele  
18 mei Ian Saey Destelbergen Zele  
18 mei Styn Vermeire Laarne Zele  
18 mei Philippe Blanquaert Opwijk Zele  
18 mei Bart Demaeyer St Niklase Baasrode  
18 mei Warre Vermeulen Kangoeroes Willebroek Baasrode  
18 mei Stephanie Herssens Opwijk Baasrode  
18 mei Emiel Buysse Sijsele Knesselare  
18 mei Lucas Vanhaecke Sijsele Knesselare  
18 mei Steven Vandevyver Hansbeke Knesselare  
18 mei Cedric Demeyer Sgolba Aalter Knesselare  
18 mei Wouter Verstuyft Sgolba Aalter Knesselare  
18 mei Heloisa Dhooge Blue Stars Brugge Knesselare  
18 mei Carine Gusse Jeugd Gentson Knesselare  
18 mei Cynthia Rombaut St Niklase Grembergen  
18 mei Hilal Tasatan Lokeren Grembergen  
18 mei Yentel Janssens Baasrode Grembergen  
18 mei Cisse Vercauteren Baasrode Grembergen  
18 mei Koen Vanerdeghem SV Melle Grembergen  
18 mei Jean Verhulst Ninove Grembergen  
18 mei Tom Beerens Erembodegem Lede  
18 mei Ilias Dhaeseleer Erembodegem Lede  
18 mei Bram Verdickt Sijsele Glory Bazel  
18 mei Debrucker Frank (ex Falco) Basket Willebroek Glory Bazel  
18 mei Vincent Op De Beeck Basket Willebroek Glory Bazel  
18 mei Maxwell Okuonghae Antwerp Giants St Niklase  
18 mei Robin Collewaert Zele St Niklase  
18 mei Ferdi Dinck Zele St Niklase  
18 mei Kurt Rousseau Zele St Niklase  
18 mei Pieter Vandenbossche Zele St Niklase  
18 mei Joeri Vermoesen Okapi Aalstar St Niklase  
18 mei Joren Vermoesen Okapi Aalstar St Niklase  
18 mei Freya Daelemans Scheldejeugd Temse St Niklase  
18 mei Luc Daelemans Scheldejeugd Temse St Niklase  
18 mei Christel Demayer Scheldejeugd Temse St Niklase  
18 mei Jarne Stoop Scheldejeugd Temse St Niklase  
18 mei Evelien Huylebroeck Lokeren St Niklase  
18 mei Karin Van Hoecke Lokeren St Niklase  
18 mei Davy De Bruyn Baasrode St Niklase  
18 mei Katia Masuy Hamme St Niklase  
18 mei Gaetan Cantillon Basket Willebroek St Niklase  
18 mei Jens Everaert Eksaarde St Niklase  
18 mei Benita Verhoeven Nieuw Brabo Antwerpen St Niklase  
18 mei Emelie Covents Melsele St Niklase  
18 mei Wout Hofman Glory Bazel St Niklase  
18 mei Maarten Vangoethem Glory Bazel St Niklase  
18 mei Joost Brancart Vilvoorde St Niklase  
18 mei Ivan Pereztejada Vilvoorde St Niklase  
19 mei Mike Decoker Oudenaarde DeinzeNazareth  
19 mei Jerry Heyse Oudenaarde DeinzeNazareth  
19 mei Lien Heyse Oudenaarde DeinzeNazareth  
19 mei Thomas Devliegher St Niklase Geraardsbergen  

19 mei

Simon Dewilde

BBC Falco Gent

SV Melle

 
19 mei Seppe Thevelin Gavere SV Melle  
19 mei Marte Wezenbeek Jeugd Gentson SV Melle  
19 mei Yasin Aboubakr Zelzate Assenede  
19 mei Ibe Dierikx Tigers Evergem Assenede  
19 mei Stein Deham Meetjesland Assenede  
19 mei Femke Debleye Tigers Evergem Meetjesland  
19 mei Amout Hillewaert Tigers Evergem Meetjesland  
20 mei Tibo Diependael Eksaarde LatemDePinte  
20 mei Jildert Roosenstein Eksaarde LatemDePinte  
20 mei Angelo Vermeersch Melle LatemDePinte  
20 mei Ruben Devliegher Evergem LatemDePinte  
20 mei Arne Frans Jeugd Gentson LatemDePinte  
20 mei Xander Sierens Jeugd Gentson LatemDePinte  
20 mei Mathias Dejaeger Laarne Sgolba Aalter  
21 mei Depauw Eva Destelbergen BBC Falco Gent  
21 mei Mathieu Detiege (ex.Falco) Erpe Mere Hansbseke  
21 mei Louis Vervaeck Gent Hawks Hansbeke  
21 mei Ramush Breznica St Niklase Melsele  
21 mei Kilian Dekerf St Niklase Melsele  
21 mei Yuna Lauwers Wilrijk Melsele  
21 mei Kevin Pluvier Knesselare Melsele  
21 mei Brent Crikemans Bazel Melsele  
22 mei Geert Vandriessche Gloryboys Temse Black Boys Erpe Mere  
22 mei Nick Maurau Zottegem Laarne  
22 mei Kenneth Deheyn Hamme Laarne  
22 mei Shane Desmet Destelbergen Laarne  
22 mei Branco Vanderheyden Destelbergen Laarne  

22 mei

Hannes Malfait

BBC Falco Gent

Laarne

 
22 mei Ferre Rigolle Bavi Gent Laarne  
22 mei Pascal Laureys SV Melle Laarne  
22 mei Pieterjan Vervust Evergem Laarne  
22 mei Jarne Debacker Zele Eksaarde  
22 mei Diegosamuel Garciaplaza Baasrode Lede  
22 mei Bram Courteyn Bavi Gent SV Melle  
22 mei Rudi Claes Glory Bazel St Niklase  
22 mei Louis Philippe Decooman Lede Black Boys Erpe Mere  
22 mei Anthony De Smet Lede Black Boys Erpe Mere  
22 mei Maxime De Smet Lede Black Boys Erpe Mere  
26 mei Martin Vangansen Expo Denderleeuw Erembodegem  
26 mei Odin Bautmans AsseTernat Erembodegem  
26 mei Wout Malfroy Lede Erembodegem  
26 mei Lennert Legrand Lede Erembodegem  

26 mei

Max Nachtergaele

BBC Falco Gent

Erembodegem

 
26 mei Jotan Borms Okapi Aalstar Erembodegem  
26 mei Tom Cooman Gent Hawks Jeugd Gentson  

26 mei

Sam Houthuys

BBC Falco Gent

Jeugd Gentson

 
26 mei Freddy Abukari Willibies Antwerpen Melsele  
26 mei Yeccin Oberto St Niklase Melsele  
26 mei Omar Mboup Sobabee Zwijndrecht Melsele  
26 mei Matteo Devare Baasrode Laarne  
26 mei Tyl Declercq Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
26 mei Geert Degraef Brasschaat Scheldejeugd Temse  

26 mei

Scottie Lageirse

BBC Falco Gent

Ekeren

 
27 mei Jelle Flamez Okapi Aalstar O.Denderleeuw  
27 mei Ilka Pauwels Okapi Aalstar O.Denderleeuw  
27 mei Peter Uyttenhove Bl.B;Erpe Mere O.Denderleeuw  
27 mei Kwinten Dheere Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Seppe Everaet Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Thomas Meireman Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Sean Sorgeloos Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Robbe Vandercammen Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Thymo Vandevelde Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
27 mei Jari Ghyssens Erembodegem O.Denderleeuw  
27 mei Pacey Vandenbossche Erembodegem O.Denderleeuw  
27 mei Pascal Vandenbossche Erembodegem O.Denderleeuw  
27 mei Geoffrey Schalckens Lokeren Eksaarde  
29 mei Jordi Gillis Lokeren Okapi Aalstar  
29 mei Dries Deweghe O.Denderleeuw Okapi Aalstar  
29 mei Quinten Vanroy O.Denderleeuw Okapi Aalstar  
29 mei Jorben Claessens Lede Okapi Aalstar  
29 mei Robbe Schaukens Opwijk Okapi Aalstar  
29 mei Toly Kazakis Willebroek Okapi Aalstar  
29 mei Kobe Beerens Houtem Okapi Aalstar  
29 mei Robbie Beeckman Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Aaron Blommaert Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Luka Boulpaep Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Jarne Devos Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Yoram Garreyn Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Alec Janssens Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Tobias Remy Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Steff Schauvlieger Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Lennert Vanimpe Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Mark Van Lierde Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Sam Van Lierde Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Colin Vinck Erembodegem Okapi Aalstar  
29 mei Louis Daniel Garcia Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
29 mei Manu Garcia Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
29 mei Joeri Hoeree Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
29 mei Dieter Pappens Haantjes Oudenaarde DeinzeNazareth  
29 mei Thor Paelinck Latem De Pinte Deinze Nazareth  
29 mei Henri Vandenbossche Latem De Pinte Deinze Nazareth  
29 mei Tuur Van Biervliet Fireballs Oudenaarde Deinze Nazareth  
29 mei Casper Bekaert Tigers Evergem BBC Falco Gent  
29 mei Stef Gyssels Hansbeke Latem De Pinte  
29 mei Sam Vanacker Destelbergen Bavi Gent  
29 mei Steven Desmet Zelzate Bavi Gent  
29 mei Neal Geryl Racing Brugge Bavi Gent  
29 mei Milan Slos Tigers Evergem Bavi Gent  
29 mei Styn Verstichel Gavere Bavi Gent  
29 mei Jelle Meirsschaut Jeugd Gentson Bavi Gent  
29 mei Sander Verspeeten Gent Hawks Bavi Gent  
29 mei Stef Deridder Baasrode Grembergen  
29 mei Pieter Jan Peelman Baasrode Grembergen  
29 mei Wim Piqueur (ex.coach Falco) Baasrode Grembergen  
29 mei Gilles Heyndrickx Baasrode Lede  
29 mei Wim Van Poucke Baasrode Lede  
29 mei Kobe De Witte Zelzate Tigers Evergem  
29 mei Kjel Vanderelstraeten Fireballs Oudenaarde Gavere  
29 mei Patrick Vandervoort Vorstr Ninove  
29 mei Ahmed Chaouch Geraardsbergen Ninove  
29 mei Artur Li Geraardsbergen Ninove  
29 mei Dries Vandervoort Geraardsbergen Ninove  
29 mei Snoeys Christophe Destelbergen SV Melle  

29 mei

Toon Verhas

BBC Falco Gent

Jeugd Gentson

 
29 mei Tim Waerniers Hansbeke Jeugd Gentson  
29 mei Simon Vanderheyden Tigers Evergem Jeugd Gentson  
29 mei Ali Hasnein Blankenberge Jeugd Gentson  
29 mei Daan Hooghe Marke Gent Hawks  
29 mei Daan Mortier Tigers Evergem Gent Hawks  
29 mei Sofie Keyaerts Okapi Aalstar Erembodegem  
29 mei Rob Vanholsbeek O.Denderleeuw Erembodegem  
29 mei Timon Vergallen O.Denderleeuw Erembodegem  
1 juni Bruno Naessens Haantjes Oudenaarde Feniks Gent  
1 juni Jens Vanysacker Zottegem Feniks Gent  
1 juni Nico Buysse Gent Hawks Feniks Gent  
1 juni Bart De Backer Gent Hawks Feniks Gent  
1 juni Maarten Henderick (ex.Falco) Gent Hawks Feniks Gent  
1 juni Brecht Mertens Gent Hawks Feniks Gent  
1 juni Dirk Claeys Ronse Kluisbergen Vikings Lede  
1 juni Bart Blondeel LatemDePinte Tigers Evergem  
1 juni Damdinsuren Amartuyshin Zelzate Bolas Dendermonde  
1 juni Stephen Dhanys Bavi Gent Meetjesland  
1 juni Luc Groenvynck Tigers Evergem Meetjesland  
1 juni Tim Decoster Zuiderkempen Jeugd Gentson  
1 juni Milan Vanderveken Okapi Aalstar O.Denderleeuw  
1 juni Kristof Dons Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
1 juni Jeroen Vannieuwenhove Expo Denderleeuw O.Denderleeuw  
1 juni Joren Weyts Erembodegem O.Denderleeuw  
1 juni Jean Paul Verspeeten Jeugd Gentson LatemDePinte  
1 juni Taco Verschaeve Destelbergen Bavi Gent  
1 juni Tejmeschanov Hamzatmagamedovitch Scheldejeugd Temse Melsele  
1 juni Ruben Jaspers Bazel Melsele  
1 juni Niels Verkoyen Zelzate SV Melle  
1 juni Brecht Decuypere Hotshots Melle SV Melle  
1 juni Dave Robichez Jeugd Gentson SV Melle  
1 juni Jens Daeninck Zele Lokeren  
1 juni Frederik Diependaele Haantjes Oudenaarde Zottegem  
1 juni Ewout Demol Baasrode Hamme  
1 juni Quinten Moreels Laarne Destelbergen  
1 juni Tobias Vanherpe Gent Hawks Destelbergen  
1 juni Cedric Vanheck Jeugd Gentson BBC Falco Gent 91225-69030 = 21195
3 juni Cataldo Scavuzzo Bavi Gent White Star St Amandsberg  
3 juni Warda Ammy Gent Hawks White Star St Amandsberg  
5 juni Sam Caron Bergen/Gent Hawks BBC Falco Gent  

 

 

 

 

 

 

SEIZOEN 2014-2015

Datum

Naam speler , coach of varia

van

naar

bemerkingen

15/12/2013 Patrick De Clercq (coach) - (ex Falco ) BBC Falco Gent Bavi Gent (sportief manager) 69030 - 42000 = 27.000
14/01/2014 Sven De Clercq (coach) (ex Falco) Waregem blijft  
14/01/2014 Thomas Foucart (ex Falco ) Waregem blijft  
14/01/2014 Lars De Lepeleiere Waregem blijft  
14/01/2014 Bart Samaey Waregem blijft  
14/01/2014 Brecht Guillemijn Waregem blijft  
17/01/2014 Wim Dobbelaere Kangoeroes Boom Gent Hawks  
17/01/2014 Bruce Minne (xcoach) Sijsele Oostkamp  
17/01/2014 Kris De Pauw (coach) (ex Falco)   Sijsele  
20/01/2014 Joao Pedro De Decker Gent Hawks blijft  
21/01/2014 Anke De Mondt Kayseri Kaski Spor (Turkije) Kangoeroes Boom Ladies (v.a. komend weekend )  
22/01/2014 Sprimont (2e Nationale Heren) stopt in 2e nationale heren    
22/01/2014 Sprimont (1e Nationale Dames) stopt in 1e nationale dames    
24/01/2014 Roderick Struye (coach) ACJ Brugge Oedelem  
24/01/2014 Laurent Thote Gent Hawks blijft  
24/01/2014 Gregory Depooter Gent Hawks blijft  
24/01/2014

Jonas Van Puymbroeck

BBC Falco Gent

stopt

 
24/01/2014

Ruben Shobiye

BBC Falco Gent

stopt

 
29/01/2014 Jan Plasman Sijsele blijft  
29/01/2014 Ruben Depourcq Sijsele blijft  
29/01/2014 Robin Casier Sijsele blijft  
31/01/2014 Robin Spaens Gent Hawks blijft  
04/02/2014 Benny Mertens (coach) Gent Hawks Miniemen A Gent Hawks Seniores B  
04/02/2014 Damien De Beurme (°97) Gentson Landelijke Kadetten BBC Falco Gent  
05/02/2014 Koen Eerdekens (coach) LatemDePinte A blijft  
05/02/2014 Kenneth De Sloovere (coach) (ex Falco) LatemDePinte B blijft  
05/02/2014 Tim Audenaert, Janis Ramma, Harm Loontiens (ex Falco ), Jeroen Vanneste, Anton Huyghe (ex Falco), Tibo T'Joncke LatemDePinte A blijven  
05/02/2014 Andreas Wabbes, Titus Ghyselinck, Michel Vertriest, Simon Gesquière, Sander Gesquière, LatemDePinte B blijven  
07/02/2014 Tom Van De Keere Holstra Wevelgem blijft  
07/02/2014 Peter Castelein (coach) Holstra Wevelgem contract niet verlengd  
07/02/2014 Jan Huyghebaert (coach) Waregem B Zwevegem-Deerlijk  
07/02/2014 Hans De Wispelaere (coach) Oostkamp (ass.coach) Waregem B  
07/02/2014 Stan Naudts Waregem blijft  
07/02/2014 Bram Van Hulle Waregem blijft  
10/02/2014 Jan De Keyser (ex Falco) LatemDePinte A blijft  
10/02/2014 Simon De Bruyn LatemDePinte B blijft  
11/02/2014 Amoury Tandt Langemark blijft  
11/02/2014 Cedric Renaudin Blankenberge Zwevezele  
12/02/2014

Stijn De Clerck

BBC Falco Gent

St Niklase Condors

 
12/02/2014 Tom Poppe (coach) (ex Falco) Fleurus St Niklase Condors  
12/02/2014 Steve Ibens (coach) St Niklase Condors ass.coach Okapi Aalstar  
13/02/2014 Tom Roels (coach) Sgolba Aalter Wevelgem  
13/02/2014 Eddy Ponjaert (coach) Koksijde Blankenberge  
13/02/2014 Dirk Brouns Blankenberge ??  
14/02/2014 Witse Van Schil Kangoeroes Boom St Niklase Condors  
14/02/2014 Jeroen Gerlo St Niklase Condors blijft  
14/02/2014 Niels Maris St Niklase Condors blijft  
17/02/2014

Tom Neyt

BBC Falco Gent

Hansbeke

 
17/02/2014 Benoit Denoulet Waregem Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2014 Dieter De Smet Waregem Zwevegem-Deerlijk  
17/02/2014 Herbert De Smet Waregem Zwevegem-Deerlijk  
18/02/2014 Meindert Verstraete (ex Falco) LatemDePinte blijft  
18/02/2014 Thibault De Ryck LatemDePinte blijft  
18/02/2014 Gillian Schouteet Gistel Oostende BBC Falco Gent  
18/02/2014 Haantjes Oudenaarde A stopt in 2e Nationale herstart in 2e Landelijke  
19/02/2014 Toon Labbeke (coach) Strombeek blijft  
19/02/2014 Mathias Boeckaert Gent Hawks Hansbeke  
23/02/2014 Turuka Willebroek stopt in 2e Nationale herstart in 3e Nationale na fusie met BBC Willebroek  
23/02/2014 Philippe Wintein (coach) De Panne Sgolba Aalter  
24/02/2014 Seppe Vernaeve (ex Falco), Stind Vanderbauwhede, Giel Eeckhout, Anthony Vervish (ex Falco) Sgolba Aalter Blijven  
24/02/2014 André Van Wauwe (coach) Panters Baasrode stopt bij Baasrode  
24/02/2014 Jarek Putteman Panters Baasrode BBC Falco Gent  
24/02/2014 Gunther De Pauw Sijsele blijft  
24/02/2014 Gregory Decock Sijsele blijft  
24/02/2014 Wim Van Peteghem (coach)   Geranimo Bornem  
25/02/2014 Ewald Schepens (coach) Meetjesland Sparta Laarne Dames  
25/02/2014 Gillis Mestdag Haantjes Oudenaarde Gent Hawks  
25/02/2014 Maxime Verspeeten (ex Falco) Haantjes Oudenaarde alleen Brussels  
25/02/2014 Eddy Van Loon (coach) Haantjes Oudenaarde stopt bij Haantjes Oudenaarde  
25/02/2014 Peter De Lepeleire (coach)   Haantjes Oudenaarde  
25/02/2014 Bram Verborgt Sgolba Aalter Holstra Wevelgem  
25/02/2014 Kévin Lautrie, Lorenz Verbauwhede, Robrecht Vanwynsberge, Justin Vanbecelaere, Alexander Byttebier, Olivier Vivies, Jasper Velghe, Holstra Wevelgem blijven  
25/02/2014 Basket Groot Willebroek (dames 1e Nationale), Turuka Willebroek (2e Nationale), BBC Willebroek (3e Nationale worden één grote club in Willebroek

Dames 1e Nationale

Heren stoppen in 2e Nationale met herstart in 3e Nationale

 
26/02/2014 Sébastien Bellin Gent Hawks Fleurus  
27/02/2014 Yves Van De Veire (ex Falco) Gent Hawks Latem De Pinte  
27/02/2014 Limburg United vraagt licentie aan voor de Ethias League    
27/02/2014 Ewald Schepens (coach) Meetjesland onmiddellijk ontslag  
27/02/2014 Tanya Rammeloo (coach) Meetjesland vervangt nu Ewald Schepens  
28/02/2014 Ronny Bayer (coach) Melsele blijft  
03/03/2014 Yves Defraigne Bergen blijft  
03/03/2014 Hans Van Langenhove Okapi Aalstar Gent Hawks  
03/03/2014 Maxime Verspeeten (ex Falco) Haantjes Oudenaarde Gent Hawks + Brussels  
03/03/2014 Robin Spaens Gent Hawks Gent Hawks + Brussels  
04/03/2014

Nathan De Meulemeester

BBC Falco Gent

Oostkamp

 
06/03/2014 Olivier Foucart (coach) BBC Falco Gent blijft  
06/03/2014 Hannes Malfait Laarne BBC Falco Gent (Falco B en sportieve Staff Falco )  
06/03/2014 Peter Castelein (coach) Holstra Wevelgem Melco Ieper  
07/03/2014 Niels Foerts Gembo Borgerhout BBC Falco Gent  
07/03/2014 Dimitri Ongenaet Bavi Gent (stopt als speler) blijft coach in BBC Falco Gent  
07/03/2014 Jo Cruyt Bavi Gent Meetjesland  
07/03/2014 Niels De Lepeleire Haantjes Oudenaarde blijft  
07/03/2014 Nicolas De Stadtsbader Waregem Haantjes Oudenaarde  
08/03/2014 Glenn Vlamynck Bergen BBC Falco Gent  
08/03/2014 Ben De Neve (coach) Wezenvrienden Geraardsbergen stopt onmiddellijk als coach bij Wezenvrienden Geraardsbergen  
08/03/2014 Alain D'Hulst (ex Falco)   volgt Ben De Neve nu reeds op als coach van Wezenvrienden Geraardsbergen voor dit en volgend seizoen  
13/03/2014 Mathieu Detiège (ex Falco) Gent Hawks Erpe Mere  
13/03/2014 Maarten Brysse (ex Falco) Haantjes Oudenaarde stopt  
13/03/2014 Erik Rogiers (coach) Gent Hawks assistant coach  
13/03/2014 Carl Verstraeten (coach) Gent Hawks verlaat Gent Hawks  
13/03/2014 Franky Van Dixhoorn (coach) Melle Vogelhoek B Meetjesland A  
13/03/2014 Danny Frans (coach) Jeugd Gentson verlaat Jeugd Gentson  
18/03/2014 Tom De Backer (ex Falco) Melco Ieper Sgolba Aalter  
18/03/2014 Benny Mertens (coach) Gent Hawks B stopt als coach bij Gent Hawks  
18/03/2014 Luc Van Vooren (coach) (ex Falco) Gent Hawks B Gent Hawks B  
18/03/2014 Jens Van Ysacker Gent Hawks B Zottegem  
18/03/2014 Frederik Permentier Gent Hawks B Asse Ternat  
18/03/2014 Bruno Naessens Gent Hawks B Oudenaarde B  
18/03/2014 Jeroen Baele Melco Ieper Gent Hawks B  
18/03/2014 John De Buck Gent Hawks B stopt  
18/03/2014 Tim Heyse Tigers Evergem Latem De Pinte B  
20/03/2014 Sander Cockelaere Melco Ieper BBC Falco Gent  
21/03/2014 Buysse Simon Sijsele Oostkamp  
22/03/2014 Kyara Linskens Sint Katelijne Waver Castors Braine  
24/03/2014 Mitchel Gorremans Kangoeroes Boom Brussels  
24/03/2014 Thoma Van Cromphout Olympia Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
24/03/2014 Arnout Rasschaert Olympia Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
24/03/2014 Klaas Olbrechts Tigers Evergem Black Boys Erpe Merer  
26/03/2014 Jarno Boone Racing Brugge Sgolba Aalter  
26/03/2014 Dieter Schmitt, Mathias Seghers, Brecht De Meyer Sgolba Aalter blijven  
26/03/2014 Mathias Van Steenwinkel Port of Antwerp Giants BBC Falco Gent  
27/03/2014 Maxime Lievens, Benoit Gevaert, Nick Braet, Aaron Van Vooren, Vincent Fransen BBC Falco Gent blijven  
27/03/2014 Laït Faycal Woluwe Fleurus  
27/03/2014 Vincent Kesteloot St Jan Antwerpen Okapi Aalstar  
31/03/2014 Bart Cleymans Bavi Gent Sijsele  
31/03/2014 De Bock St Niklase Condors Bornem  
31/03/2014 Druwez St Niklase Condors Bornem  
31/03/2014 Vandecasteele Koksijde Izegem  
31/03/2014 Jimmy Hendrickx Haantjes Oudenaarde Sijsele  
31/03/2014 Zeno Neyt Melle Wezenvrienden  
31/03/2014 Maarten Verborght Meetjesland S.V. Melle  
31/03/2014 Steven Snoeck Sleidinge Silaba Zelzate  
31/03/2014 Wim De Reu Sleidinge Silaba Zelzate  
31/03/2014 Maverick Van Daele Bavi Gent Silaba Zelzate  
31/03/2014 Milan Bésard Bavi Gent Silaba Zelzate  
01/04/2014 Johan Raes (coach) SV Melle stopt coachloopbaan  
02/04/2014 Onur Yasar Zottegem Panters Baasrode  
02/04/2014 Christophe Maes Zottegem Olympia Denderleeuw  
02/04/2014 Dirk Temmerman (coach) Zottegem stopt als coach bij Zottegem  
02/04/2014 Simon Castelain (coach Sparta Laarne Dames Helios Zottegem  
02/04/2014 Mathieu Troubleyn Wezenvrienden Zottegem  
02/04/2014 Benny Mertens (coach) Gent Hawks Dames Deerlijk  
02/04/2014 Katalin Kurtosi Castors Braine Fleurus  
02/04/2014 Kyara Linskens Sint Katelijne Waver Castors Braine  
02/04/2014 Becky en Billie Massey KBO Bredene Crack Blue Cats Ieper  
02/04/2014 Kim Mestdagh, Celeste Trahan-Davis, Marjorie Carpreaux, Merike Anderson, Anete Steinberga, Manu Mayombo Castors Braine blijven  
02/04/2014 Sven Van Camp (coach) Kabo Dames A Kabo Dames B  
02/04/2014 Gerrit Driessens (coach) Ass.Coach Kabo Dames B Headcoach Kabo Dames A  
03/04/2014 Michel Jespers (coach) Sparta Laarne Tigers Evergem  
03/04/2014 Frederik Van Vooren (ex Falco) Tigers Evergem stopt  
03/04/2014 Jean Yves Decaluwé Tigers Evergem stopt  
03/04/2014 Wim De Reu Tigers Evergem Silaba Zelzate  
04/04/2014 Christophe Maes Helios Zottegem Olympia Denderleeuw  
04/04/2014 Thomas Van de Vondel Haantjes Oudenaarde blijft  
08/04/2014 Sint Jan Antwerpen stopt volgend seizoen in 2e nat.    
11/04/2014 Sam Verstraete Haantjes Oudenaarde blijft  
11/04/2014 Bruno Naessens Gent Hawks B Haantjes Oudenaarde  
11/04/2014 Tyas Kastelijn Gent Hawks B Haantjes Oudenaarde  
15/04/2014 Quinten Brown Zottegem SV Melle  
15/04/2014 Floris De Waele (ex Falco ) Meetjesland SV Melle  
15/04/2014 Thomas De Vliegher Zottegem St Niklase Condors  
15/04/2014 Michiel Van den Eede Baasrode St Niklase Condors  
15/04/2014 Matthias Vereecken Baasrode St Niklase Condors  
15/04/2014 Sander Willockx Baasrode St Niklase Condors  
22/04/2014 Hans De Vrieze (ex Falco ) Silaba Zelzate Wezenvrienden Geraardsbergen  
22/04/2014 Len Vandelanotte Gistel Oostende Wezenvrienden Geraardsbergen  
22/04/2014 Bart Spinnoy Opwijk Wezenvrienden Geraardsbergen  
22/04/2014 Zeno Neyt Melle Vogelhoek Wezenvrienden Geraardsbergen  
22/04/2014 Bert De Maeyer Baasrode Gent Hawks B  
22/04/2014 Jonas Foerts Gembo Borgerhout Brussels en Panters Baasrode  
22/04/2014 Pascal De Roo (coach)   Jeugd Gentson B dames  
23/04/2014 Thierry Fassaert Okapi Aalstar Panters Baasrode  
23/04/2014 Daan Mampaey Willebroek Panters Baasrode  
23/04/2014 De Decker Pitzemburg Panters Baasrode  
23/04/2014

Bram Ulrichts

BBC Falco Gent

Panters Baasrode

 
23/04/2014 Tim Van Buggenhout Panters Baasrode blijft  
23/04/2014 Ben Van den Brandt(ex Falco ) Panters Baasrode blijft  
23/04/2014 Nils Moortgat Panters Baasrode blijft  
23/04/2014 Soren De Lepeleire Haantjes Oudenaarde Blue Rocks Kluisbergen  
24/04/2014 Cis Castelain   Melco Ieper  
24/04/2014 Cheikh Dia Oostkamp Melco Ieper  
24/04/2014 Steven Snoeck Sleidinge Silaba Zelzate  
24/04/2014 Wim De Reu Sleidinge Silaba Zelzate  
24/04/2014 Maverick Van Daele Bavi Gent Silaba Zelzate  
24/04/2014 Milan Besard Bavi Gent Silaba Zelzate  
07/05/2014 Gregory Claeys Gent Hawks BBC Falco Gent  
07/05/2014 Wannes Scheirs (ex Falco) St Niklase Condors Oostkamp  
07/05/2014 Mats Jouret Latem De Pinte Sgolba Aalter  
07/05/2014 Jarno Boone Racing Brugge Sgolba Aalter  
07/05/2014 Jo Cruyt Bavi Gent Meetjesland  
07/05/2014 Thomas Reyntens Houtem Meetjesland  
07/05/2014 Nicolas Destadsbader Waregem Haantjes Oudenaarde  
07/05/2014 Tyas Kastelyn Gent Hawks Haantjes Oudenaarde  
07/05/2014 Sören Delepeleire Haantjes Oudenaarde Ronse-Kluisbergen  
07/05/2014 Bart Deblock Waasmunster Melsele  
07/05/2014 Donny Vandenbroeck Waasmunster Melsele  
07/05/2014 Tim Vanpuyvelde Waasmunster Melsele  
07/05/2014 Kevin Vanboxstael Olympia Denderleeuw Expo Denderleeuw  
07/05/2014 Joris Uytterhaegen Ninove Expo Denderleeuw  
07/05/2014 Jo Vansteenberghe Ninove Expo Denderleeuw  
07/05/2014 Bert Demaeyer Baasrode Gent Hawks  
07/05/2014

Elias Van Oost

BBC Falco Gent

Gent Hawks

 
07/05/2014 Jeroen Baele (ex Falco ) Melco Ieper Gent Hawks  
08/05/2014 Lebon Vincent Izegem Deinze Nazareth  
08/05/2014 Dewolf Arthur Waregem Deinze Nazareth  
08/05/2014 Sorgeloos Jacob Lokeren Deinze Nazareth  
08/05/2014 Sorgeloos Jonas Lokeren Deinze Nazareth  
09/05/2014 Max Nachtergaele Okapi Aalstar BBC Falco Gent  
09/05/2014 Maarten Dierick Zwevegem BBC Falco Gent  
09/05/2014 Gielen Vincent Bavi Gent BBC Falco Gent  
09/05/25014 Steven Verplancken Racing Brugge BBC Falco Gent  
09/05/2014 Dimitri Ongenaet (coach) Bavi Gent BBC Falco Gent (ass.coach Falco A  
09/05/2014 Hannes Debouverie Wielsbeke BBC Falco Gent  
09/05/2014 Jens Coppens Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
09/05/2014 Matthew Depondt Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
09/05/2014 Elias Dobbelaere Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
09/05/2014 Ismael Dobbbelaere Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
09/05/2014 Cedric Vandenberghe Deinze Nazareth Latem De Pinte  
09/05/2014 Guillaume Vandenberghe Deinze Nazareth Latem De Pinte  
09/05/2014 Tim Heyse Tigers Evergem Latem De Pinte  
09/05/2014 Gil Debacker Jeugd Gentson Latem De Pinte  
09/05/2014 Frans Robbe Jeugd Gentson Latem De Pinte  
09/05/2014 Yannis Carton Gent Hawks Latem De Pinte  
09/05/2014 Yves Vandeveire (ex Falco) Gent Hawks Latem De Pinte  
09/05/2014 Sylvestre Salumu St Niklase Condors Kangoeroes Boom  
12/05/2014 Haentjens Wout Lokeren Zele  
12/05/2014 Kobe Coppens Lede Zele  
12/05/2014

Xavier Deroeck

BBC Falco Gent

Ronse-Kluisbergen

 
12/05/2014 Sven Legein Fireballs Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
12/05/2014 Brank Defrere Wezenvrienden Geraardsbergen Helios Zottegem  
12/05/2014 Wout Vandervoort Wezenvrienden Geraardsbergen Helios Zottegem  
12/05/2014 Pieter Jan Vanrobays Wezenvrienden Geraardsbergen Helios Zottegem  
12/05/2014 Jules Delanote Houtem Helios Zottegem  
12/05/2014 Jens Ryde Gent Hawks Helios Zottegem  
12/05/2014 Jens Vanysacker Gent Hawks Helios Zottegem  
12/05/2014 Dimitri Burgelman Lokeren Eksaarde  
12/05/2014 Dieter Verschooren Scheldejeugd Temse Bazel  
12/05/2014 Tibo Geerts Melsele Bazel  
12/05/2014 Wout Hofman Melsele Bazel  
12/05/2014 Elias Thys Melsele Bazel  
12/05/2014 Maarten Vangoetheem Melsele Bazel  
12/05/2014 Glenn Moyens Baasrode Erembodegem  
12/05/2014 Glenn Vanbiesen Baasrode Erembodegem  
12/05/2014 Joachim Buggenhoudt Ol.Denderleeuw Erembodegem  
12/05/2014 Steven Demoor Lede Erembodegem  
12/05/2014 Amaury Moens Lede Erembodegem  
12/05/2014 Styn Stichelmans Lede Erembodegem  
12/05/2014 Elvis Marinesco Ninove Erembodegem                                                           
13/05/2014 Sarah Verniers Meetjesland Jeugd Gentson  
13/05/2014 Obi Waerniers Hansbeke Jeugd Gentson  
13/05/2014 Mathias Vandamme LatemDePinte Jeugd Gentson  
13/05/2014 Tom Maes Baasrode Opwijk  
13/05/2014 Elias Goyens Vilvoorde AsseTernat  
13/05/2014 Lars Stock Knesselare Sgolba Aalter  
13/05/2014 David Debok Bazel St Niklase Condors  
13/05/2014 Joren Claes Bazel St Niklase Condors  
13/05/2014 Witse Van Schil Kangoeroes Boom St Niklase Condors  
13/05/2014 Luc Vleurick Tigers Evergem St Niklase Condors  
13/05/2014 Kyllian Leman Tigers Evergem St Niklase Condors  
13/05/2014 Tom Vandenbosch Turuka Willebroek St Niklase Condors  
13/05/2014 Arno Dedecker Soba Antwerpen St Niklase Condors  
13/05/2014 Bram Raes St Jan Antwerpen St Niklase Condors  
13/05/2014 Sander Willockx Baasrode St Niklase Condors  
13/05/2014 Mathias Vereecken Baasrode St Niklase Condors  
13/05/2014 Peter Vandeneede Baasrode St Niklase Condors  
13/05/2014 Michiel Vandeneede Baasrode St Niklase Condors  
13/05/2014 Tomas Baeke Baasrode St Niklase Condors  
13/05/2514 Thomas Devliegher Helios Zottegem St Niklase Condors  
13/05/2014 Karel Vangoethem Lokeren St Niklase Condors  
13/05/2014 Lauren Vanbockstal Lokeren St Niklase Condors  
14/05/2014 Sander Dewulf Selexion Vanneste Melle Gent Hawks  
14/05/2514 Tom Dammekens Sparta Laarne Gent Hawks  
14/05/2014 Nicolaes Vandenbogaert St Niklase Condors Waasmunster  
14/05/2014 Simon Schoonjans Tigers Evergem Modu Destelbergen  
14/05/2014 Thomas Vanhille Zele Modu Destelbergen  
14/05/2014 Jan Saey Zele Modu Destelbergen  
14/05/2014 Ruben De Bock Bavi Gent KnokkeHeist  
15/05/2014 Jens Daeninck Baasrode Zele  
15/05/2014 Stefaan Nimmegeers Melsele Zele  
15/05/2014 Walt Debrabandere Sgolba Aalter DeinzeNazareth  
15/05/2014 Mathias Boeckaert Gent Hawks Hansbeke  
15/05/2014 Cedric Vandersypt Antwerp Giants Melsele  
15/05/2014 Tim Jeanquart Pitzemburg Mechelen Melsele  
15/05/2014 Vinnie Haerbos Sint Jan Antwerpen Melsele  
15/05/2014 Antony Kees Bazel Melsele  
15/05/2014 Nigel Dekoninck Bavi Vilvoorde Melsele  
15/05/2014 Isalie Jespers Modu Destelbergen Osiris Aalst  
15/05/2014 Rowena Tack Meetjesland Osiris Aalst  
15/05/2014 Lobke Vanimpe Houtem Osiris Aalst  
16/05/2014 Arne Van Laer Bavi Vilvoorde Okapi Aalstar B  
16/05/2014 Bart Bosmans Leuven Bears Feniks Gent  
19/05/2014 Mathieu Troubleyn Wezenvr. Geraardsbergen Zottegem  
19/05/2014 Thomas Boterbergh Houtem Zottegem  
19/05/2014 Len Vandelanotte Gistel Oostende Wezenvr Geraardsbergen  
19/05/2014 Hans Devrieze (ex Falco) Silaba Zelzate Wezenvr Geraardsbergen  
19/05/2014 Zeno Neyt SV mELLE Wezenvr Geraardsbergen  
19/05/2014 Bart Spinnoy Opwijk Wezenvr Geraardsbergen  
19/05/2014 Toon Hiel Baasrode Hamme  
19/05/2014 David Keyaerts Okapi Aalstar BBC Falco Gent  
19/05/2014 Pieter-Jan Tuyaerts Baasrode BBC Falco Gent  
19/05/2014 Ferre Rigolle Gullegem Bavi Gent  
19/05/2014 Niels Velghe Gullegem Bavi Gent  
19/05/2014 Mitiku Hellebuyck LatemDePinte Bavi Gent  
19/05/2014 Elsje Dhondt SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Sarah Raes SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Max Vandersmissen SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Karen Vandoorslaer SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Jelle Vanholsbeeck SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Jarno Vanhuffel SV Melle Bavi Gent  
19/05/2014 Luc Meiresonne Tigers Evergem Bavi Gent  
19/05/2014 Jordy Verleyen Jeugd Gentson Bavi Gent  
19/05/2014 Thibault Cispa Gent Hawks Bavi Gent  
19/05/2014 Siebe Deroover Gent Hawks Bavi Gent  
19/05/2014 Yentl Ringoot Gent Hawks Bavi Gent  
19/05/2014 Elise Buysse Knesselare Sgolba Aalter  
19/05/2014 Helena Canoot Knesselare Sgolba Aalter  
19/05/2014 Rudi Langeraert Meetjesland Sgolba Aalter  
19/05/2014 Quinten Brown Zottegem SV Melle  
19/05/2014 Mathias Vanisacker DeinzeNazareth SV Melle  
19/05/2014 Bernard Declercq Modu Destelbergen SV Melle  
19/05/2014 Janice Dobbelaere Modu Destelbergen SV Melle  
19/05/2014 Kimberly Everaert Modu Destelbergen SV Melle  
19/05/2014 Phaedra Lagaet Modu Destelbergen SV Melle  
19/05/2014 Fien Wauters Modu Destelbergen SV Melle  

19/05/2014

Timo Debelder

BBC Falco Gent

SV Melle

 
19/05/2014 Roxanne Pels Bavi Gent SV Melle  
19/05/2014 Bjorn Paelman Knesselare SV Melle  
19/05/2014 Floris Dewaele (ex Falco) Meetjesland SV Melle  
19/05/2014 Maarten Verborgt Meetjesland SV Melle  
19/05/2014 Elise Scavuzzo Jeugd Gentson SV Melle  
19/05/2014 Xavier Moreels Oostrozebeke Assenede  
19/05/2014 Toon Vanacker Bavi Gent Hotshots Melle  
19/05/2014 Nico Declercq Tigers Evergem Hotshots Melle  
19/05/2014 Kwinten Dheere Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Seppe Everaet Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Liesbet Jacobs Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Thomas Meireman Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Edwig Vandercammen Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Thymo Vandevelde Ninove Expo Denderleeuw  
19/05/2014 Xander Hubrecht Waregem Melco Ieper  
19/05/2014 Jonas Andries St Niklase Condors Gloryboys Temse  
19/05/2014 Imad Zarkan St Niklase Condors Gloryboys Temse  
19/05/2014 Thys Verdickt Bornem Gloryboys Temse  
19/05/2014 Hai Phan Bazel Gloryboys Temse  
19/05/2014 Jonas Eelbode DeinzeNazareth Zulte  
19/05/2014 Dia Serignecheikhmbacke Oostkamp Melco Ieper  
19/05/2014 Glody Kapingakengele Wervik Melco Ieper  
19/05/2014 Nathan Vanriette Wervik Melco Ieper  
19/05/2014 Thibault Polfliet Iebac Ieper Melco Ieper  
20/05/2014 Louis Vervaeck Jeugd Gentson Gent Hawks  
20/05/2014 Tibe Jansens Bavi Gent Gent Hawks  
20/05/2014 Laïs Benbelgacem Bavi Gent Gent Hawks  
20/05/2014 Stan Mertens Lede Houtem  
20/05/2014 Milan Coppye Lede Houtem  
20/05/2014 Anke Devuyst Olympia Denderleeuw Osiris Aalst  
21/05/2014 Andreas Debrouwere Gent Hawks Jeugd Gentson  
21/05/2014 Ilse Delforche Laarne Jeugd Gentson  
21/05/2014 Sienne Vanloo Lokeren Jeugd Gentson  
21/05/2014 Celien Baecke Lokeren Jeugd Gentson  
21/05/2014 Taike Vanleuvenhaege Melsele Bazel  
21/05/2014 Kyle Vanclapdurp Zwijndrecht Bazel  
21/05/2014 Anthony Chada Gent Hawks Kangoeroes Boom  
21/05/2014 Cyriel Vandaele St Niklase Condors Kangoeroes Boom  
21/05/2014 Diederik Molly Fireballs Oudenaarde Gavere  
21/05/2014 Maarten Vanlierde LatemDePinte Gavere  
21/05/2014 Sarah Buyens LatemDePinte Gavere  
21/05/2014 Sander Tuytschaever DeinzeNazareth Gavere  
21/05/2014 Jeffrey Deprez DeinzeNazareth Gavere  
21/05/2014 Kim Malfroy Lede Grembergen  
21/05/2014 Davy Ravijts Baasrode Grembergen  
21/05/2014 Johan Deruysscher Baasrode Grembergen  
21/05/2014 Charlie Coosemans Baasrode Grembergen  

21/05/2014

Quinten Furquim

BBC Falco Gent

Modu Destelbergen

 
21/05/2014 Nathan Laridon Laarne Zele  
21/05/2014 Pieter Vandenbossche Baasrode Zele  
21/05/2014 Stefaan Vanbossche Baasrode Zele  
21/05/2014 Levin Thoen Lokeren Zele  
21/05/2014 Jarne Debacker Lokeren Zele  
22/05/2014 Niels Meert Erembodegem White Star Sint Amandsberg  
22/05/2014 Davy Debruyn Zele Baasrode  
22/05/2014 Sophie Rogiers Lokeren Baasrode  
22/05/2014 Roel Denotte Bornem Baasrode  
22/05/2014 Senne Keppens Bornem Baasrode  
22/05/2014 Stef Keppens Bornem Baasrode  
22/05/2014 Hendrik Quintelier Bornem Baasrode  
22/05/2014 Seppe Vangucht Bornem Baasrode  
22/05/2014 Tom Vangucht Merchtem Baasrode  
22/05/2014 Wannes Verreydt Londerzeel Baasrode  
22/05/2014 Jan Van Caer Gloryboys Temse Baasrode  
22/05/2014 Tibo Diependael LatemDePinte Eksaarde  
22/05/2014 Dieter Matthys Okapi Aalstar Lede  
22/05/2014 Arne Weymans Laarne SV Melle  
23/05/2014 Simon Look Olbak Bissegem Kortrijk  
23/05/2014 Karim Kediambiko Wevelgem Kortrijk  
23/05/2014 Guillaume Payen Templeuve Kortrijk  
23/05/2014 Remco Vermeiren Opwijk Erembodegem  
23/05/2014 Jari Ghysens Ol.Denderleeuw Erembodegem  
23/05/2014 Koen Vinck Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Colin Vinck Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Jordi Verstraelen Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Sam Vanlierde Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2015 Lennert Vanimpe Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Pacey Vandenbossche Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Steff Schauvlieger Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Tobias Remy Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Patrick Keyaerts Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Alex Keyaerts Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Alec Jansens Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Yoram Garreyn Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Caroline Decock Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Luka Boulpaep Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Aaron Blommaert Okapi Aalstar Erembodegem  
23/05/2014 Jasper Herteleer Gent Hawks Tigers Evergem  
23/05/2014 Pieterjan Vervust Jeugd Gentson Tigers Evergem  
23/05/2014 Aurelie Debaeremaeker Basket Meetjesland Tigers Evergem  
23/05/2014 Simon Declercq SV Melle Tigers Evergem  
23/05/2014 Geert Hulpia (ex Falco ) Basics Melsele Tigers Evergem  
23/05/2014 Vince Wyffels Bavi Gent Tigers Evergem  
23/05/2014 Mauk Hillewaert Silaba Zelzate Tigers Evergem  
23/05/2014 Arnout Hillewaert Silaba Zelzate Tigers Evergem  
23/05/2014 Jonathan Dumarey Silaba Zelzate Tigers Evergem  
23/05/2014 Mathias Roose DeinzeNazareth Tigers Evergem  
23/05/2014 Sofie Lagaisse White Sint Amandsberg Tigers Evergem  
23/05/2014 Joke Cobbaert White Sint Amandsberg Tigers Evergem  
23/05/2014 Arthur Mouton Gent Hawks SV Melle  
23/05/2014 Robin Decraene Gent Hawks SV Melle  
23/05/2014 Maite Botte Deinze Nazareth SV Melle  
23/05/2014 Maarten Kesteloot Wielsbeke Bavi Gent  
23/05/2014 Carl Verstraeten (coach) Gent Hawks LatemDePinte  
23/05/2014 Laurens Vanryckegem Gent Hawks LatemDePinte  
23/05/2014 Sylvia Vereecken Osiris Aalst LatemDePinte  
23/05/2014 Samuel Courouble Hansbeke LatemDePinte  
23/05/2014 Stef Feys Zele LatemDePinte  
23/05/2014 Louis Derouck Zele LatemDePinte  
23/05/2014 Yyaz Tarhan Jeugd Gentson BBC Falco Gent  
26/05/2014 Laurens Schockaert Gent Hawks Sparta Laarne  
26/05/2014 Bettina Lobedicky Houtem Sparta Laarne  
26/05/2014 Koen Vanbouchaute Tigers Evergem Sparta Laarne  
26/05/2014 Floris Claeys LatemDePinte Sparta Laarne  

26/05/2014

Mattys Berteloot

BBC Falco Gent

Sparta Laarne

 
26/05/2014 Thomas Benoot Helios Zottegem Sparta Laarne  
26/05/2014 Lennart Sanders Lokeren Sparta Laarne  
26/05/2014 Eveline Plaquet St Niklase Condors Sparta Laarne  
26/05/2014 Thibau Poelmans Ninove Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Hanna Meireman Ninove Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Roger Dhoir Ninove Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Tanya Rammeloo Basket Meetjesland Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Silke Puis AsseTernat Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Thibault Helpers AsseTernat Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Kris Helpers AsseTernat Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Yinte Vandenbroeck Lede Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Fenia Koulalis Lede Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Maxime Bodson Erpe Mere Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Koen Van Weyenbergh Baasrode Olympia Denderleeuw  
26/05/2014 Linsley Lybaert Baasrode Olympia Denderleeuw  
27/05/2014 Jelte Vanhuylenbroeck Lede Houtem  
27/05/2014 Quinten Keymeulen Lede Houtem  
27/05/2014 Tom Derouck Helios Zottegem Houtem  
27/05/2014 Gino Heyndrickx Gent Hawks Lede  
27/05/2014 Pieter Vanlierde Okapi Aalstar Lede  
27/05/2014 Emmanuel Vanlierde Okapi Aalstar Lede  
27/05/2014 Robbie Silkyn Modu Destelbergen Lokeren  
27/05/2014 Joran Silkyn Modu Destelbergen Lokeren  
27/05/2014 Jordi Gillis Baasrode Lokeren  
27/05/2014 Joachim Bontinck Baasrode Lokeren  
27/05/2014 Remco Vandecasteele Avelgem RonseKluisbergen  
27/05/2014 Tom Lamont Zwevegem RonseKluisbergen  
27/05/2014 Dirk Claeys Lede RonseKluisbergen  
27/05/2014 Sidney Tops Melsele St Niklase Condors  
27/05/2014 Robbe Vandenbossche Baasrode St Niklase Condors  
27/05/2014 Charlotte Rombaut Baasrode St Niklase Condors  
27/05/2014 Amber Saey Lokeren St Niklase Condors  
27/05/2014 Jasmyn Debeelde Lokeren St Niklase Condors  
27/05/2014 Bazille Vandewalle Scheldejeugd Temse St Niklase Condors  
27/05/2014 Dimitri Deguchtenaers Bavi Gent Modu Destelbergen  
27/05/2014 Sam Van Acker Bavi Gent Modu Destelbergen  
28/05/2014 Hanne Exelmans Gent Hawks White Star Sint Amandsberg  
28/05/2014 Joke Feryn Gent Hawks White Star Sint Amandsberg  
28/05/2014 Emily Declercq Fireballs Oudenaarde DeinzeNazareth  
28/05/2014 Thibo Sergeant Okapi Aalstar Baasrode  
28/05/2014 Jonas Moortgat Opwijk Baasrode  
28/05/2014 Gilles Poelman SV Melle BBC Falco Gent  
28/05/2014 Nele Van Hoecke Osiris Aalst LatemDePinte  
28/05/2014 Lien Vandeneynde Osiris Aalst LatemDePinte  
28/05/2014 Inge Vervaeck Sgolba Aalter Knesselare  
28/05/2014 Yentl Ivens Hamme Melsele  
28/05/2014 Lore Maene Gent Hawks SV Melle  
28/05/2014 Ona Rombaut Gent Hawks SV Melle  
30/05/2014 Rindert Staelens Olympia Denderleeuw Erembodegem  
30/05/2014 Sander Decock Olympia Denderleeuw Erembodegem  
30/05/2014 Mathias Delepeleer Zottegem Erembodegem  
30/05/2014 Arnaud Vanlierde Okapi Aalstar Erembodegem  
30/05/2014 Nicola Platteau Gent Hawks Jeugd Gentson  
30/05/2014 Lisa Vens Blue Cats Ieper Jeugd Gentson  
30/05/2014 Dominique Soetaert Erembodegem Ninove  
30/05/2014 Elise Decraene Olympia Denderleeuw Ninove  
30/05/2014 Sanne Onsea Brugge Meetjesland  
30/05/2014 Mike Mtasimzira Maldegem Meetjesland  

30/05/2014

Franky Van Dixhoorn (coach)

BBC Falco Gent

Meetjesland

 
30/05/2014 Thibaud Lageiresse Gent Hawks Tigers Evergem  
30/05/2014 Corneel Lootens Assenede Tigers Evergem  
30/05/2014 Aziel Scheire Gent Hawks SV Melle  
30/05/2014 Wout Dietens Jeugd Gentson SV Melle  
30/05/2014 Dirk Dietens Jeugd Gentson SV Melle  
30/05/2014 Wendy Dekeukelaere Jeugd Gentson SV Melle  
30/05/2014 Pierrot Janson Okapi Aalstar Lede  
30/05/2014 Anthony De Smet Okapi Aalstar Lede  
30/05/2014 Thys De Loose Okapi Aalstar Lede  
30/05/2014 Ellen Destoop Willebroek Laarne  
30/05/2014 Kayleigh Vandewiele Zottegem Laarne  
30/05/2014 Klaas Olbrechts Tigers Evergem Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Ruben Vancaillie Lede Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Finn Verschelden Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 An Verschelden Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Bern Vandamme Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Alexandre Solé Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 David Schouppe Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Jules Callebaut Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Noah Buelens Erpe Mere Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Thomas Van Cromphaut Olympia Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Arnout Rasschaert Olympia Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Colin Goessens Olympia Denderleeuw Black Boys Erpe Mere  
30/05/2014 Stefan Vercauteren St Niklase Condors Scheldejeugd Temse  
30/05/2014 Joren Vercauteren St Niklase Condors Scheldejeugd Temse  
30/05/2014 Joris Van Bossche Waasmunster Zele  
02/06/2014 Seppe Vanholsbeeck Olympia Denderleeuw Erembodegem  
02/06/2014 Jorn Vandroogenbroeck Olympia Denderleeuw Erembodegem  
02/06/2014 Thomas Gies Olympia Denderleeuw Erembodegem  
02/06/2014 Cedric Van Eeckhoorn Okapi Aalstar Erembodegem  
02/06/2014 Eline Demeyer Jeugd Gentson Gent Hawks  
02/06/2014 Eveline Decoene Sparta Laarne Gent Hawks  
02/06/2014 Maxime Bracke White Star Sint Amandsberg Gent Hawks  
02/06/2014 Aster Palinkas Olympia Denderleeuw Osiris Aalst  
02/06/2014 Michiel Raemdonck Bavi Gent Tigers Evergem  
02/06/2014 Katie Quintyn Silaba Zelzate Tigers Evergem  
02/06/2014 Yander Fabri Gent Hawks SV Melle  
02/06/2014 Kato Vanlooy Jeugd Gentson SV Melle  
02/06/2014 Hanne Vanlooy Jeugd Gentson SV Melle  
02/06/2014 Davy Vanlooy Jeugd Gentson SV Melle  
02/06/2014 Nico Dobbelaere Modu Destelbergen SV Melle  
02/06/2014 Karen Degeest Lokeren SV Melle  

02/06/2014

Johannes Depelsmaeker

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 
02/06/2014 Rejane Demeyer Gullegem Bavi Gent  
02/06/2014 Steven Snoeck Tigers Evergem Silaba Zelzate  
02/06/2014 Wim Dereu Tigers Evergem Silaba Zelzate  
02/06/2014 Maverick Vandaele Bavi Gent Silaba Zelzate  
02/06/2014 Milan Besard Bavi Gent Silaba Zelzate  
02/06/2014 Michaellahelena Dean Houtem Olympia Denderleeuw  
02/06/2014 Koen Claes Putte Modu Destelbergen  
02/06/2014 Wilkens Demeirsman Bavi Gent Modu Destelbergem  
02/06/2014 Jolien Seymortier St Niklase Condors Lokeren  
02/06/2014 Bo Deschampheleire Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
02/06/2014 Amber Depotter Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
02/06/2014 Tracy Desmet Ronse Kluisbergen Haantjes Oudenaarde  
02/06/2014 Kipulujonathan Munzemba Erpe Emer Okapi Aalstar  
03/06/2014 Paulemiel Vanlent Bornem Baasrode  
03/06/2014 Yayraosias Apedzeagbo Erpe Mere Okapi Aalstar 629
11/08/2014 Scottie Lageirsse Antwerp Giants BBC Falco Gent  
         
         
 

SEIZOEN 2013-2014

     
17 december Foucart Olivier (ex Falco) Waregem als speler BBC Falco Gent, head coach  
24 januari Kangoeroes Boom vraagt licentie aan 1e Nat.    
31 januari Bruce Minne (coach) Knokke Heist Sijsele  
31 januari Sander Accou Izegem Langemark  
31 januari Casier Robin Knokke Sijsele  
31 januari Steve Robeyst (ex Falco) Knokke Sijsele  
2 februari Jan Vermeersch Sijsele Izegem  
8 februari BBC Knokke Heist A stopt in 3e nationale    
12 februari Kris De Pauw (ex Falco) , coach verlaat Dragons Gent    
14 februari Cedric Berquin LatemDePinte Oostkamp  
15 februari Harm Loontiens (ex Falco) Waregem LatemDePinte  
15 februari Pim Cuypers Turuka Willebroek Izegem  
15 februari Joris De Schepper (ex Falco) Ex.Brussels St Niklase Condors  
15 februari Gueye Ameth Waregem Ex.Brussels  
16 februari Alain D'Hulst (ex Falco), coach verlaat Wezenvr.Geraardsb    
16 februari Ben De Neve (coach) Olympia Denderleeuw Wezenvr.Geraardsbergen  
18 februari Guillemyn Brecht Oostkamp Waregem  
18 februari Thomas Huyghe Gistel Sijsele  
19 februari Gunther De Pauw Knokke Sijsele  
20 februari Sparta Deerlijk en Zwevegem fusioneren    
20 februari Jan Plasman Oedelem Sijsele  
20 februari Bart Samaey Waregem blijft  
20 februari Stan Naudts Waregem blijft  
20 februari Stijn D'Hondt (ex Falco) Waregem blijft  
20 februari Ronald Grunewald (coach)

BBC Falco Gent (Land.Min)

Ronse Kluisbergen Dames

 
20 februari Arno Vandewalle Knokke Oostkamp  
20 februari Dirk De Waelle (coach)

BBC Falco Gent

Kortrijk Sport

 
22 februari Nick Braet Blackhawks Gent BBC Falco Gent  
23 februari Gurdis Sanders Izegem Oedelem  
23 februari Amaury Tandt Wevelgem Langemark  
23 februari Pedro Dereyne Iebac Ieper Langemark  
23 februari Joeri Bourdeaux Oudenaarde Zwevezele  
23 februari Jean Luc Staelens Izegem Melco Ieper  
25 februari Nicolas Hanssens Gistel Oostende Wevelgem  
25 februari Nick Van den Brandt (Falco)

BBC Falco Gent

St Niklase Condors B

 
27 februari Jorn De Brock Bavi Gent BSG Laarne  
27 februari Matthias Boeckaert Latem De Pinte BSG Laarne  
28 februari Defraigne Alain (coach) Bavi Gent blijft  
28 februari Louis Delcour Kortrijk Sport BBC Falco Gent  
1 maart Mathias Durnez BSG Laarne Meetjesland  
1 maart Seppe Vernaeve (Falco)

BBC Falco Gent

Sgolba Aalter

 
1 maart Bram Ulrichts St Niklase Condors BBC Falco Gent  
2 maart Vermeulen Sebastien St Niklase Condors Waregem  
2 maart Gijbels Mathijs Lommel Antwerp Giants  
2 maart Oroile Fassal Jeugd Gentson Hansbeke  
3 maart Baert Jeroen (ex Falco) BSG Laarne Hansbeke  
4 maart Demeyer Christophe Sijsele Hansbeke  
4 maart Steven Van de Vyver Bavi Gent Hansbeke  
4 maart Bart Ingelbrecht (coach) Jeugd Gentson Hansbeke  
5 maart Kenneth Desloovere Latem De Pinte stopt als speler,wordt coach LatemDePinte B B 50
5 maart De Lepeleire Gunnar Haantjes Oudenaarde Ronse-Kluisbergen  
5 maart Stevens Stijn Melco Ieper Antwerp Giants B  
6 maart Wim De Cuyper Tigers Evergem stopt  
6 maart Pieter De Groote Tigers Evergem stopt  
6 maart Rudy Van den Broecke(ex.Falco) Tigers Evergem stopt  
6 maart Maarten Van de Walle Meetjesland Tigers Evergem  
8 maart Stijn De Clerck, Maxime De Clercq, Nathan De Meulemeester, Vincent Fransen, Benoit Gevaert, Tom Neyt, Ruben Shobiye, Sander Van Caeneghem, Jonas Van Puymbroeck, Aaron Van Vooren BBC Falco Gent blijven  
8 maart Tom De Backer (Falco)

BBC Falco Gent

Melco Ieper

 
8 maart Jan De Keyser (Falco)

BBC Falco Gent

Latem De Pinte

 
10 maart Hendrik Tratsaert (ex.Falco) Knokke Wezenvrienden  
10 maart Ben Van den Brandt (Falco)

BBC Falco Gent

Baasrode

 
10 maart Sam Heyse Jeugd Gentson BSG Laarne  
11 maart Pedro De Decker St Niklase Condors Dragons Gent  
11 maart Laurent Lhôte Oudenaarde Dragons Gent  
11 maart Yves Van de Veire LatemDePinte Dragons Gent  
11 maart Floris Moerman Oudenaarde Ronse Kluisbergen  
12 maart David Vinck Sijsele Racing Brugge  
12 maart Jan Vermeersch Sijsele Izegem  
12 maart BramVerborgt Sijsele Sgolba Aalter 80
12 maart Ryan Surmont Sijsele Gistel B  
12 maart Gregory Decock Blankenberge Sijsele  
14 maart Wim Meiresonne (coach) LatemDePinte Dragons Gent  
14 maart Dimitri Ongenaet (coach)   BBC Falco Gent (Land.Miniemen)  
15 maart Anton Huyghe (ex Falco) Melco Ieper LatemDePinte  
16 maart Detiège Mathieu (ex Falco) Gent Dragons blijft  
17 maart Cederic Van Belle (ex Falco) Bavi Gent Hansbeke  
17 maart Milan Torrekens Gent Dragons Hansbeke  
20 maart Stijn Coppé, Niels Pitteljon, Ruben Maenhout, Kevin Vandenvelde, Karel Desmet, Kenny Declerck, Sander Geysen en coach Dave Van Heerwynghels Maldegem Sint Jan Zedelgem Lions  
21 maart Sebastiken Bellin Kangoeroes Boom Fleurus  
21 maart Dia Mbacké Zwevezele Oostkamp  
21 maart Niki Deboysere Knokke Maldegem  
21 maart David Merckx ACJ Brugge Maldegem  
21 maart Van Straesele Arne Waregem Ruddervoorde  
21 maart Sander Van Caeneghem (Falco)

BBC Falco Gent

Leuven en St.Niklase Condors

 
22 maart Leo Wouters Ekeren Melsele  
22 maart Ritchie Gabriel Oxaco Ekeren  
25 maart Vincent Verbeeck St Jan Geel  
25 maart Jozef Casteels Turuka Melsele  
25 maart Ben Vannuffelen Geel Knokke  
25 maart Benny Mertens (coach) Dames Waregem Gent Dragons (Land.Min)  
25 maart Danny Hendrickx (coach) Blackhawks Gent Laarne verlaat Blackhawks Gent Laarne  
27 maart Philippe Vanbeveren Melsele Sobabee  
27 maart Randy Oveneke Excelsior Brussels Kangoeroes Boom  
27 maart Jens Bouckaert Soba Antwerpen Leuven Bears  
29 maart Tim Bernaerdt (ex Falco) Wezenvrienden stopt  
29 maart Thomas Reyntens Wezenvrienden stopt  
29 maart Brecht Cackaert Wezenvrienden stopt  
30 maart Rojas Palma Andreas Port of Antwerp Giants St Jan Antwerpen  
30 maart Celis Nick Gembo Borgerhout Excelsior Brussels  
30 maart Loubry Domien Gembo Borgerhout Excelsior Brussels  
30 maart Filip Van Beveren (coach) Melsele Sobabee Zwijndrecht  
30 maart Jil Laureysens Red Vic Wilrijk St Niklase Condors  
30 maart Mathias Van Der Auwelaer Red Vic Wilrijk St Niklase Condors  
31 maart Wannes Scheirs (ex Falco) V.T.Aalst St Niklase Condors  
2 april Marc Foucart (coach) Dames Deerlijk Dames Waregem  
2 april Sarah Buyens Dames Deinze Dames LatemDePinte  
2 april Dunia Huwé Dames Deinze Dames LatemDePinte  
3 april Manuel Leopla Maldegem Zedelgem  
3 april Arne Cruysbergh Mol Kasterlee  
3 april Thomas Hoste Oedelem Zedelgem  
3 april Evelien Decroos Kangoeroes Boom BG Willebroek  
4 april Bram Van Hulle LatemDePinte Waregem 130
4 april Martijn Hendrix Tongeren Houthalen  
5 april Sebastien Vermeulen St Niklase Condors Waregem  
5 april Tom Arijs Gistel Oostende Haantjes Oudenaarde  
5 april Stijn Stevens Melco Ieper Leuven Bears en St Niklase Condors  
5 april Sebastiaan De Burchgraeve Melsele Sobabee Zwijndrecht  
5 april Jean Salumu Haantjes Oudenaarde alleen nog: Telenet Oostende  
5 april Jelle Garrebeeck Scheldejeugd Temse Hamme  
8 april Gillis Mestdag, Maarten Brysse (ex.Falco), Niels Delepeleire, Linskens, Haantjes Oudenaarde blijven  
8 april Quinten Brown Melle Vogelhoek Zottegem  
8 april Wim Van de Keere Knokke Gistel B  
8 april Jarek Putteman Okapi Aalstar Baasrode  
8 april Joeri Moonen Tongeren Fleurus  
9 april David Truyens Baasrode Sint Katelijne Waver  
10 april Laurent De Boel Wilrijk Helios Zottegem  
11 april Gregory De Poorter Excelsior Brussels Gent Dragons  
11 april Ruben Luyten Leuven/Latem De Pinte Leuven/Dragons Gent  
11 april Jacopo Bono Blackhawks Gent BBC Falco Gent 150
11 april Leigh Enobakhar, Robin Spaens, Dragons Gent blijven  
11april Veerle Vonderlinck (coach) Blackhawks Gent blijft (Land.Pup.)  
11 april Patrick Heyse (coach)   Blackhawks Gent (Land.Kad)  
11 april Tibo T'Joncke (coach)   Blackhawks Gent  (Land.Jun)  
12 april Tim Audenaert Knokke LatemDePinte  
12 april Jan De Keyser (Falco)

BBC Falco Gent

LatemDePinte

 
12 april Tibo T'Joncke VT Aalst LatemDePinte  
12 april Koen Govaerts Kangoeroes Boom BBC Willebroek  
12 april Jonathan Balnga Vilvoorde BBC Willebroek  
12 april Hervé Djoumbi Sango Melsele BBC Willebroek  
12 april Lisha Dierckx Ekeren Pitzemburg  
12 april Kris Van Hende Soba Antwerpen Ekeren  
12 april Frederik Biot Soba Antwerpen Ekeren  
12 april Bram Rosiers Oxaco Guco Lier  
12 april Dave Van den Brande Bornem Oxaco  
12 april Iwan Van Tongerloo Sint Katelijne Waver stopt  
12 april Koen Seberechts Sint Katelijne Waver stopt  
12 april Rudy Kuyl (manager)   Kangoeroes Boom  
12 april Alexander Peldic (coach) Gembo (2010-2011) Haantjes Oudenaarde  
12 april Jeroen Van Haevermaet (ex.Falco) Excelsior Brussels Haantjes Oudenaarde  
13 april Niels Xhaet Wilrijk Melsele  
13 april Bert Cornelis Baasrode Asse Ternat  
15 april Amaury Marion Fleurus Kangoeroes Boom  
18 april Jurgen Polfliet Stabroek Brasschaat  
18 april Maarten Vanhout Antwerp Giants Mariaburg  
18 april Dean Verschueren Stabroek Mariaburg  
18 april Bart Engelen Mercurius Turnhout  
18 april Olivier Peeters Nieuw Brabo Antwerpen Wuustwezel  
18 april Sven Van Roosenbroeck Nieuw Brabo Antwerpen Wuustwezel  
18 april Nick Deloose Turuka Willebroek Mercurius  
18 april Joris Van Ransbeek Oxaco Red Vic Wilrijk  
18 april Jonas Verlinden Kangoeroes Boom Aarschot  
18 april Dries Vingerhoets Bornem Aarschot  
18 april Jelle Brusselmans Kangoeroes Boom Aarschot  
18 april Raf Paessens Erembodegem Aarschot  
18 april Jelle Gorrebeeck Scheldejeugd Temse Hamme  
18 april Matthias Van Hulle (ex.Falco) Modu Destelbergen Hamme  
20 april Alain Defraigne (coach) Bavi Gent blijft  
20 april Philip Beeckmans (ex.Falco) Knokke Heist Bavi Gent  
20 april Sven Savoye (ex.Falco) Meetjesland Bavi Gent  
22 april Dimitri Ongenaet Wilrijk Bavi Gent  
22 april Nick Houthuys Helios Zottegem Bavi Gent  
24 april Sebastien Bellin Kangoeroes Boom Dragons Gent  
24 april Maarten Van Gelderen Gent Dragons Gembo  
24 april Aline Lenaerts Nijlen Red Vic Wilrijk  
24 april Stijn Merre Haantjes Oudenaarde Bavi Gent  
25 april Lorenzo Geerinckx Leuven Bears Tienen  
25 april Jonathan Fiers Sijsele Erpe Mere  
26 april Cedric Koppen Melsele Zwijndrecht  
26 april Constantin Tshinuanga Gent Dragons Melsele  
28 april Gauthier Colpaert Waregem BBC Falco Gent  
29 april Jason Westrol Houthalen Leuven Bears en Melsele  
1 mei Willem Lecluse Meetjesland Silaba Zelzate  
3 mei Samuel Courouble LatemDePinte Hansbeke  
3 mei Thibaud Lageirese Jeugd Gentson Blackhawks Gent  
3 mei Sam Heyse Jeugd Gentson Blackhawks Gent  
3 mei Jasper Herteleer Jeugd Gentson Blackhawks Gent  
3 mei Niels Claeys Knesselare Blackhawks Gent  
3 mei Mathieu Vanhove Bavi Gent Blackhawks Gent  
3 mei Kyell Vanderbeke Bavi Gent Blackhawks Gent  
3 mei Yentl Ringoot Bavi Gent Blackhawks Gent  
3 mei Jasper Demeyer Bavi Gent Blackhawks Gent  
3 mei Jorn Debrock Bavi Gent Blackhawks Gent  
3 mei Mathias Broeckaert LatemDePinte Blackhawks Gent  
3 mei Mathias Durnez Blackhawks Gent Meetjesland  
3 mei Senne Laethem Maldegem Meetjesland  
3 mei Myrthe Laethem Maldegem Meetjesland  
3 mei Jonathan Derese Zelzate Meetjesland  
3 mei Johathan Bisschop Sijsele Meetjesland  
3 mei Maité Benoot Roeselare Meetjesland  
3 mei Amke Paelinck DeinzeNazareth Meetjesland  
3 mei Dave Dhaens Kangoeroes Boom Melsele  
3 mei Niels Xhaet Wilrijk Melsele  
3 mei Ronny Bayer (coach) BBC Antwerpen Melsele  
3 mei Nick Pauwels Antwerp Giants Melsele  
3 mei Koen Van Weyenbergh VT Aalst Baasrode  
3 mei Frederic Adriaenssens VT Aalst Baasrode  
3 mei Ward Vermaere Lokeren Baasrode  
3 mei Teun Debeelde Jeugd Gentson St Niklase Condors  
3 mei Joseph Vandoorslaer Olicsa Antwerpen St Niklase Condors  
6 mei Stind Vanderbauwhede Sijsele Sgolba Aalter  
6 mei Thor Vandamme (ex.Falco) Bavi Gent BBC Falco Gent  
6 mei Bemd Leye Bavi Gent BBC Falco Gent  
6 mei Luka Derycke Zele BBC Falco Gent  
6 mei Quinten Brown Antwerp Giants Zottegem  
6 mei Maarten Verpoest VT Aalst Zottegem  
6 mei Matthias Delepeleer LatemDePinte Zottegem  
6 mei Mathias Franchoo Knokke Gistel Oostende  
6 mei Jenko Verdure Waregem Bissegem  
6 mei Michiel Folens Waregem Bissegem  
6 mei Jeroen Baert (ex.Falco) Blackhawks Gent St Niklase Condors  
6 mei Sam Hemeleers Kangoeroes Boom Telenet Oostende  
7 mei Niky Ledent Bazel Melsele  
7 mei Tim Vanpuyvelde St Niklase Condors Wasocub Waasmunster  
7 mei Frederik Claessens Waregem Ronse  
7 mei Yves Depermentier Blackhawks Gent White Star St Amandsberg  
7 mei Griet Dejaegher Blackhawks Gent White Star St Amandsberg  
7 mei Maxime Bracke Blackhawks Gent White Star St Amandsberg 250
7 mei Blackhawks Stars Gent Laarne Dragons Gent fusieploeg wordt : Gent Hawks  
7 mei Jan Proot Pitzemburg Wilrijk  
7 mei Steve Hessens Oxaco Wilrijk  
7 mei Sam Laureys Turuka Willebroek Wilrijk  
8 mei Tom Jacob s Oxaco Antwerp Giants  
8 mei Jonathan Smet Wuustwezel Antwerp Giants  
8 mei Mathias Smet Wuustwezel Antwerp Giants  
8 mei Jorn Vanhoeydonck Wuustwezel Antwerp Giants  
8 mei Mathias Reynaert Wevelgem Roeselare  
8 mei Maarten Buysse Zele Baasrode  
8 mei Sonja Vanroy St Niklase Condors Baasrode  
8 mei Laarten Vankersavond Hamme Baasrode  
8 mei Wim Piqueur (ex Falco) (coach) BBC Falco Gent Baasrode  
8 mei Patrick Cornelis Grembergen Baasrode  
8 mei Johan Deruysscher Grembergen Baasrode  
8 mei Klaas Merckx Grembergen Baasrode  
8 mei Glenn Moyens Grembergen Baasrode  
8 mei Glenn Vanbiesen Grembergen Baasrode  
8 mei Bjorn Debruyn Bolas Dendermonde Baasrode  
8 mei Sven Moyens Bolas Dendermonde Baasrode  
8 mei Jari Braeckman Lokeren Eksaarde  
8 mei Lander Merckpoel Melle Vogelhoek Eksaarde  
8 mei Jess Vanlaere Melle Vogelhoek Eksaarde  
8 mei Lars Tielens Gent Dragons Soba Antwerpen  
8 mei Niki Deboysere Knokke Maldegem  
8 mei Nicolas Lambert Melle Vogelhoek Maldegem  
8 mei David Merckx ACJ Brugge Maldegem  
8 mei Ibe Dierikx Zelzate Assenede  
8 mei Arne Himschoot Zelzate Assenede  
8 mei Wessel Vandesanden Zelzate Assenede  
8 mei Jose Cromheecke Modu Destelbergen Blackhawks Stars Gent Laarne  
8 mei Taoufiq Belhachmi Jeugd Gentson Blackhawks Stars Gent Laarne  
8 mei Maxime Bracke Blackhawks Stars Gent Laarne White Star Sint Amandsberg  
8 mei Griet Dejaegher Blackhawks Stars Gent Laarne White Star Sint Amandsberg  
8 mei Yves Depermentier Blackhawks Stars Gent Laarne White Star Sint Amandsberg  
8 mei Caroline Mertens Blackhawks Stars Gent Laarne White Star Sint Amandsberg  
8 mei Marlies Swennen Blackhawks Stars Gent Laarne White Star Sint Amandsberg  
8 mei Maïte Benoot Roeselare Meetjesland  
13 mei Faycal Lait Gent Dragons Woluwe 300
13 mei Jonathan Kabangu Excelsior Brussels Woluwe  
13 mei Carlo Di Francesco Fleurus Woluwe  
13 mei Nele Poffyn Kangoeroes Boom Deerlijk  
13 mei Pim Smulders Sint Jan Soba Antwerpen  
13 mei Stephane Moris Pepinster Leuven Bears  
13 mei Isabel Degels Jeugd Gentson Deerlijk  
13 mei Charlotte Naessens Jeugd Gentson Deerlijk  
13 mei Arvid Boucquaert DeinzeNazareth Gavere  
13 mei Vincent Clyncke VT Aalst Black Boys Erpe Mere  
13 mei Fabrice Troubleyn Helios Zottegem Black Boys Erpe Mere  
13 mei Gunther Deklerck Zwevezele Knokke  
13 mei Matthieu Troubleyn Zottegem Wezenvrienden  
13 mei Mathias Vanisacker Blackhawks Gent DeinzeNazareth  
13 mei Dennis Seck Blackhawks Gent DeinzeNazareth  
13 mei Elise Heyse Jeugd Gentson DeinzeNazareth  
13 mei Sal Vanderlynsbrugge Melle Vogelhoek DeinzeNazareth  
13 mei Nick Peirsman Melle Vogelhoek DeinzeNazareth  
14 mei Wouter Theunis Ekeren Brasschaat  
14 mei Geoffrey Ibens Zwijndrecht Brasschaat  
14 mei Enoch Derby Kangoeroes Boom Oxaco  
14 mei Ricardo Loof NB Antwerpen Oxaco  
14 mei Tom Delmulle Waregem Kortrijk Sport  
14 mei Jorit De Waele Soba Mercurius  
14 mei Brian De Valck Bavi Vilvoorde Antwerp Giants  
14 mei Mathijs Gijbels Lommel Antwerp Giants  
14 mei Hans Vancompernolle Blackhawks Gent Bavi Gent  
14 mei Theo Reynaert Blackhawks Gent Bavi Gent  
14 mei Guillian Fonteyne Blackhawks Gent Bavi Gent  
14 mei Bernard Bruyneel Blackhawks Gent Bavi Gent  
14 mei Lysander Willems Meetjesland Bavi Gent  
14 mei Maxim Stepman Evergem Bavi Gent  
14 mei Artyom Stepman Evergem Bavi Gent  
14 mei Dimitri Ongenaet Wilrijk Bavi Gent  
14 mei Arnaud De Clercq (Falco)

BBC Falco Gent

Bavi Gent

 
14 mei Styn Merre Oudenaarde Bavi Gent  
14 mei Alain Defraigne (coach) Oudenaarde Bavi Gent  
14 mei Bruce Himbrecht Lokeren Hamme  
14 mei Jelle Gorrebeeck Scheldejeugd Temse Hamme  
15 mei Rienert Torreele Kortrijk Melco Ieper  
15 mei Laurens Kuypers Oxaco Zuiderkempen  
15 mei Guillan Fonteyne Blackhawks Stars Gent Laarne Bavi Gent  
15 mei Klaus Verhoeyen Fireballs Oudenaarde Haantjes Oudenaarde  
15 mei Lieven Melsens Spie Izegem Zwevegem  
15 mei Kenzo Blieck Telenet Oostende Oostkamp  
15 mei Patrick Dury Knokke Oostkamp  
15 mei Niels Laporte Knokke Oostkamp  
15 mei Nico Rottee Sijsele Oostkamp  
15 mei Luc Vanderschaege Sijsele Oostkamp  
15 mei Emiel Desmit Zedelgem Oostkamp  
15 mei Sarah Verniers Melle Vogelhoek Meetjesland 350
15 mei Fien Vermaere Lokeren Jeugd Gentson  
15 mei Dieter Vromant LatemDePinte Jeugd Gentson  
15 mei Florence Platteaux Lede Jeugd Gentson  
15 mei Jeffrey Brown Melle Vogelhoek Jeugd Gentson  
15 mei Marte Wezenbeek Melle Vogelhoek Jeugd Gentson  
16 mei Niels Marnegrave Leuven Bears Telenet Oostende  
16 mei Slavisla Vasovic Wilrijk Herentals  
16 mei Andy Wille Knokke Izegem  
16 mei Sander Accou Izegem Langemark  
16 mei Pedro Dereyne Iebac Ieper Langemark  
16 mei Tom Versaevel Blue Cats Ieper Langemark  
16 mei Amaury Tant Wevelgem Langemark  
16 mei Kenzo Slock Zedelgem Oostkamp  
16 mei Sarah Buyens DeinzeNazareth LatemDePinte  
16 mei Emiel Fonteyne DeinzeNazareth LatemDePinte  
16 mei Ludovic Henderson DeinzeNazareth LatemDePinte  
16 mei Dunia Huwe DeinzeNazareth LatemDePinte  
16 mei Bonnarens PeterJunior Bavi Gent LatemDePinte  
16 mei Domien Hellinck Bavi Gent LatemDePinte  
16 mei LouisPhilippe Hoste Bavi Gent LatemDePinte  
16 mei Lukas Willems Bavi Gent LatemDePinte  
16 mei Pieterjan Luypaert VT Aalst LatemDePinte  
16 mei Aaron Huyghe Melle Vogelhoek LatemDePinte  
16 mei Aram Zohrabyan Melle Vogelhoek LatemDePinte  
16 mei Simon Debruyne Jeugd Gentson LatemDePinte  
16 mei Rob Steenacker Blackhawks Stars Gent Laarne LatemDePinte  
16 mei Mario Fonteyne Blackhawks Stars Gent Laarne Bavi Gent  
16 mei Ilias Janssens Wezenvr.Geraardsbergen Melsele  
16 mei Michael Deboeure Olicsa Antwerpen Melsele  
16 mei Wouter Schokkaert St Niklase Condors Kangoeroes Boom  
16 mei Robin Stevens Bornem Kangoeroes Boom  
16 mei Finn De Vries Guco Lier Kangoeroes Boom  
16 mei Brecht Iliaens Guco Lier Kangoeroes Boom  
16 mei Pieter Aarstad Grimbergen Kangoeroes Boom  
16 mei Phil Vandenberghe Londerzeel Kangoeroes Boom  
16 mei Wim Vandenberghe Londerzeel Kangoeroes Boom  
16 mei Nicolas Hanssens Telenet Oostende Wevelgem  
17 mei Stef Feys Lokeren Zele  
17 mei Jurgen Scheers Hamme Zele  
17 mei Louis Derouck LatemDePinte Zele  
17 mei Hans Vanwyn Houthalen Leuven Bears  
17 mei Gilles Dhaese Melle Vogelhoek Sparta Laarne  
17 mei Reinhart Beeckman Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Silbrecht Beeckman Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Xavier Dambrine Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Senne Debock Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Elias Deheldt Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Yarne Elmabrouk Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Maryke Lapeirre Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Seppe Nekkebroeck Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne 400
17 mei Tyl Nekkebroeck Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Astrid Ooghe Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Simon Ooghe Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Jasper Quartier Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Jasper Strobbe Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Sander Vanacker Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Kyra Vanbrussel Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Michael Vandamme Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Robbin Vandamme Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Jente Vandepontseele Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Warre Vanooteghem Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Laurenz Vanherbrugghen Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Styn Vermeire Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Arthur Verstraeten Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Clement Verstraete Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Arne Weymans Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Tibe Wierinck Blackhawks Stars Gent Laarne Sparta Laarne  
17 mei Styn Stichelmans Wezenvr.Geraardsbergen Lede  
17 mei Simon Vanooteghem Kortrijk Sport Iebac Ieper  
17 mei Andy Wille Knokke Spie Izegem  
3 juni Vanhout Nicolai

BBC Falco Gent

Blackhawks Gent Laarne  
15 juni Louis Temmermman

BBC Falco Gent

?  
15 juni Arnaud Temmerman

BBC Falco Gent

?  
12 augustus Kristof Ongenaet (ex.Falco) Dragons Gent BBC Falco Gent  
        425